Постанова від 14.08.2024 по справі 442/6566/24

Справа № 442/6566/24

Провадження №3/442/1856/2024

ПОСТАНОВА

Іменем України

14 серпня 2024 року суддя Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області Курус Р.І., розглянувши матеріали, які надійшли з Департаменту патрульної поліції УПП у Львівській області про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , українця, громадянина України, проживаючого на АДРЕСА_1 , пенсіонера

за ст. 124 КУпАП, -

ВСТАНОВИЛА:

ОСОБА_1 25.07.2024 о 07.35 год. на автодорозі М-06 Київ-Чоп 545 км+800 м, керуючи автомобілем марки Volvo FH 480, державний номерний знак НОМЕР_1 , з напівпричепом, державний номерний знак НОМЕР_2 , не вибрав безпечної швидкості руху, щоб мати змогу постійно контролювати його рух, не дотримався безпечної дистанції, у результаті чого здійснив зіткнення з автомобілем марки Peugеot Boxer, державний номерний знак НОМЕР_3 , під керуванням ОСОБА_2 , який рухався попереду. При ДТП автомобілі отримали механічні пошкодження з матеріальними збитками.

На день розгляду справи правопорушник ОСОБА_1 в судове засідання не з'явився, хоч належним чином був повідомлений про час та дату розгляду даної справи, а тому, вважаю за можливе провести розгляд справи за його відсутності, на підставі наявних у справі доказах.

Провина ОСОБА_1 у вчиненні даного адміністративного правопорушення підтверджується: протоколом про адміністративне правопорушення серії ААД №868027 від 25.07.2024, схемою місця ДТП від 25.07.2024, письмовими поясненнями ОСОБА_1 від 25.07.2024, письмовими поясненнями ОСОБА_2 від 25.07.2024.

Вбачаю в діях ОСОБА_1 ознаки складу адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП України.

З огляду на викладене, а також враховуючи характер вчиненого правопорушення, ступінь вини особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, вважаю за необхідне застосувати до ОСОБА_1 адміністративне стягнення у виді штрафу.

Згідно з п. 5 ч. 2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір», з правопорушника, на якого накладено адміністративне стягнення, слід стягнути судовий збір у розмірі 605,60 грн.

Керуючись ст. ст. 283, 284 КУпАП, -

ПОСТАНОВИЛА:

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу, в розмірі п'ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 850 (вісімсот п'ятдесят) гривень.

Стягнути з ОСОБА_1 судовий збір в розмірі 605,60 грн. в дохід держави.

Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення постанови до Львівського апеляційного суду.

Постанова вступає в законну силу після закінчення строку на її оскарження та підлягає пред'явленню до виконання протягом трьох місяців.

Суддя Курус Р.І.

Попередній документ
120998126
Наступний документ
120998128
Інформація про рішення:
№ рішення: 120998127
№ справи: 442/6566/24
Дата рішення: 14.08.2024
Дата публікації: 15.08.2024
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення на транспорті, в галузі шляхового господарства і зв’язку; Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (14.08.2024)
Дата надходження: 12.08.2024
Предмет позову: Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів,
Учасники справи:
головуючий суддя:
КУРУС РУСЛАНА ІВАНІВНА
суддя-доповідач:
КУРУС РУСЛАНА ІВАНІВНА
особа, яка притягається до адмін. відповідальності:
Хом'як Йосиф Йосифович