Дата документу 23.07.2024Справа № 554/5906/23
Провадження № 2/554/4954/2024
про прийняття провадження по справі
23 липня 2024 року суддя Октябрського районного суду Сініцин Е.М., розглянувши матеріали позовної заяви Державної іпотечної установи до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , про стягнення заборгованості, -
У провадженні Октябрського районного суду м. Полтави перебувала цивільна справа за позовом Державної іпотечної установи до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , про стягнення заборгованості.
Ухвалою Октябрського районного суду м. Полтави від 21 грудня 2023 року провадження у цивільній справі за вказаним позовом - закрито, на підставі п. 3 ч. 1 ст. 255 ЦПК України.
Постановою Полтавського апеляційного суду від 26 червня 2024 року ухвалу Октябрського районного суду м. Полтави від 21 грудня 2023 року скасовано, справу повернуто до Октябрського районного суду м. Полтави для продовження розгляду.
Пунктом 4 ч.2 ст.187 ЦПК України передбачено при постановленні ухвали про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі вирішення питання за якими правилами позовного провадження (загального чи спрощеного) буде розглядатись справа.
Розглянувши позовну заяву та додані документи, враховуючи розмір позову, суддя вважає, що справу необхідно розглядати в загальному позовному провадженні зі стадії розгляду справи по суті.
Керуючись ст. ст. 33, 175-177,187,260-261 ЦПК України, суддя, -
Цивільну справу за позовом Державної іпотечної установи до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , про стягнення заборгованості - прийняти до свого провадження.
Розгляд позовних заяв проводити у порядку загального позовного провадження зі стадії розгляду справи по суті.
Призначити судове засідання по справі на 26 серпня 2023 року на 10 год. 00 хв. в залі судових засідань Октябрського районного суду м. Полтави, розташованого за адресою: 36002, м. Полтава, вул. Навроцького, буд. 5.
В судове засідання викликати учасників справи.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України - https://ok.pl.court.gov.ua/sud1622/.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та апеляційному оскарженню не підлягає.
Суддя Е.М. Сініцин.