Справа 749/719/24
Номер провадження 2/749/181/24
24 липня 2024 року Щорський районний суд Чернігівської області в складі:
головуючого-судді Чигвінцева М.С.
за участю секретаря Михалевич М.В.
розглянувши у відкритому підготовчому засіданні в залі суду в м. Сновськ цивільну справу №749/719/24 за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія Управління активами», треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмету спору: приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Солонець Тамара Миколаївна, старший державний виконавець Сновського відділу державно виконавчої служби у Корюківському районі Чернігівської області Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Малишенко Вячеслав Ігорович, про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню,-
03.07.2024 р. до суду від відповідача надійшло клопотання про врегулювання спору за участю судді.
23.07.2024 р. від представника позивача надійшла заява, з якої вбачається, що позивач заперечує проти врегулювання спору за участю судді.
Учасники справи у судове засідання не з'явилися. Про дату, час та місце розгляду справи повідомлялися належним чином.
У відповідності до вимог ч. 2 ст. 247 ЦПК України, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося.
Відповідно до п. п. 2, 14 ч. 2 ст. 197 ЦПК України у підготовчому засіданні суд з'ясовує, чи бажають сторони укласти мирову угоду, передати справу на розгляд третейського суду або звернутися до суду для проведення врегулювання спору за участю судді, встановлює строки та порядок врегулювання спору за участю судді за наявності згоди сторін на його проведення.
Згідно ч. 1 ст. 201 ЦПК України врегулювання спору за участю судді проводиться за згодою сторін до початку розгляду справи по суті.
З огляду на зазначене, враховуючи відмову позивача від врегулювання спору за участю судді, суд дійшов висновку, що у задоволенні клопотання відповідача про врегулювання спору за участю судді слід відмовити.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 197, 201 ЦПК України, суд, -
У задоволенні клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія Управління активами» про врегулювання спору за участю судді - відмовити.
Ухвала набирає законної сили з моменту підписання її суддею та оскарженню не підлягає.
Суддя М. С. Чигвінцев