Справа №3-1748/07
06 грудня 2007 року смт.Воловець
Суддя Воловецького районного суду Закарпатської області Конепуд В.І., розглянувши матеріали про адміністративне правопорушення, які надійшли з Воловецького РВ УМВС відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1народження, жителя АДРЕСА_1, тимчасово не працюючий, про порушення нею ч.1 ст.184 КупАП, -
Громадянин ОСОБА_1 невиконує належно своїх обов»язків по догляду та вихованню своїх неповнолітніх дітей, внаслідок чого останні систематично не відвідують школу на протязі 2007 року, за що передбачена відповідальність за ч.1 ст.184 КУпАП .
Вина ОСОБА_1 стверджується даними протоколу про адміністративне правопорушення за № 240271 від 06.12.2007 року та поясненнями в суді самої правопорушниці.
Призначаючи адміністративне стягнення враховано пом»якшуючу вину обставину , а саме те, що гр.ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності притягується вперше, щиро розкаявся.
Керуючись ст.283, ст.284 КупАП, -
ОСОБА_1притягнути до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.184 КУпАП і застосувати до нього адміністративне стягнення у вигляді попередження.
Постанова остаточна.
СУДДЯ: В.І.Конепуд.