печерський районний суд міста києва
Справа № 757/31717/24-к
пр. № 1-кс-28007/24
25 липня 2024 року
Слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва ОСОБА_1 ,
при секретарі: ОСОБА_2 ,
за участю:
слідчого: не з'явився,
представника особи у володінні якої знаходяться речі і документи: не з'явився,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві клопотання слідчого Першого слідчого відділу Територіального управління Державного бюро розслідувань ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей та документів, які містять охоронювану законом таємницю, у кримінальному провадженні № 62024100130000414 від 07.03.2024 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 4261 КК України, -
Слідчий Першого слідчого відділу Територіального управління Державного бюро розслідувань ОСОБА_3 , за погодженням прокурора відділу Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону ОСОБА_4 , про тимчасовий доступ до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.
Обґрунтовуючи внесене клопотання, прокурор зазначає, що Першим слідчим відділом Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 62024100130000414 від 07.03.2024 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 4261 КК України, в рамках якого виникла необхідність у отриманні тимчасового доступу до документів, що перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_2 ).
В судове засідання слідчий не з'явився. Подав заяву про розгляд клопотання у його відсутність, в якій підтримав клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів з викладених у ньому підстав та просив його задовольнити. Представник особи, у володінні якої знаходяться речі і документи, в судове засідання не з'явився, про день, час та місце розгляду клопотання повідомлений належним чином, причини неявки суду невідомі.
Оскільки, згідно ч. 4 ст. 163 КПК України, неприбуття за судовим викликом особи, у володінні якої знаходяться речі і документи, без поважних причин або неповідомлення нею про причини неприбуття не є перешкодою для розгляду клопотання, суд визнав можливим розглянути клопотання за відсутності представника особи, у володінні якої знаходяться речі і документи.
Згідно ч. 4 ст. 107 КПК України, фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження в суді не здійснювалась.
Дослідивши клопотання та додані до нього матеріали, слідчий суддя дійшов висновку, що клопотання підлягає задоволенню, зважаючи на наступне.
Слідчим суддею встановлено, що Першим слідчим відділом Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 62024100130000414 від 07.03.2024 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 4261 КК України.
Процесуальне керівництво у вказаному кримінальному провадженні здійснюється прокурорами Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону.
Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснюється за фактом того, що на території міста Києва група осіб із числа працівників ІНФОРМАЦІЯ_3 , а також цивільних осіб, налагодили механізм ухилення громадян України від призову та мобілізації, а також виїзду громадян України за кордон шляхом підробки військово-облікових документів (тимчасових посвідчень) військовозобов'язаних або висновків Військово-лікарських комісій, а також внесення недостовірних відомостей до Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов'язаних та резервістів «Оберіг».
Так, установлено, що відповідно до ст. 1 Закону України «Про оборону України» воєнний стан - це особливий правовий режим, що вводиться в Україні або в окремих її місцевостях у разі збройної агресії чи загрози нападу, небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності та передбачає надання відповідним органам державної влади, військовому командуванню та органам місцевого самоврядування повноважень, необхідних для відвернення загрози та забезпечення національної безпеки, а також тимчасове, зумовлене загрозою, обмеження конституційних прав і свобод людини і громадянина та прав і законних інтересів юридичних осіб із зазначенням строку дії цих обмежень.
Указом Президента України № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» на території України ведено воєнний стан із 05 год. 30 хв. 24.02.2022 строком на 30 діб, який в подальшому продовжено та який діє до сьогоднішнього часу.
Згідно з ч. 6 ст. 2, п. 6 ч. 1 ст. 24 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» одним з видів військової служби є військова служба за призовом під час мобілізації.
Встановлено, що з початку введення правового режиму воєнного стану та оголошення загальної мобілізації окремі співробітники ІНФОРМАЦІЯ_4 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , ІНФОРМАЦІЯ_6 та інші цивільні особи налагодили протиправний механізм ухилення від призову та мобілізації, а також виїзду громадян за кордон шляхом підробки військово-облікових документів (тимчасових посвідчень) військовозобов'язаних або висновків військово лікарських комісій. В подальшому на підставі виготовлених ними підроблених документів та з використанням ключа доступу (надалі - ЕДП) до Єдиного реєстру призовників, військовозобов'язаних та резервістів «Оберіг», уповноважені особи, які в установленому порядку отримали ключі ЕДП , вносять неправдиві відомості до реєстру «Оберіг» та виключають громадян з обліку як непридатних за станом здоров'я. При цьому, реєстраційний номер військово-облікових документів (тимчасових посвідчень) військовозобов'язаних, який зазначається в реєстрі «Оберіг» фактично належить іншій особі, що підтверджується відомостями з Журналу видачі тимчасових посвідчень. За вчинення вказаного комплексу неправомірних дії із підробки документів, внесення неправдивих відомостей до офіційних документів, несанкціонованого втручання в роботу інформаційної (автоматизованої) мережі, перевищення військовими службовими особами влади, учасники протиправної схеми отримують по 15 000 доларів США з кожної такої особи. В подальшому, вказані особи, відомості щодо яких незаконно виключені з військового обліку та внесені до реєстру бази даних «Оберіг», залишають територію України.
Вказана вище протиправна схема діє у зв'язку із відсутністю належного реагування військових посадових осіб ІНФОРМАЦІЯ_7 .
На даний час установлено, що військова посадова особа ІНФОРМАЦІЯ_5 , з використанням особистого ключа доступу (надалі - ЕДП) до Єдиного реєстру призовників, військовозобов'язаних та резервістів «Оберіг», на системній основі, здійснила підробку військово-облікових документів та висновків ВЛК щодо громадян України, а в подальшому безпідставно здійснила внесення недостовірних відомостей та виключила з військового обліку в Реєстрі « ІНФОРМАЦІЯ_8 » щодо 40 громадян України.
Так, шляхом перевірки відомостей про підстави зняття з військового обліку вказаних осіб з відомостями Журналів видачі військово облікових документів ІНФОРМАЦІЯ_5 встановлено, що номери військово-облікових документів вказаних осіб не співпадають з номерами документів, які фактично видавалися особам у вказаному журналі та відповідно належать іншим особам.
Крім того, встановлено, що відомості про вказаних осіб, які виключені з військового обліку за станом здоров'я, відсутні в Книгах протоколів військово-лікарської комісії ІНФОРМАЦІЯ_5 .
Наказом ІНФОРМАЦІЯ_1 від 28.03.2022 № 97 «Про затвердження Порядку ведення Єдиного державного реєстру призовників, віськовозобов'язаних та резервістів», зареєстрованим в ІНФОРМАЦІЯ_9 01.04.2022 № 378/37714 затверджено Порядок ведення Єдиного державного реєстру призовників, віськовозобов'язаних та резервістів (далі - Порядок).
Відповідно до п. 1 Розділу I Порядку, цей Порядок встановлює процедури збирання, зберігання, обробки та використання відомостей Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов'язаних та резервістів (далі - Реєстр).
Пунктом 2 Розділу I Порядку визначено, що Реєстр - автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для збирання, зберігання, обробки та використання даних про призовників, військовозобов'язаних та резервістів, створена для забезпечення військового обліку громадян України.
У відповідності до п. 3 Розділу I Порядку, основними завданнями Реєстру є: ведення військового обліку громадян України; забезпечення комплектування Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань особовим складом в мирний час та в особливий період; інформаційне забезпечення громадян України, у тому числі осіб, звільнених з військової служби, які мають право на пенсію та членів сімей загиблих військовослужбовців відомостями щодо виконання ними військового обов'язку.
Згідно п. 4 Розділу I Порядку, основними засадами ведення Реєстру є: обов'язковість внесення до Реєстру передбачених Законом України «Про Єдиний державний реєстр призовників, військовозобов'язаних та резервістів» відомостей про призовників, військовозобов'язаних та резервістів; повнота та актуалізація відомостей Реєстру; захищеність Реєстру та внесення до нього відомостей - держава гарантує захист бази даних Реєстру від несанкціонованого доступу, зловживання доступом, незаконного використання відомостей Реєстру, порушення цілісності бази даних Реєстру та його апаратного та програмного забезпечення відповідно до вимог законодавства у сфері захисту інформації.
Відповідно до п. 1 Розділу II Порядку, суб'єктами Реєстру є володілець Реєстру, розпорядник Реєстру, органи адміністрування Реєстру та органи ведення Реєстру.
Як визначено п. 2 Розділу II Порядку, володільцем Реєстру є ІНФОРМАЦІЯ_1 , на яке покладається виконання таких завдань: забезпечення технологічного функціонування Реєстру, для чого утворюється уповноважений орган адміністрування Володільця Реєстру; організація взаємодії Реєстру з іншими реєстрами (базами даних) щодо отримання (обміну) інформації; планування розвитку та забезпечення модернізації програмних та апаратних засобів Реєстру; надання органам адміністрування та ведення Реєстру права доступу до бази даних Реєстру; забезпечення резервування бази даних Реєстру, контроль за її цілісністю, дотриманням закону та порядку ведення Реєстру; організація підготовки персоналу підпорядкованого органу адміністрування; здійснення інших повноважень, передбачених Законом України «Про Єдиний державний реєстр призовників, військовозобов'язаних та резервістів».
Організація виконання завдань володільця Реєстру покладається на структурний підрозділ ІНФОРМАЦІЯ_1 , що виконує завдання з формування та реалізації політики цифрової трансформації, інформаційних технологій, автоматизації, інформатизації та інформаційної безпеки (в тому числі і кібербезпеки).
Виконання завдання з технологічного функціонування Реєстру покладається на уповноважений орган адміністрування володільця Реєстру - Управління інформаційних технологій.
Згідно п. 3 Розділу II Порядку, Уповноважений орган адміністрування володільця Реєстру: забезпечує технологічне функціонування Реєстру; обслуговує спеціальне, загальне програмне забезпечення та бази даних центрального (резервного) та допоміжних серверів Реєстру; надає органам ведення Реєстру права доступу до бази даних Реєстру (у межах повноважень за військово-адміністративним та адміністративно-територіальним поділом); редагує відомості щодо класифікаторів, які використовують органи ведення Реєстру, про що робиться запис у журналі ведення довідників та класифікаторів; забезпечує резервування бази даних Реєстру та контроль за цілісністю бази даних Реєстру; надає програмні та інші засоби доступу до Реєстру; знищує записи з Реєстру; забезпечує захист інформації в Реєстрі; здійснює контроль за діями та запобігання спробам несанкціонованого доступу користувачів Реєстру до відомостей, які не належать до їх компетенції.
Пунктом 16 Розділу II Порядку визначено, що органами ведення Реєстру є ІНФОРМАЦІЯ_3, Центральне управління СБУ та регіональні органи СБУ, відповідні підрозділи СЗРУ.
У відповідності до п. 17 Розділу II Порядку, орган ведення Реєстру для виконання функцій ведення Реєстру призначає відповідальних осіб за ведення Реєстру.
Пунктом 18 Розділу II Порядку визначено, що призначена відповідальна особа за ведення Реєстру відповідно до покладених на неї обов'язків здійснює:
- внесення відомостей до електронних форм облікових карток призовників, військовозобов'язаних та резервістів відповідно до нормативно-правових актів з питань ведення військового обліку, взяття (зняття) на військовий облік з перевіркою відповідності персональних та службових даних призовників, військовозобов'язаних та резервістів з існуючими обліковими даними;
- внесення змін до персональних та службових даних призовників, військовозобов'язаних та резервістів на підставі відомостей органів виконавчої влади, інших державних органів, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, закладів освіти незалежно від підпорядкування і форми власності, ІНФОРМАЦІЯ_3, військових частин, а також відомостей, що подаються органу ведення Реєстру призовниками, військовозобов'язаними та резервістами;
- верифікацію персональних та службових даних призовників, військовозобов'язаних або резервістів, у тому числі осіб, звільнених з військової служби, які мають право на пенсію;
- перегляд та друк облікових документів, звітів та статистичних відомостей Реєстру відповідного ІНФОРМАЦІЯ_7 , ІНФОРМАЦІЯ_10 та відповідного регіонального органу СБУ, відповідного підрозділу СЗРУ;
- знищення повторного запису з Реєстру.
Пунктом 19 Розділу II Порядку унормовано, що всі дії по веденню Реєстру здійснюються із застосуванням кваліфікованого електронного підпису посадової особи, яка відповідає за ведення (здійснення контролю за веденням) Реєстру.
Відповідно до п. 1 Розділу III Порядку, відомості Реєстру - це інформація про персональні та службові дані призовника, військовозобов'язаного та резервіста.
Пунктом 2 Розділу III Порядку визначено, що до персональних даних призовника, військовозобов'язаного та резервіста належать: прізвище; власне ім'я (усі власні імена); по батькові (за наявності); дата народження; місце народження; стать; місце проживання та місце перебування; відомості про батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників та інших представників (прізвище, ім'я, по батькові (за наявності), дата народження); відомості про сімейний стан особи та членів її сім'ї (прізвище, ім'я, по батькові (за наявності), а також дітей); реквізити паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон (за наявності останнього) (серія (за наявності), номер, дата видачі, орган, що видав, строк дії); унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (за наявності); відомості про громадянство; відомості про документи, що підтверджують смерть особи або визнання особи померлою чи безвісно відсутньою; відомості щодо визнання особи недієздатною (поновлення дієздатності); відомості про зайнятість (код підприємства, місце роботи, посада); реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності); відцифрований образ обличчя особи (за наявності); відомості про дату виїзду за межі України та дату повернення на територію України; відомості про освіту та спеціальність; відомості про стан здоров'я (у тому числі про встановлення, зміну групи інвалідності), що збираються з метою визначення придатності для виконання військового обов'язку; відомості про притягнення до кримінальної відповідальності (повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення); відомості про розгляд судом кримінальної справи, вирок, що набрав законної сили; відомості про наявність (відсутність) судимості.
Пунктом 3 Розділу III Порядку передбачено, що до службових даних призовника, військовозобов'язаного та резервіста належать відомості про виконання ним військового обов'язку та військово-облікові ознаки.
Згідно п. 4 Розділу III Порядку, до відомостей про виконання призовником, військовозобов'язаним та резервістом військового обов'язку відносяться дані про: проходження військової служби; участь в бойових діях, міжнародних операціях з підтримки миру і безпеки; виконання військового обов'язку в запасі.
Пунктом 5 Розділу III Порядку передбачено, що військово-обліковими ознаками призовника, військовозобов'язаного та резервіста є: військове звання; військово-облікова спеціальність (у СБУ - код профілю підготовки та напрям службової та оперативно-службової діяльності); рівень військової освіти; категорія запасу; склад обліку військовозобов'язаного; група обліку; розряд обліку; профіль; державні нагороди; знання іноземної мови; спортивні розряди; ступінь придатності до військової служби за станом здоров'я; антропометричні дані; група крові та резус-фактор; відомості про притягнення до адміністративної відповідальності за порушення правил військового обліку.
Як унормовано п. 6 Розділу III Порядку, збирання відомостей здійснюється органами ведення Реєстру на підставі відомостей, що подаються органу ведення Реєстру особисто призовниками, військовозобов'язаними та резервістами, органами виконавчої влади, іншими державними органами, органами влади Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями, закладами освіти незалежно від підпорядкування і форми власності, ІНФОРМАЦІЯ_3, військовими частинами.
Пунктом 7 Розділу III Порядку передбачено, що якщо відомості про особу вносяться до Реєстру вперше, автоматично формується окремий номер запису в Реєстрі та фіксуються час, дата та відомості про особу, яка здійснила запис (у електронній формі).
Пунктом 11 Розділу III Порядку визначено, що інформація в Реєстрі зберігається у вигляді електронних облікових карток призовників, військовозобов'язаних та резервістів з можливістю формування необхідних відомостей.
У відповідності до п. 1 Розділу IV Порядку, створення облікового запису в Реєстрі здійснюється призначеними відповідальними особами за ведення Реєстру органів ведення Реєстру шляхом заповнення електронних форм облікових карток призовників, військовозобов'язаних та резервістів.
Пунктом 2 Розділу IV Порядку передбачено, що актуалізація (внесення змін) відомостей Реєстру здійснюється: в електронному режимі - шляхом інформаційної взаємодії між Реєстром та інформаційно-телекомунікаційними системами, реєстрами, базами (банками) даних, держателями (розпорядниками, адміністраторами) яких є державні органи; у ручному режимі - шляхом внесення призначеною відповідальною особою за ведення Реєстру відомостей до електронних форм облікових карток призовників, військовозобов'язаних та резервістів, відповідно до нормативно-правових актів з питань ведення військового обліку.
Як унормовано п. 2 Розділу V Порядку, інформація про дії призначеної відповідальної особи за ведення Реєстру фіксується автоматично на центральному сервері та доступна для контролю адміністратору розпорядника Реєстру.
Абзацом 3 п. 1 Розділу VI Порядку передбачено, що володілець та розпорядники Реєстру ведуть облік операцій, пов'язаних з обробкою персональних та службових даних призовників, військовозобов'язаних та резервістів та доступом до них.
У відповідь на запит органу досудового розслідування, ІНФОРМАЦІЯ_11 листом від 06.07.2024 № 17/10251 надано інформацію щодо переліку посадових осіб ІНФОРМАЦІЯ_3 , яким надано (було надано) електроні ключі « ОСОБА_5 » для доступу до Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов'язаних та резервістів.
З метою забезпечення вимог закону щодо повного, швидкого та неупередженого досудового розслідування, виконання завдань кримінального провадження, в органу досудового розслідування виникла необхідність у здійсненні тимчасового доступу до речей і документів, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_2 ), яке розташоване за адресою: АДРЕСА_1 .
Відповідно до ст. 159 КПК України, тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку). Тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.
Згідно ч. 1 ст. 160 КК України, сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, за винятком зазначених у статті 161 цього Кодексу. Слідчий має право звернутися із зазначеним клопотанням за погодженням з прокурором.
Відповідно до ч. 5 ст. 163 КПК України, слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.
Відповідно до ч. 6 ст. 163 КПК України, слідчий суддя постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.
Як визначено у ч. 3 та ч. 4 ст. 132 КПК України, застосування заходів забезпечення кримінального провадження не допускається, якщо слідчий, прокурор не доведе, що існує обґрунтована підозра щодо вчинення кримінального правопорушення такого ступеня тяжкості, що може бути підставою для застосування заходів забезпечення кримінального провадження; потреби досудового розслідування виправдовують такий ступінь втручання у права і свободи особи, про який ідеться в клопотанні слідчого, прокурора; може бути виконане завдання, для виконання якого слідчий, прокурор звертається із клопотанням. Для оцінки потреб досудового розслідування слідчий суддя або суд зобов'язаний врахувати можливість без застосованого заходу забезпечення кримінального провадження отримати речі і документи, які можуть бути використані під час судового розгляду для встановлення обставин у кримінальному провадженні.
Аналізуючи викладене, беручи до уваги, що речі та документи дозвіл на тимчасовий доступ до яких просить надати слідчий, мають значення для встановлення обставин у кримінальному провадженні, а також враховуючи, що в інший спосіб довести вказані обставини неможливо, зважаючи на те, що документи не є такими, доступ до яких заборонено, проте, відносяться до охоронюваної законом таємниці, слідчий суддя вважає, що клопотання про надання доступу до документів є обґрунтованим та підлягає задоволенню.
Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 107, 132, 159, 160, 163, 164, 166, 309 Кримінального процесуального кодексу України, -
Клопотання слідчого Першого слідчого відділу Територіального управління Державного бюро розслідувань ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей та документів, які містять охоронювану законом таємницю, у кримінальному провадженні № 62024100130000414 від 07.03.2024 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 4261 КК України - задовольнити.
Надати дозвіл слідчому Першого слідчого відділу Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві ОСОБА_6 , слідчому Першого слідчого відділу Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві ОСОБА_7 , слідчому Першого слідчого відділу Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві ОСОБА_8 , старшому слідчому Першого слідчого відділу Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві ОСОБА_9 , старшому слідчому Першого слідчого відділу Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві ОСОБА_10 , слідчому Першого слідчого відділу Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві ОСОБА_11 , слідчому Першого слідчого відділу Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві ОСОБА_12 , слідчому Першого слідчого відділу Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві ОСОБА_13 , старшому слідчому Першого слідчого відділу Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві ОСОБА_14 на тимчасовий доступ до речей і документів, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_2 ), яке розташоване за адресою: АДРЕСА_1 , з можливістю вилучення інформації в електронному вигляді (створення/виготовлення копії Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов'язаних та резервістів «Оберіг») в частині створення облікового запису, актуалізації (внесення змін) відомостей та повної історії оброблення облікових карток (створення інформації, її редагування, внесення будь-яких змін та видалення) Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов'язаних та резервістів «Оберіг» щодо зняття військовозобов'язаних осіб з військового обліку за станом здоров'я, у період часу з 24.02.2022 по дату винесення ухвали, посадовими особами ІНФОРМАЦІЯ_3 , якими отримано доступ до Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов'язаних та резервістів «Оберіг», а саме:
№ з/пПІБПосадаНомер електронного ключа
ІНФОРМАЦІЯ_3 1 ОСОБА_210 ІНФОРМАЦІЯ_22 НОМЕР_114 2 ОСОБА_15 ІНФОРМАЦІЯ_21НОМЕР_13
3ОСОБА_16 ІНФОРМАЦІЯ_23НОМЕР_115
4ОСОБА_17 ІНФОРМАЦІЯ_24НОМЕР_116
5ОСОБА_18 ІНФОРМАЦІЯ_25НОМЕР_117
6ОСОБА_19 ІНФОРМАЦІЯ_26НОМЕР_45
7ОСОБА_20 ІНФОРМАЦІЯ_27НОМЕР_118
8ОСОБА_21 ІНФОРМАЦІЯ_28НОМЕР_119
9ОСОБА_22 ІНФОРМАЦІЯ_29НОМЕР_80
10ОСОБА_23 ІНФОРМАЦІЯ_30НОМЕР_120
11ОСОБА_24 ІНФОРМАЦІЯ_31
НОМЕР_1 ОСОБА_25 ІНФОРМАЦІЯ_32НОМЕР_2
13ОСОБА_26 ІНФОРМАЦІЯ_33
НОМЕР_3 ОСОБА_27 ІНФОРМАЦІЯ_34НОМЕР_117
15ОСОБА_21 ІНФОРМАЦІЯ_28НОМЕР_121
16ОСОБА_28 ІНФОРМАЦІЯ_21НОМЕР_118
17ОСОБА_29 ІНФОРМАЦІЯ_35НОМЕР_122
18ОСОБА_30 ІНФОРМАЦІЯ_28НОМЕР_123
19ОСОБА_31 ІНФОРМАЦІЯ_36НОМЕР_124
20ОСОБА_32 ІНФОРМАЦІЯ_37НОМЕР_125
21ОСОБА_33 ІНФОРМАЦІЯ_13НОМЕР_126
ІНФОРМАЦІЯ_14 ОСОБА_34 ІНФОРМАЦІЯ_38НОМЕР_127
23ОСОБА_35 ІНФОРМАЦІЯ_13 та
НОМЕР_4 ОСОБА_36 ІНФОРМАЦІЯ_39НОМЕР_128
25ОСОБА_37 ІНФОРМАЦІЯ_40НОМЕР_129
26ОСОБА_38 ІНФОРМАЦІЯ_41НОМЕР_5
27ОСОБА_39 ІНФОРМАЦІЯ_42
НОМЕР_7 ОСОБА_40 ІНФОРМАЦІЯ_43
НОМЕР_8 ОСОБА_41 ІНФОРМАЦІЯ_44
НОМЕР_9 ОСОБА_42 ІНФОРМАЦІЯ_45НОМЕР_135
31ОСОБА_43 ІНФОРМАЦІЯ_44
НОМЕР_10 ОСОБА_44 ІНФОРМАЦІЯ_38НОМЕР_130
33ОСОБА_45 ІНФОРМАЦІЯ_38НОМЕР_131
34ОСОБА_46 ІНФОРМАЦІЯ_40НОМЕР_132
35ОСОБА_47 ІНФОРМАЦІЯ_39НОМЕР_11
36ОСОБА_48 ІНФОРМАЦІЯ_41НОМЕР_12
37ОСОБА_49 ІНФОРМАЦІЯ_38НОМЕР_13
ІНФОРМАЦІЯ_15 ОСОБА_50 ІНФОРМАЦІЯ_38НОМЕР_133
39ОСОБА_51 ІНФОРМАЦІЯ_31
НОМЕР_14 ОСОБА_52 ІНФОРМАЦІЯ_45
НОМЕР_15 ОСОБА_53 ІНФОРМАЦІЯ_42 ІНФОРМАЦІЯ_31
НОМЕР_16 ОСОБА_54 ІНФОРМАЦІЯ_43
НОМЕР_17 ОСОБА_55 ІНФОРМАЦІЯ_44
НОМЕР_18 ОСОБА_50 ІНФОРМАЦІЯ_38НОМЕР_134
45ОСОБА_56 ІНФОРМАЦІЯ_39НОМЕР_19
46ОСОБА_57 ІНФОРМАЦІЯ_41НОМЕР_20
47ОСОБА_58 ІНФОРМАЦІЯ_40
НОМЕР_21 ОСОБА_59 ІНФОРМАЦІЯ_38НОМЕР_136
49ОСОБА_60 ІНФОРМАЦІЯ_38НОМЕР_156
50ОСОБА_61 ІНФОРМАЦІЯ_39НОМЕР_22
ІНФОРМАЦІЯ_14 ОСОБА_62 ІНФОРМАЦІЯ_31
НОМЕР_23 ОСОБА_63 ІНФОРМАЦІЯ_38НОМЕР_137
53ОСОБА_64 ІНФОРМАЦІЯ_45
НОМЕР_24 ОСОБА_65 ІНФОРМАЦІЯ_42 НОМЕР_25
55ОСОБА_66 ІНФОРМАЦІЯ_44
НОМЕР_26 ОСОБА_67 ІНФОРМАЦІЯ_43НОМЕР_27
57ОСОБА_68 ІНФОРМАЦІЯ_39НОМЕР_28
58ОСОБА_69 ІНФОРМАЦІЯ_41НОМЕР_29
59ОСОБА_70 ІНФОРМАЦІЯ_38НОМЕР_138
60ОСОБА_71 ІНФОРМАЦІЯ_38НОМЕР_139
61ОСОБА_72 ІНФОРМАЦІЯ_40 НОМЕР_70
62ОСОБА_73 ІНФОРМАЦІЯ_39НОМЕР_30
63ОСОБА_74 ІНФОРМАЦІЯ_43
НОМЕР_31 ОСОБА_75 ІНФОРМАЦІЯ_38НОМЕР_140
65ОСОБА_76 ІНФОРМАЦІЯ_38НОМЕР_141
66ОСОБА_77 ІНФОРМАЦІЯ_38НОМЕР_142
67ОСОБА_78 ІНФОРМАЦІЯ_39НОМЕР_32
ІНФОРМАЦІЯ_14 ОСОБА_79 ІНФОРМАЦІЯ_31
НОМЕР_33 ОСОБА_80 ІНФОРМАЦІЯ_45
НОМЕР_34 ОСОБА_81 ІНФОРМАЦІЯ_42
НОМЕР_35 ОСОБА_82 ІНФОРМАЦІЯ_43 НОМЕР_36
72ОСОБА_83 ІНФОРМАЦІЯ_44
НОМЕР_37 ОСОБА_84 ІНФОРМАЦІЯ_39НОМЕР_38
74ОСОБА_85 ІНФОРМАЦІЯ_41НОМЕР_39
75ОСОБА_86 ІНФОРМАЦІЯ_40
НОМЕР_40 ОСОБА_87 ІНФОРМАЦІЯ_38НОМЕР_143
77ОСОБА_88 ІНФОРМАЦІЯ_38НОМЕР_146
78ОСОБА_89 ІНФОРМАЦІЯ_38НОМЕР_145
79ОСОБА_90 ІНФОРМАЦІЯ_39
НОМЕР_41 ОСОБА_91 ІНФОРМАЦІЯ_38НОМЕР_144
81ОСОБА_92 ІНФОРМАЦІЯ_40
НОМЕР_42 ОСОБА_93 ІНФОРМАЦІЯ_41НОМЕР_43
ІНФОРМАЦІЯ_16 ОСОБА_94 ІНФОРМАЦІЯ_38НОМЕР_89
84ОСОБА_95 ІНФОРМАЦІЯ_31
НОМЕР_44 ОСОБА_96 ІНФОРМАЦІЯ_45 НОМЕР_147
86ОСОБА_97 ІНФОРМАЦІЯ_38НОМЕР_116
87ОСОБА_98 ІНФОРМАЦІЯ_41НОМЕР_45
88ОСОБА_99 ІНФОРМАЦІЯ_42
НОМЕР_46 ОСОБА_100 ІНФОРМАЦІЯ_43 ІНФОРМАЦІЯ_31
НОМЕР_47 ОСОБА_101 ІНФОРМАЦІЯ_44 ІНФОРМАЦІЯ_42НОМЕР_48
91ОСОБА_102 ІНФОРМАЦІЯ_39НОМЕР_49
92ОСОБА_103 ІНФОРМАЦІЯ_40
НОМЕР_50 ОСОБА_104 ІНФОРМАЦІЯ_39НОМЕР_27
94ОСОБА_105 ІНФОРМАЦІЯ_38 НОМЕР_133
95ОСОБА_106 ІНФОРМАЦІЯ_39НОМЕР_51
96ОСОБА_107 ІНФОРМАЦІЯ_38 НОМЕР_149
97ОСОБА_108 ІНФОРМАЦІЯ_44
НОМЕР_52 ОСОБА_109 ІНФОРМАЦІЯ_40НОМЕР_148
99ОСОБА_110 ІНФОРМАЦІЯ_38 НОМЕР_53
ІНФОРМАЦІЯ_17 ОСОБА_111 ІНФОРМАЦІЯ_38 НОМЕР_150
101ОСОБА_112 ІНФОРМАЦІЯ_46НОМЕР_54
102ОСОБА_113 ІНФОРМАЦІЯ_31
НОМЕР_55 ОСОБА_114 ІНФОРМАЦІЯ_47НОМЕР_89
104ОСОБА_115 ІНФОРМАЦІЯ_39НОМЕР_56
105ОСОБА_116 ІНФОРМАЦІЯ_40
НОМЕР_57 ОСОБА_117 ІНФОРМАЦІЯ_42
НОМЕР_58 ОСОБА_118 ІНФОРМАЦІЯ_43
НОМЕР_59 ОСОБА_119 ІНФОРМАЦІЯ_44
НОМЕР_60 ОСОБА_120 ІНФОРМАЦІЯ_41НОМЕР_61
110ОСОБА_121 ІНФОРМАЦІЯ_47
НОМЕР_62 ОСОБА_122 ІНФОРМАЦІЯ_38 НОМЕР_69
112ОСОБА_123 ІНФОРМАЦІЯ_40
НОМЕР_63 ОСОБА_124 ІНФОРМАЦІЯ_39НОМЕР_56
114ОСОБА_125 ІНФОРМАЦІЯ_44
НОМЕР_64 ОСОБА_126 ІНФОРМАЦІЯ_40
НОМЕР_65 ОСОБА_127 ІНФОРМАЦІЯ_47
НОМЕР_66 ОСОБА_128 ІНФОРМАЦІЯ_38 НОМЕР_151
118ОСОБА_129 ІНФОРМАЦІЯ_38 НОМЕР_39
119ОСОБА_130 ІНФОРМАЦІЯ_39НОМЕР_67
120ОСОБА_131 ІНФОРМАЦІЯ_39
НОМЕР_68 ОСОБА_132 ІНФОРМАЦІЯ_44 НОМЕР_69
ІНФОРМАЦІЯ_16 ОСОБА_133 ІНФОРМАЦІЯ_46НОМЕР_70
123ОСОБА_134 ІНФОРМАЦІЯ_38 НОМЕР_152
124ОСОБА_135 ІНФОРМАЦІЯ_47НОМЕР_153
125ОСОБА_136 ІНФОРМАЦІЯ_46НОМЕР_70
126ОСОБА_137 ІНФОРМАЦІЯ_41НОМЕР_43
127ОСОБА_138 ІНФОРМАЦІЯ_39
НОМЕР_71 ОСОБА_139 ІНФОРМАЦІЯ_38
НОМЕР_72 ОСОБА_140 ІНФОРМАЦІЯ_42
НОМЕР_73 ОСОБА_141 ІНФОРМАЦІЯ_43 ІНФОРМАЦІЯ_31
НОМЕР_74 ОСОБА_142 ІНФОРМАЦІЯ_40
НОМЕР_75 ОСОБА_143 ІНФОРМАЦІЯ_40
НОМЕР_76 ОСОБА_144 ІНФОРМАЦІЯ_43
НОМЕР_77 ОСОБА_145 ІНФОРМАЦІЯ_39НОМЕР_78
135ОСОБА_146 ІНФОРМАЦІЯ_38 НОМЕР_115
136ОСОБА_147 ІНФОРМАЦІЯ_39
НОМЕР_79 ОСОБА_148 ІНФОРМАЦІЯ_38 НОМЕР_154
138ОСОБА_149 ІНФОРМАЦІЯ_38 НОМЕР_155
139ОСОБА_150 ІНФОРМАЦІЯ_41НОМЕР_80
ІНФОРМАЦІЯ_18 ОСОБА_151 ІНФОРМАЦІЯ_38 НОМЕР_158
141ОСОБА_152 ІНФОРМАЦІЯ_31
НОМЕР_81 ОСОБА_153 ІНФОРМАЦІЯ_45 НОМЕР_156
143ОСОБА_154 ІНФОРМАЦІЯ_45 НОМЕР_119
144ОСОБА_155 ІНФОРМАЦІЯ_38 НОМЕР_158
145ОСОБА_156 ІНФОРМАЦІЯ_38 НОМЕР_157
146ОСОБА_157 ІНФОРМАЦІЯ_41НОМЕР_82
147ОСОБА_158 ІНФОРМАЦІЯ_39
НОМЕР_83 ОСОБА_159 ІНФОРМАЦІЯ_42
НОМЕР_84 ОСОБА_160 ІНФОРМАЦІЯ_43
НОМЕР_85 ОСОБА_161 ІНФОРМАЦІЯ_44
НОМЕР_86 ОСОБА_162 ІНФОРМАЦІЯ_44
НОМЕР_87 ОСОБА_163 ІНФОРМАЦІЯ_40
НОМЕР_88 ОСОБА_164 ІНФОРМАЦІЯ_41НОМЕР_89
154ОСОБА_165 ІНФОРМАЦІЯ_42
НОМЕР_90 ОСОБА_166 ІНФОРМАЦІЯ_38 НОМЕР_159
156ОСОБА_167 ІНФОРМАЦІЯ_38 НОМЕР_163
157ОСОБА_168 ІНФОРМАЦІЯ_38 НОМЕР_162
158ОСОБА_169 ІНФОРМАЦІЯ_39
НОМЕР_91 ОСОБА_170 ІНФОРМАЦІЯ_38 НОМЕР_160
160ОСОБА_171 ІНФОРМАЦІЯ_45 НОМЕР_119
161ОСОБА_172 ІНФОРМАЦІЯ_40 НОМЕР_25
162ОСОБА_173 ІНФОРМАЦІЯ_43 НОМЕР_92
ІНФОРМАЦІЯ_19 ОСОБА_174 ІНФОРМАЦІЯ_38 НОМЕР_161
164ОСОБА_175 ІНФОРМАЦІЯ_31
НОМЕР_93 ОСОБА_176 ІНФОРМАЦІЯ_45 НОМЕР_89
166ОСОБА_177 ІНФОРМАЦІЯ_45 НОМЕР_13
167ОСОБА_178 ІНФОРМАЦІЯ_40
НОМЕР_94 ОСОБА_179 ІНФОРМАЦІЯ_39
НОМЕР_95 ОСОБА_180 ІНФОРМАЦІЯ_42
НОМЕР_96 ОСОБА_181 ІНФОРМАЦІЯ_43
НОМЕР_97 ОСОБА_182 ІНФОРМАЦІЯ_44
НОМЕР_98 ОСОБА_183 ІНФОРМАЦІЯ_41НОМЕР_99
173ОСОБА_184 ІНФОРМАЦІЯ_43
НОМЕР_100 ОСОБА_185 ІНФОРМАЦІЯ_38
НОМЕР_101 ОСОБА_186 ІНФОРМАЦІЯ_38 НОМЕР_32
176ОСОБА_187 ІНФОРМАЦІЯ_38 НОМЕР_104
177ОСОБА_188 ІНФОРМАЦІЯ_40НОМЕР_164
178ОСОБА_189 ІНФОРМАЦІЯ_39НОМЕР_102
179ОСОБА_190 ІНФОРМАЦІЯ_44
НОМЕР_103 ОСОБА_191 ІНФОРМАЦІЯ_45 НОМЕР_118
181ОСОБА_192 ІНФОРМАЦІЯ_38 НОМЕР_134
182ОСОБА_193 ІНФОРМАЦІЯ_38 НОМЕР_104
ІНФОРМАЦІЯ_20 ОСОБА_194 ІНФОРМАЦІЯ_38 НОМЕР_155
184ОСОБА_195 ІНФОРМАЦІЯ_46НОМЕР_105
185ОСОБА_196 ІНФОРМАЦІЯ_42
НОМЕР_106 ОСОБА_197 ІНФОРМАЦІЯ_31
НОМЕР_107 ОСОБА_198 ІНФОРМАЦІЯ_40
НОМЕР_108 ОСОБА_199 ІНФОРМАЦІЯ_44
НОМЕР_109 ОСОБА_200 ІНФОРМАЦІЯ_39
НОМЕР_110 ОСОБА_201 ІНФОРМАЦІЯ_38 НОМЕР_165
191ОСОБА_202 ІНФОРМАЦІЯ_41НОМЕР_111
192ОСОБА_203 ІНФОРМАЦІЯ_45 НОМЕР_49
193ОСОБА_204 ІНФОРМАЦІЯ_43
НОМЕР_112 ОСОБА_205 ІНФОРМАЦІЯ_38 НОМЕР_168
195ОСОБА_206 ІНФОРМАЦІЯ_38 НОМЕР_167
196ОСОБА_207 ІНФОРМАЦІЯ_38 НОМЕР_166
197ОСОБА_208 ІНФОРМАЦІЯ_39
НОМЕР_113 ОСОБА_209 ІНФОРМАЦІЯ_40 НОМЕР_169
Визначити строк дії ухвали тривалістю один місяць, який обраховувати з наступного дня за днем постановлення ухвали слідчим суддею.
У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя ОСОБА_1
Підготовлено в 2 примірниках
Прим.1 - справа № 757/31717/24-к
Прим.2 - Слідчий Першого слідчого відділу Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, ОСОБА_3
Копія - ІНФОРМАЦІЯ_1 (Управління інформаційних технологій)
25.07.2024