Дата документу 19.08.2024Справа № 554/11846/23
Провадження № 2-во/554/161/24
19 серпня 2024 року м. Полтава
Октябрський районний суд м. Полтави в складі:
головуючого - судді: Сініцина Е.М.
за участі секретаря: Лазоренко В.В.
розглянувши матеріали справи за позовом комунального підприємства «ЖЕО №2» Полтавської міської ради до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , про визнання осіб такими, що втратили право користування жилим приміщенням, -
У провадженні Октябрського районного суду м. Полтави перебувала цивільна справа за комунального підприємства «ЖЕО №2» Полтавської міської ради до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , про визнання осіб такими, що втратили право користування жилим приміщенням, № 554/11846/23 (провадження № 2/554/1709/2024).
Від позивача - КП «ЖЕО № 2» Полтавської міської ради до суду надійшла заява про виправлення описки, в якій зазначено, що під час розгляду вказаної справи судом постановлено ухвалу від 18.12.2023 року, де було допущено описку в частині зазначення предмету спору, а саме зазначено «про стягнення заборгованості» замість вірного «про визнання осіб такими, що втратили право користування жилим приміщенням».
Відповідно до ч. 1 ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
В силу вимог ч. 2 ст. 269 ЦПК України питання про внесення виправлень у судовому рішенні за заявою учасників справи вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Суд, дослідивши матеріали справи, встановив наступне.
У провадженні Октябрського районного суду м. Полтави перебуває цивільна справа №554/11846/23 (провадження № 2/554/1709/2024) за позовом комунального підприємства «ЖЕО №2» Полтавської міської ради до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , про визнання осіб такими, що втратили право користування жилим приміщенням, згідно якої 18.12.2023 р. було постановлено ухвалу про відкриття провадження у справі.
Судом встановлено, що у вказаній ухвалі суд допустив описку, а саме невірно зазначив предмет спору - «про стягнення заборгованості» замість вірного «про визнання осіб такими, що втратили право користування жилим приміщенням».
Вказана описка є суттєвою, а тому підлягає виправленню.
На підставі вищевикладеного, керуючись ч. 1 ст. 269, ст. 260-261 ЦПК України, суд -
Виправити описку в ухвалі Октябрського районного суду м. Полтави від 18.12.2023 р. по цивільній справі № 554/11846/23 (провадження № 2/554/1709/2024) за позовом комунального підприємства «ЖЕО №2» Полтавської міської ради до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , про визнання осіб такими, що втратили право користування жилим приміщенням, вірно зазначивши предмет спору: «про визнання осіб такими, що втратили право користування жилим приміщенням».
Ухвала може бути оскаржена протягом п'ятнадцяти днів з дня її складення шляхом подачі апеляційної скарги до Полтавського апеляційного суду.
Учасник справи, якому ухвала суду не були вручені у день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку на її оскарження.
Суддя Е.М. Сініцин.