справа № 758/12279/20 головуючий у суді І інстанції Ларіонова Н.М.
провадження № 22-ц/824/11419/2024 суддя-доповідач у суді ІІ інстанції Березовенко Р.В.
про призначення до розгляду
08 серпня 2024 року м. Київ
Київський апеляційний суд в складі колегії суддів судової палати в цивільних справах:
Судді-доповідача Березовенко Р.В.,
суддів: Лапчевської О.Ф., Мостової Г.І.,
розглянувши матеріали цивільної справи за апеляційною скаргою Київської міської ради поданою представником - ОСОБА_1 на рішення Подільського районного суду міста Києва від 18 жовтня 2023 року у справі за позовом Київської міської ради до ОСОБА_2 , приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Ласкаржевської Ії Зігмундівни, третя особа - гаражний автокооператив «Вікторія» про скасування рішення державного реєстратора та зобов'язання вчинити дії, та за зустрічним позовом ОСОБА_2 до Київської міської ради, приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Ласкаржевської Ії Зігмундівни, третя особа: Гаражний автокооператив «Вікторія» про визнання права власності,-
Ухвалою Київського апеляційного суду від 19 червня 2024 року відкрито апеляційне провадження у справі та надано учасникам справи строк для подачі відзиву на апеляційну скаргу.
Станом на дату призначення справи до апеляційного розгляду відзив на апеляційну скаргу на адресу суду не надходив.
Згідно з вимогами ч. 1 ст. 365 ЦПК України у порядку підготовки справи до апеляційного розгляду суддею-доповідачем з'ясовано питання про склад учасників судового процесу, визначено характер спірних правовідносин і закон, який їх регулює, з'ясовано обставини, на які посилаються учасники справи як на підставу своїх вимог і заперечень, вирішено інші питання, пов'язані із забезпеченням апеляційного розгляду справи.
Згідно зі ст. 369 ЦПК України, в редакції на час подання апеляційних скарг, апеляційні скарги на рішення суду у справах з ціною позову менше ста розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб розглядаються судом апеляційної інстанції без повідомлення учасників справи. З урахуванням конкретних обставин справи суд апеляційної інстанції може розглянути апеляційні скарги, зазначені в частинах першій та другій цієї статті, у судовому засіданні з повідомленням (викликом) учасників справи.
Враховуючи викладене, зважаючи на обставини справи та предмет спору дану апеляційну скаргу слід розглядати з повідомленням учасників справи.
Керуючись ст. ст. 365, 366, 369 ЦПК України, апеляційний суд, -
Закінчити проведення підготовчих дій.
Призначити справу до розгляду у суді апеляційної інстанції на 29 жовтня 2024 року об 11 годині 30 хвилин в приміщенні Київського апеляційного суду (вул. Солом'янська, 2-а, м. Київ) з повідомленням учасників справи.
Суддя-доповідач: Р.В. Березовенко
Судді: О.Ф. Лапчевська
Г.І. Мостова