Ухвала від 12.08.2024 по справі 914/1889/24

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

12.08.2024 р. Справа № 914/1889/24

місто Львів

Господарський суд Львівської області у складі судді Рима Т. Я., розглянувши матеріали справи

за позовом: Керівника Пустомитівської окружної прокуратури Львівської області в інтересах держави в особі Львівської обласної ради,

до відповідача:Товариства з обмеженою відповідальністю "Торгово-виробнича компанія "Зодіак",

про:усунення перешкод у праві користування та розпорядження захисною спорудою та скасування державної реєстрації права власності,

ВСТАНОВИВ:

На розгляд Господарського суду Львівської області надійшов позов Керівника Пустомитівської окружної прокуратури Львівської області в інтересах держави в особі Львівської обласної ради до Товариства з обмеженою відповідальністю "Торгово-виробнича компанія "Зодіак" про усунення перешкод у праві користування та розпорядження захисною спорудою та скасування державної реєстрації права власності.

Ухвалою від 05.08.2024 суд залишив позов без руху та встановив прокурору строк для виправлення недоліків. Прокурор виправив недоліки позовної заяви.

Відповідно до пункту 2 частини 1 статті 12 Господарського процесуального кодексу України господарське судочинство здійснюється за правилами, передбаченими цим Кодексом, у порядку позовного провадження (загального або спрощеного).

На підставі вищенаведеного, керуючись статтями 12, 176, 177, 247 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1. Прийняти позовну заяву до розгляду.

2. Відкрити провадження у справі.

3. Розгляд справи здійснювати за правилами загального позовного провадження.

4. Підготовче засідання призначити 11.09.24 на 11:20 год в приміщенні Господарського суду Львівської області (79014, місто Львів, вулиця Личаківська, 128, 2 поверх).

5. Встановити відповідачу строк у 15 (п'ятнадцять) календарних днів з дня отримання цієї ухвали для подання відзиву на позов. Зобов'язати відповідача надіслати (надати) відзив на позов та додані до нього документи іншим учасникам справи одночасно з надісланням (наданням) такого відзиву до суду. Докази такого надіслання невідкладно надати суду (частина 5 статті 165 Господарського процесуального кодексу України).

6. Звернути увагу відповідача, що у разі ненадання відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи (частина 2 статті 178 Господарського процесуального кодексу України).

7. Зобов'язати відповідача надати суду свою актуальну електронну адресу, на яку можуть надсилатися судові рішення у справі.

8. Звернути увагу учасників справи, що

8.1. Заяви та клопотання, які подаються до суду, повинні відповідати статтям 169-170 Господарського процесуального кодексу України.

8.2. У випадку подання доказів до суду у всіх учасників справи існує обов'язок надіслання копій таких доказів усім іншим учасникам справи заздалегідь (частина 9 статті 80 Господарського процесуального кодексу України).

8.3. Главою 6 Господарського процесуального кодексу України врегульовано поняття, обчислення, зупинення процесуальних строків, наслідки їх пропуску, а також підстави та порядок їх поновлення чи продовження.

8.4. Частиною 6 статті 6 Господарського процесуального кодексу України встановлено, що адвокати, нотаріуси, державні та приватні виконавці, арбітражні керуючі, судові експерти, органи державної влади та інші державні органи, зареєстровані за законодавством України як юридичні особи, їх територіальні органи, органи місцевого самоврядування, інші юридичні особи, зареєстровані за законодавством України, реєструють свої електронні кабінети в Єдиній судовій інформаційно-комунікаційній системі або її окремій підсистемі (модулі), що забезпечує обмін документами, в обов'язковому порядку. Інші особи реєструють свої електронні кабінети в Єдиній судовій інформаційно-комунікаційній системі або її окремій підсистемі (модулі), що забезпечує обмін документами, в добровільному порядку.

Інформацію у справі, яка розглядається, можна отримати за такою веб-адресою: http://lv.arbitr.gov.ua/sud5015/.

Довести до відома учасників справи, що відповідно до пункту 4 частини 1 статті 135 Господарського процесуального кодексу України суд може постановити ухвалу про стягнення в дохід державного бюджету з відповідної особи штрафу у сумі від одного до десяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб у випадку, зокрема, невиконання процесуальних обов'язків, зокрема ухилення від вчинення дій, покладених судом на учасника судового процесу, ненадання копії відзиву на позов, відповіді на відзив, заперечення іншому учаснику справи у встановлений судом строк.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.

Суддя Рим Т.Я.

Попередній документ
120973128
Наступний документ
120973130
Інформація про рішення:
№ рішення: 120973129
№ справи: 914/1889/24
Дата рішення: 12.08.2024
Дата публікації: 15.08.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Львівської області
Категорія справи: Господарські справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі); про приватну власність
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (10.11.2025)
Дата надходження: 06.11.2025
Предмет позову: про поворот виконання рішення
Розклад засідань:
11.09.2024 11:20 Господарський суд Львівської області
02.10.2024 10:40 Господарський суд Львівської області
06.11.2024 11:00 Господарський суд Львівської області
11.12.2024 11:20 Господарський суд Львівської області
20.12.2024 09:30 Господарський суд Львівської області
27.01.2025 10:00 Господарський суд Львівської області
05.05.2025 10:30 Західний апеляційний господарський суд
22.07.2025 15:30 Касаційний господарський суд
23.09.2025 15:30 Касаційний господарський суд
26.11.2025 12:00 Господарський суд Львівської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
ЗВАРИЧ ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА
ЧУМАК Ю Я
суддя-доповідач:
ЗВАРИЧ ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА
РИМ Т Я
РИМ Т Я
ЧУМАК Ю Я
3-я особа:
Управління майном спільної власності Львівської обласної ради
відповідач (боржник):
ТзОВ "Торгівельно-виробнича компанія "Зодіак"
ТОВ "Торгово-виробнича компанія "Зодіак"
Товариство з обмеженою відповідальністю «Торгово-виробнича компанія «Зодіак»
Відповідач (Боржник):
ТзОВ "Торгівельно-виробнича компанія "Зодіак"
заявник апеляційної інстанції:
м.Львів, Львівська обласна прокуратура
м.Львів, Львівська обласна прокуратура
Товариство з обмеженою відповідальністю «Торгово-виробнича компанія «Зодіак»
заявник касаційної інстанції:
ТОВ "Торгово-виробнича компанія "Зодіак"
львівська обласна прокуратура, 3-я особа:
Управління майном спільної власності Львівської обласної ради
позивач (заявник):
Керівник Пустомитівської окружної прокуратури Львівської області
Львівська обласна рада
Львіська обласна прокуратура
Пустомитівська окружна прокуратура
Позивач (Заявник):
Львівська обласна рада
позивач в особі:
Керівник Пустомитівської окружної прокуратури Львівської області
Львівська обласна рада
Позивач в особі:
Керівник Пустомитівської окружної прокуратури Львівської області
представник:
Кулинич Юлія Миколаївна
представник заявника:
Рогожнікова Наталія Борисівна
представник скаржника:
КЛИМ ЛЮДМИЛА АНАТОЛІЇВНА
КЛИМ ТАРАС РОМАНОВИЧ
прокурор:
ТАРГОНІЙ ОЛЕКСАНДР ВЯЧЕСЛАВОВИЧ
суддя-учасник колегії:
БАГАЙ Н О
ДРОБОТОВА Т Б
МАЛЕХ ІРИНА БОГДАНІВНА
ПАНОВА ІРИНА ЮРІЇВНА