Справа № 686/19643/24
Провадження № 2/686/5478/24
29 липня 2024 року м.Хмельницький
Суддя Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області Козак О.В., ознайомившись з позовною заявою ОСОБА_1 до НСП ТОВ «Епіцентр К» завод керамічної плитки, особа, яка не заявляє самостійних вимог: торговельний центр Епіцентр К про захист прав споживачів,
встановила:
15.07.2024 року позивач звернувся до суду з позовом до НСП ТОВ «Епіцентр К» завод керамічної плитки, особа, яка не заявляє самостійних вимог: торговельний центр Епіцентр К про захист прав споживачів.
23.07.2024 року представник позивача - ОСОБА_2 подала до суду заяву про повернення позовної заяви.
Відповідно до п.3 ч.4 ст.185 ЦПК України заява повертається у випадках, коли до постановлення ухвали про відкриття провадження у справі від позивача надійшла заява про врегулювання спору або заява про відкликання позовної заяви.
Враховуючи вищевикладене, оскільки провадження у справі за позовною заявою ОСОБА_1 до НСП ТОВ «Епіцентр К» завод керамічної плитки, особа, яка не заявляє самостійних вимог: торговельний центр Епіцентр К про захист прав споживачів не відкрито, тому слід повернути ОСОБА_1 вказану позовну заяву.
Керуючись ст.ст.185 ч.4 п.3, 260,353 ЦПК України, суддя, -
ухвалила:
Позовну заяву ОСОБА_1 до НСП ТОВ «Епіцентр К» завод керамічної плитки, особа, яка не заявляє самостійних вимог: торговельний центр Епіцентр К про захист прав споживачів, повернути ОСОБА_1 .
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана до Хмельницького апеляційного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення. Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження , якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя: