Справа № 362/4900/24
Провадження № 1-кп/362/573/24
про призначення до судового розгляду
25.07.2024
Васильківський міськрайонний суд Київської області у складі:
головуючого - судді ОСОБА_1 ,
за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 ,
провів у місті Василькові підготовче судове засідання у кримінальному провадженні, відомості про яке внесені до ЄРДР 12 червня 2024 року за № 12024111140000390, щодо
ОСОБА_3 за обвинуваченням у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 4 статті 185 КК України.
У судове засідання прибули:
прокурор ОСОБА_4 ;
обвинувачена ОСОБА_3 .
Суд установив:
Обвинувачена повідомила про відсутність потреби залучення захисника.
Представник потерпілого подав заяву про здійснення судового провадження без його участі. Цивільного позову не заявлено.
Під час судового засідання клопотань про обрання запобіжного заходу, витребування певних речей чи документів або про виклик певних осіб для допиту в якості свідків не заявлено.
Суд, заслухавши думку учасників провадження, дійшов висновку про можливість призначення кримінального провадження до судового розгляду з огляду на таке.
Кримінальне провадження підсудне Васильківському міськрайонному суду Київської області. Істотні порушення вимог КПК України, які б унеможливлювали призначення провадження до судового розгляду, відсутні, а тому суд дійшов висновку про необхідність призначення кримінального провадження за вказаним обвинувальним актом до розгляду в судовому засіданні.
З урахуванням принципу гласності та відкритості судового провадження судовий розгляд належить проводити відкрито, обмеження щодо цього, передбачені частиною другою статті 27 КПК України, відсутні. Судове засідання слід проводити в приміщенні суду в залі судового засідання за участю учасників судового провадження.
Керуючись статтями 314-317 КПК України, суд
постановив:
1. Призначити кримінальне провадження до судового розгляду на 15:25 25 липня 2024 року в приміщенні Васильківського міськрайонного суду Київської області за адресою: Київська область, Обухівський район, м. Васильків, вул. Шевченка, 8.
2. Судовий розгляд здійснювати одноособово у відкритому судовому засіданні, в яке викликати учасників судового провадження.
Ухвала не може бути оскаржена.
Суддя ОСОБА_1