Ухвала від 02.08.2024 по справі 752/12122/24

Справа № 752/12122/24

Провадження №: 1-кс/752/5966/24

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

02.08.2024 м. Київ

Слідчий суддя Голосіївського районного суду міста Києва ОСОБА_1 ,

за участю секретаря ОСОБА_2

розглянувши у судовому засіданні клопотання слідчого слідчого управління Головного управління Національної поліції у місті Києві капітана поліції ОСОБА_3 , погоджене прокурором відділу Київської міської прокуратури ОСОБА_4 , про тимчасовий доступ до речей і документів, у кримінальному провадженні №12023100000000359, відомості про яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 08.03.2023, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 190 КК України,

ВСТАНОВИВ:

23.07.2024 до суду надійшло вказане клопотання про тимчасовий доступ до речей і документів, в якому слідчий просить надати дозвіл на тимчасовий доступ до речей та документів, для виготовлення копій, фотокопій за період часу з 01.01.2021 по 17.07.2024, які відповідають критеріям, визначених п. 5 ч. 1 ст. 162 КПК України - відомості, які можуть становити банківську таємницю, які знаходяться в банківській установі ПАТ " ІНФОРМАЦІЯ_1 " МФО НОМЕР_1 , (ЄДРПОУ НОМЕР_2 ), адреса: АДРЕСА_1 , а також: інформації про операції, що здійснюються на банківських рахунках; моніторингу банківських рахунків; руху коштів; хто та коли звернувся у банк щодо відкриття платіжних карток, номери таких карток, рахунків, які були надані документи, які були вказані персональні контактні дані, просимо вказати дані про цих осіб та надати документи, що затверджують таке надане їм право, які фінансові операції із згаданими картками, рахунками виконувались в період з 01.01.2021 по 17.07.2024, надаючи у письмовій формі виписку фінансових операцій, а у разі виконання операції через електронний банкінг - вказати ІР - адреси, з яких здійснювались підключення та точні часи підключення, які фінансові операції були здійснені шляхом використання банківських рахунків та прив'язаних до них платіжними картками, вказати який залишок коштів на платіжних картках та прив'язаному до них банківських рахунках на момент надання інформації, а саме: ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (ЄДРПОУ НОМЕР_3 ) зареєстровано за адресою: АДРЕСА_2 ; зокрема щодо р/р НОМЕР_4 .

Клопотання обґрунтовується тим, що слідчим управлінням Головного управління Національної поліції у місті Києві здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за №12023100000000359 від 08.03.2023, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 190 КК України.

Процесуальне керівництво здійснюється прокурорами Київської міської прокуратури.

Досудовим розслідуванням встановлено, що до ГУНП в м. Києві надійшла інформація про те, що на території м. Києва та Київської області здійснюється збирання, перевезення, зберігання, оброблення (перероблення), утилізація небезпечних відходів без відповідних дозвільних документів.

До протиправних дій причетні посадові особи ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ((ЄДРПОУ НОМЕР_5 ), яке зареєстроване: АДРЕСА_3 , фактично знаходиться: АДРЕСА_4 ) та посадові особи ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » ((ЄДРПОУ НОМЕР_3 ), яке зареєстроване: АДРЕСА_2 , фактично знаходиться: АДРЕСА_5 ), а саме: головний бухгалтер, фінансовий керівник - ОСОБА_5 , організатор та виконавець - ОСОБА_6 .

Також за наявною інформацією, ОСОБА_6 на території м. Києва та Київської області в приватному порядку винаймає складські приміщення для використання та зберігання небезпечних відходів, прилеглу територію забруднює небезпечними відходами, приміщення залишає вщент забитими небезпечними відходами. В свою чергу власники не звертаються до відповідних органів так як ОСОБА_6 у шахрайський спосіб входить в довіру та отримує приміщення без договорів оренди, натомість залишаючи власнику небезпечні токсичні відходи.

Основною умовою, щодо утилізації є наявність ліцензії утилізатором на провадження господарської діяльності з виробництва особливо небезпечних хімічних речовин та поводження з небезпечними відходами та/або дозвіл на транскордонне перевезення небезпечних відходів, а також місце захоронення, переробка, тобто спалювання (біоматеріали) та виробничо - технічні умови, тобто місця зберігання до моменту кінцевої утилізації. Крім того встановлено, що вищевказані підприємства порушують умови Закону України «Про відходи», а саме останні усі без винятку небезпечні відходи які неможна перепродати або які не можуть принести будь якої (матеріальної користі), зливаються в каналізацію чи взагалі в лісо полосах, чагарниках тощо, скидаються на стихійне сміттєзвалище чи будь яке місце по ситуації. Акти виконаних робіт закривають компанії компаньйони (ліцензіати) без фізичної утилізації та фізичного переміщення до кінцевого утилізатора. Господарську діяльність повинні провадити у тому числі із використанням ліцензійного складу відповідно до Ліцензійних умов за адресою: АДРЕСА_6 . За наявною оперативною інформацією з власниками даної території угоди на оренду приміщень з метою збереження відходів не укладалися.

Відповідно до статті 33 ЗУ «Про відходи» до вимоги щодо зберігання та видалення відходів зазначено, що на кожне місце чи об'єкт зберігання або видалення відходів складається спеціальний паспорт, в якому зазначаються найменування та код відходів (згідно з державним класифікатором відходів), їх кількісний та якісний склад, походження, а також технічні характеристики місць чи об'єктів зберігання чи видалення і відомості про методи контролю та безпечної експлуатації цих місць чи об'єктів.

На місцях та об'єктах зберігання та видалення відходів де здійснює діяльність ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » відсутній спеціальний паспорт.

Відповідно до статті 34 ЗУ «Про відходи» до вимоги щодо поводження з небезпечними відходами заначено, що до поводження з небезпечними відходами допускаються особи, які мають професійну підготовку, підтверджену свідоцтвом (сертифікатом) на право роботи з небезпечними речовинами, та не мають медичних протипоказань. Допуск працівників до роботи забезпечується відповідною посадовою особою підприємства, установи, організації.

Також перевезення небезпечних відходів дозволяється лише за наявності їх паспорта та ліцензії на поводження з ними і в порядку, визначеному законодавством про перевезення небезпечних вантажів. Та розміщення небезпечних відходів дозволяється лише у спеціально обладнаних місцях та здійснюється відповідно до ліцензійних умов щодо поводження з небезпечними відходами. Провадження інших видів діяльності, не пов'язаної з поводженням з небезпечними відходами, на території, відведеній для їх розміщення, забороняється.

Встановлено, що на підприємствах ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » фактично відсутні працівники, які мають професійну підготовку, підтверджену свідоцтвом (сертифікатом) на право роботи з небезпечними речовинами.

Також ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » використовують автомобілі Ford Transit Custom НОМЕР_6 , DAF НОМЕР_7 , без наявності паспорта та ліцензії на поводження небезпечними відходами.

Відповідно до п. 2 стаття 17 ЗУ «Про управління відходами» визначено, що суб'єкти господарювання у сфері управління відходами зобов'язані:

1) дотримуватися вимог щодо збирання, перевезення та оброблення відходів, встановлених цим Законом та іншими нормативно-правовими актами;

2) не допускати змішування відходів, що можуть бути відновлені, з відходами, що не можуть бути відновлені;

3) вести облік відходів, що утворилися у результаті їхньої діяльності чи були отримані від інших суб'єктів господарювання, облік операцій з управління відходами та подавати звітність відповідно до закону;

5) забезпечувати здійснення операцій з оброблення відходів на об'єктах оброблення відходів;

6) забезпечувати утримання в належному санітарному і технічному стані об'єктів оброблення відходів, забезпечувати дотримання правил техніки безпеки та пожежної безпеки на них;

7) надавати місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, уповноваженим органам виконавчої влади у сфері управління відходами інформацію про відходи та пов'язану з ними діяльність;

9) мати дозвіл на здійснення операцій з оброблення відходів;

11) забезпечувати професійну підготовку, підвищення кваліфікації та проведення атестації фахівців у сфері управління відходами;

12) призначати відповідальних осіб у сфері управління відходами.

Про те посадовими особами ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » грубо порушено зазначені умови.

Встановлено, що за адресою: АДРЕСА_7 ((НОМЕР_37, НОМЕР_8 , НОМЕР_9 , НОМЕР_10 , 4)НОМЕР_38, НОМЕР_11 , НОМЕР_12 , НОМЕР_13 ) НОМЕР_14 , НОМЕР_15 )); розташована земельна ділянка, яка огороджена забором без кадастрового номера, де здійснює зберігання, спалювання та захоронення відходів особи ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 », наявні ознаки вигорівшої поверхні землі, характерний запах від складських приміщень, хаотично розміщене як за огорожею так і в межах огорожі сміття без належного пакунку. Також наявні всі порушення визначені п. 2 стаття 17 ЗУ «Про управління відходами». За вказаною адресою підприємство не мало б здійснювати діяльність взагалі. Діяльність яку здійснює ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » не відповідає навіть Атестату виробництва ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » (ЄДРПОУ НОМЕР_16 ), який ОСОБА_7 видав ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ІНФОРМАЦІЯ_5 .00009-20 де визначив сферу поширення атестату виробництва з переробки, утилізації або знищення неякісної та небезпечної продукції (небезпечних відходів).

Також, встановлено, що за адресою: АДРЕСА_8 , здійснюється діяльність особами ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 », наявні сміттєві звалища, земельна ділянка покрита маслянистим мазутним покривом, вигорівші частини земельної ділянки мають характерний запах, місцями лежать люмінесцентні лами закопані в землю. За вказаною адресою ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » не мала б здійснювати діяльність взагалі.

Відповідно до статті 35 ЗУ «Про відходи» зазначено, що операції поводження з окремими видами відходів як вторинної сировини в частині приймання і закупівлі їх у населення спеціалізовані підприємства здійснюють через свої приймальні пункти (стаціонарні або пересувні).

Попередньо встановлено, що посадові особи ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » здійснюють операції поводження з окремими видами відходів як вторинної сировини з усіма відходами в тому числі із небезпечними здійснюючи продаж такої сировини за безготівковий розрахунок третім особам.

Відповідно до статті 42 ЗУ «Про відходи» визначені правопорушення у сфері поводження з відходами з яких попередньо встановлені порушення здійснені посадовими особами ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 »:

а) порушено порядок поводження з відходами, що призвело або може призвести до забруднення навколишнього природного середовища, прямого чи опосередкованого шкідливого впливу на здоров'я людини та економічних збитків; (про, що необхідно призначити експертизу)

б) самовільне розміщення чи видалення відходів;

г) невиконання розпоряджень і приписів органів, що здійснюють державний контроль та нагляд за операціями поводження з відходами та за місцями їх видалення;

д) приховування, перекручення або відмову від надання повної та достовірної інформації за запитами посадових осіб і громадян та їх об'єднань стосовно безпеки утворення відходів та поводження з ними, в тому числі про їх аварійні скиди та відповідні наслідки;

ж) порушення правил ведення первинного обліку та здійснення контролю за операціями поводження з відходами;

з) порушення строків подання і порядку звітності щодо утворення, використання, знешкодження та видалення відходів;

и) невиконання вимог щодо поводження з відходами (під час їх збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, знешкодження, видалення та захоронення), що призвело до негативних екологічних, санітарно-епідемічних наслідків або завдало матеріальної чи моральної шкоди;

і) здійснення операцій у сфері поводження з відходами без відповідного дозволу на проведення таких операцій, а також за порушення встановленого порядку подання декларації про відходи або за неподання такої декларації;

ї) порушення встановлених правил і режиму експлуатації установок і виробництв з оброблення та утилізації відходів, а також полігонів для зберігання чи захоронення промислових, побутових та інших відходів (сміттєзвалищ, шламосховищ, золовідвалів тощо);

к) недотримання умов ввезення відходів як вторинної сировини на територію України;

м) порушення вимог безпечного перевезення небезпечних відходів.

Відповідно до п. 3 п.п.2 ст. 27 ЗУ «Про управління відходами» визначено, що суб'єкт господарювання у сфері управління відходами для провадження господарської діяльності з управління небезпечними відходами зобов'язаний: мати дозвіл на здійснення операцій з оброблення відходів та ліцензію на здійснення господарської діяльності з управління небезпечними відходами; провадити діяльність на об'єктах оброблення відходів, які відповідають вимогам законодавства. Види відходів, що підлягають обробленню на таких об'єктах, повинні відповідати дозволу на здійснення операцій з оброблення відходів.

Встановлено, що особи ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » порушують дозвіл здійснення операцій з оброблення відходів та ліцензію на здійснення господарської діяльності з управління небезпечними не дотримуючись переліку видів на поводження з відходами який був наданий ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » Директором екологічної безпеки та дозвільної системи ОСОБА_8 . Також проваджують діяльність на об'єктах де неможливе оброблення відходів, що не відповідають вимогам законодавства. Порушують умови, щодо видів відходів, що підлягають обробленню та об'єкти, не відповідають дозволу на здійснення операцій з оброблення відходів.

Встановлено, що оброблення відходів переважно взагалі не здійснюється, а реалізовується третім особам за безготівковий розрахунок.

Відповідно до статті 28 ЗУ «Про управління відходами» визначено умови маркування та перевезення небезпечних відходів.

Встановлено, що ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » не здійснюють перевезення, що відповідало би перевезенню та маркуванню небезпечних відходів, що здійснюються відповідно до Закону України "Про перевезення небезпечних вантажів" та інших актів законодавства щодо перевезення небезпечних вантажів.

ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » використовують автомобілі Ford Transit Custom НОМЕР_6 , DAF НОМЕР_7 з залученням звичайних водіїв транспорту, які використовують товарні накладні в ході здійснення перевезення відходів.

Відповідно до стаття 29 ЗУ «Про управління відходами» визначено, що змішування небезпечних відходів забороняється. Про те посадові особи за адресами АДРЕСА_7 , АДРЕСА_1 та АДРЕСА_8 , використовували каністри по 200 літрів, а також інші ємкості більшого вмісту, які закопані в землю з метою зливу всіх рідких речовин, які отримували від третіх осіб, не враховуючи змішування небезпечних відходів, що можуть бути відновлені, з відходами, що не можуть бути відновлені. Не враховуючи зміну класу небезпечних відходів, що не повинна досягатися шляхом розбавлення або змішування відходів для зниження початкової концентрації небезпечних речовин до рівня, що є нижчим за порогові значення для визнання відходів небезпечними.

Відповідно до стаття 57 ЗУ «Про управління відходами» ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » порушено законодавство у сфері управління відходами, а саме:

1) здійснення операцій у сфері управління відходами без відповідного дозволу на здійснення таких операцій або недотримання умов дозволу;

2) порушення встановленого порядку подання декларації про відходи або неподання такої декларації;

3) порушення правил ведення обліку утворення відходів та операцій з управління відходами;

5) порушення вимог щодо передачі відходів суб'єктам господарювання у сфері управління відходами;

6) порушення встановленого порядку управління відходами, що призвело до негативного впливу на здоров'я людей, забруднення навколишнього природного середовища та завдало економічних збитків;

7) порушення встановлених правил і режиму експлуатації установок та виробництв з оброблення відходів, полігонів для захоронення відходів.

Також встановлено, що службові особи ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » фактично здійснюють діяльність за адресою: АДРЕСА_4 , про те зареєстровані за адресою: АДРЕСА_3 .

Додатково встановлено, що ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (ЄДРПОУ НОМЕР_5 ) зареєстровано за адресою: АДРЕСА_3 , та за підприємством значиться:

-IBAN № НОМЕР_17 , № НОМЕР_18 , № НОМЕР_19 , № НОМЕР_20 ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_7 », м. Київ, МФО НОМЕР_21 , (ЄДРПОУ: НОМЕР_22 ), адреса: АДРЕСА_9 ;

-IBAN № НОМЕР_23 , № НОМЕР_24 АТ " ІНФОРМАЦІЯ_8 " (МФО НОМЕР_25 ), (ЄДРПОУ НОМЕР_26 ) АДРЕСА_10 .

Також встановлено, що ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (ЄДРПОУ НОМЕР_3 ) зареєстровано за адресою: АДРЕСА_2 , за підприємством значиться:

-IBAN № НОМЕР_27 , № НОМЕР_28 ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_7 », м. Київ, МФО НОМЕР_21 , (ЄДРПОУ: НОМЕР_22 ), адреса: АДРЕСА_9 .

- р/р НОМЕР_4 , банк ПАТ " ІНФОРМАЦІЯ_1 " МФО НОМЕР_1 , (ЄДРПОУ НОМЕР_2 ), адреса: АДРЕСА_1 ;

- IBAN № НОМЕР_29 АТ КБ " ІНФОРМАЦІЯ_9 " (МФО НОМЕР_30 ), (ЄДРПОУ НОМЕР_31 ) адреса: АДРЕСА_11 .

ФОП ОСОБА_9 , податковий номер НОМЕР_32 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_12 , за яким значиться:

-IBAN № НОМЕР_33 , № НОМЕР_34 , банк ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_7 », м. Київ, МФО НОМЕР_21 , (ЄДРПОУ: НОМЕР_22 ) адреса: АДРЕСА_9 ;

-IBAN № НОМЕР_35 АТ" ІНФОРМАЦІЯ_7 " М. КИЇВ, МФО НОМЕР_36 (ЄДРПОУ: НОМЕР_22 ) адреса: АДРЕСА_13 .

У зв'язку з вищевикладеним виникла необхідність в отриманні тимчасового доступу до відомостей які можуть становити банківську таємницю, інформації про операції, що здійснюються на банківських рахунках; моніторингу банківських рахунків; руху коштів; хто та коли звернувся у банк щодо відкриття платіжних карток, номери таких карток, які були надані документи, які були вказані персональні контактні дані, просимо вказати дані про цих осіб та надати документи, що затверджують таке надане їм право, які фінансові операції із згаданими картками, рахунками виконувались в період з 01.01.2021 по 17.07.2024, надаючи у письмовій формі виписку фінансових операцій, а у разі виконання операції через електронний банкінг - вказати ІР - адреси, з яких здійснювались підключення та точні часи підключення, які фінансові операції були здійснені шляхом використання банківських рахунків та прив'язаних до них платіжними картками, вказати який залишок коштів на платіжних картках та прив'язаному до них банківських рахунках на момент надання інформації, а саме: ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (ЄДРПОУ НОМЕР_3 ) зареєстровано за адресою: АДРЕСА_2 , що обслуговується ПАТ " ІНФОРМАЦІЯ_1 " МФО НОМЕР_1 , (ЄДРПОУ НОМЕР_2 ), адреса: АДРЕСА_1 .

До клопотання подані матеріали на підтвердження його обґрунтованості.

Слідчий просив розглянути клопотання за його відсутності, про що подав відповідну заяву, в якій клопотання підтримав, просив задовольнити.

На підставі ч. 2 ст. 163 КПК України слідчий суддя визнав за можливе проводити розгляд клопотання без виклику особи, у володінні якої знаходяться речі і документи.

Згідно з вимогами ч. 4 ст. 107 КПК України фіксація за допомогою технічних засобів під час розгляду клопотання слідчим суддею не здійснювалась.

Дослідивши клопотання та копії матеріалів, якими обґрунтовуються доводи клопотання, слідчий суддя дійшов таких висновків.

Відповідно до ст.60 Закону України «Про банки і банківську діяльність» - інформація щодо діяльності та фінансового стану клієнта, яка стала відомою банку в процесі обслуговування клієнта та взаємовідносин з ним чи третіми особами при наданні послуг банку, є банківською таємницею.

Відповідно до ст.62 Закону України «Про банки і банківську діяльність»- інформація щодо юридичних та фізичних, яка містить банківську таємницю, розкривається банками за рішеннями суду.

Відповідно до ч. 1 ст. 159 КПК України, тимчасовий доступ до речей та документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та вилучити їх (здійснити їх виїмку).

Згідно положень ст. 163 КПК України, слідчий суддя постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи, самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні.

Доступ особи до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, здійснюється в порядку, визначеному законом.

Слідчий суддя постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених ч. 5 ст. 163 КПК України, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.

Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 162 КПК України, до охоронюваної законом таємниці, яка міститься в речах і документах, належать відомості, які можуть становити банківську таємницю.

Слідчим суддею встановлено наступні обставини.

З наданих в обґрунтування клопотання матеріалів вбачається, що слідчим управлінням Головного управління Національної поліції у місті Києві здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за №12023100000000359 від 08.03.2023, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 190 КК України.

З метою забезпечення швидкого, повного та неупередженого проведення досудового розслідування у даному кримінальному провадженні, виникла необхідність у отриманні тимчасового доступу до інформації, що знаходиться у володінні ПАТ " ІНФОРМАЦІЯ_1 ", оскільки інформація, яка буде отримана надасть можливість встановити осіб, які можуть бути причетними до вчинення вказаного кримінального правопорушення.

У інший спосіб отримати речі та документи, що знаходяться у володінні ПАТ " ІНФОРМАЦІЯ_1 ", неможливо.

Слідчий суддя дослідивши матеріали клопотання, долучені до нього документи, за своїм внутрішнім переконанням, яке ґрунтується на всебічному, повному й неупередженому дослідженні всіх обставин провадження, керуючись законом, оцінюючи сукупність зібраних доказів - з точки зору достатності та взаємозв'язку вважає, що наявні у провадженні докази свідчать про те, що слідчим у відповідності до вимог ч. 5 ст. 132 КПК України надано ґрунтовні докази, які дають змогу прийти до висновку про неможливість іншим способом на даному етапі довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів (ч. 4 ст. 132, ч. 6 ст. 163 КПК України), забезпечити повноту, всебічність та неупередженість розслідування вищезазначеного кримінального правопорушення, отримати відомості, що є необхідними для з'ясування всіх важливих обставин у їх сукупності, кореспондуються з вимогами ст. 132 КПК України, а тому воно підлягає задоволенню. Водночас, з урахуванням дати вчинення можливого кримінального правопорушення та доводів слідчого про триваючий характер правопорушення клопотання підлягає задоволенню за весь період часу про який вказує слідчий, тобто з 01.01.2021 по 17.07.2024.

Керуючись ст. ст. 132, 163 - 164, 369-372 КПК України, слідчий суддя, -

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання задовольнити.

Надати дозвіл слідчому слідчого управління Головного управління Національної поліції у місті Києві ОСОБА_3 та іншим слідчим слідчої групи у кримінальному провадженні №12023100000000359 від 08.03.2023, а саме: ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 , ОСОБА_16 , ОСОБА_17 , ОСОБА_6 , ОСОБА_18 , ОСОБА_19 , ОСОБА_20 , ОСОБА_21 , ОСОБА_22 , на тимчасовий доступ до речей та документів, для виготовлення копій, фотокопій за період часу з 01.01.2021 по 17.07.2024, які відповідають критеріям, визначених п. 5 ч. 1 ст. 162 КПК України - відомості, які можуть становити банківську таємницю, які знаходяться в банківській установі ПАТ " ІНФОРМАЦІЯ_1 " МФО НОМЕР_1 , (ЄДРПОУ НОМЕР_2 ), адреса: АДРЕСА_1 , а також: інформації про операції, що здійснюються на банківських рахунках; моніторингу банківських рахунків; руху коштів; хто та коли звернувся у банк щодо відкриття платіжних карток, номери таких карток, рахунків, які були надані документи, які були вказані персональні контактні дані, просимо вказати дані про цих осіб та надати документи, що затверджують таке надане їм право, які фінансові операції із згаданими картками, рахунками виконувались в період з 01.01.2021 по 17.07.2024, надаючи у письмовій формі виписку фінансових операцій, а у разі виконання операції через електронний банкінг - вказати ІР - адреси, з яких здійснювались підключення та точні часи підключення, які фінансові операції були здійснені шляхом використання банківських рахунків та прив'язаних до них платіжними картками, вказати який залишок коштів на платіжних картках та прив'язаному до них банківських рахунках на момент надання інформації, а саме: ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (ЄДРПОУ НОМЕР_3 ) зареєстровано за адресою: АДРЕСА_2 ; зокрема щодо р/р НОМЕР_4 .

Строк дії ухвали - один місяць з дня постановлення ухвали до 02.09.2024.

Відповідно до ч. 1 ст. 166 КПК України, у разі не виконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвали про тимчасовий доступ до речей та документів оскарженню не підлягають, крім ухвал про тимчасовий доступ до речей і документів, яким дозволено вилучення речей і документів, які посвідчують користування правом на здійснення підприємницької діяльності, або інших, за відсутності яких фізична особа - підприємець чи юридична особа позбавляються можливості здійснювати свою діяльність.

Слідчий суддя: ОСОБА_1