Справа № 946/3176/24
Провадження № 2/946/2324/24
(вступна та резолютивна частина)
07 серпня 2024 року Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області у складі:
головуючий - суддя Адамов А.С.,
при секретарі - Тюміній О.А.,
за участю: представника позивача - ОСОБА_1 , представника відповідача - ОСОБА_2
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Ізмаїлі в порядку спрощеного позовного провадження цивільну справу за позовомОСОБА_3 до ОСОБА_4 про розірвання шлюбу, -
Керуючись ст.ст. 240, 251, 260 ЦПК України, суд, -
Клопотання представника позивача ОСОБА_3 - адвоката Константинова Володимира Івановича задовольнити частково.
Надати сторонам по цивільній справі №946/3176/24 за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4 про розірвання шлюбу строк на примирення тривалістю три місяця, а саме до 07.11.2024 року.
Провадження у справі зупинити.
Ухвала в частині зупинення провадження по справі може бути оскаржена протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення, особи, які не були присутніми у судовому засіданні під час проголошення ухвали, можуть подати апеляційну скаргу протягом п'ятнадцяти днів з дня отримання її копії.
Повний текст ухвали буде складено та підписано протягом п'яти днів.
Суддя: А.С.Адамов