Ухвала від 10.07.2024 по справі 760/13291/24

Справа №760/13291/24

1-в/760/226/24

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

10 липня 2024 року Солом'янський районний суд м. Києва в складі:

головуючого судді - ОСОБА_1 ,

при секретарі - ОСОБА_2 ,

прокурора - ОСОБА_3 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві клопотання провідного інспектора Солом'янського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» у м. Києві та Київській області ОСОБА_4 про звільнення від призначеного покарання з випробуванням після закінчення іспитового строку засудженої ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженки м. Києва, громадянки України, зареєстрованої за адресою: АДРЕСА_1 та проживаючої за адресою: АДРЕСА_2 ,

ВСТАНОВИВ:

вироком Монастирищенського районного суду Черкаської області від 18.05.2023 ОСОБА_5 засуджено за ч.4 ст.185 КК України до покарання у виді позбавлення волі строком на 5 (років) роки. На підставі ст. 75 КК України ОСОБА_6 звільнено від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на 1 (один) рік та покладено на нього обов'язки, передбачені ст.76 КК України.

Солом'янський районний відділ філії ДУ «Центр пробації» у м. Києві та Київській області направив до суду клопотання про звільнення засудженої ОСОБА_5 від покарання у зв'язку із закінченням іспитового строку.

Прокурор в судовому засідання не заперечила проти задоволення клопотання.

Перевіривши матеріали особової справи, заслухавши думку прокурора, яка не заперечила проти задоволення клопотання, суд вважає, що подання підлягає задоволенню з таких підстав.

Як вбачається із матеріалів особової справи, ОСОБА_5 буа ознайомлена з порядком та умовами відбування покарання призначеного йому судом. Під час іспитового строку засуджена до кримінальної відповідальності не притягувалась, порушень порядку та умов відбування покарання не допускала.

Іспитовий строк закінчився 18.05.2024.

Тому суд вважає необхідним звільнити ОСОБА_5 від покарання у зв'язку із закінченням іспитового строку, встановленого вироком Монастирищенського районного суду Черкаської області від 18.05.2023.

На підставі ч.1 ст.78 КК України, ч.2 ст.165 Кримінально-виконавчого кодексу України, керуючись ст.ст. 537, 539 КПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

клопотання провідного інспектора Солом'янського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» у м. Києві та Київській області ОСОБА_7 - задовольнити.

Звільнити ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , від покарання, призначеного вироком Монастирищенського районного суду Черкаської області від 18.05.2023 у зв'язку із закінченням встановленого йому іспитового строку.

Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного суду протягом семи днів з дня її оголошення.

Суддя ОСОБА_1

Попередній документ
120603730
Наступний документ
120603732
Інформація про рішення:
№ рішення: 120603731
№ справи: 760/13291/24
Дата рішення: 10.07.2024
Дата публікації: 29.07.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Солом'янський районний суд міста Києва
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Справи в порядку виконання судових рішень у кримінальних провадженнях; про звільнення від призначеного покарання з випробовуванням після закінчення іспитового строку
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (05.12.2024)
Дата надходження: 06.06.2024
Учасники справи:
головуючий суддя:
КРИВОРОТ ОКСАНА ОЛЕКСІЇВНА
суддя-доповідач:
КРИВОРОТ ОКСАНА ОЛЕКСІЇВНА
особа, стосовно якої розглядається подання, клопотання, заява:
Григораш Світлана Михайлівна