Ухвала від 19.07.2024 по справі 596/1337/24

УХВАЛА

"19" липня 2024 р. Справа № 596/1337/24

Провадження № 1-кс/596/178/2024

Слідчий суддя Гусятинського районного суду Тернопільської області ОСОБА_1 , ознайомившись із матеріалами скарги ОСОБА_2 на бездіяльність органу досудового розслідування відділення поліції №3 (м.Гусятин) Чортківського районного відділу поліції Головного управління національної поліції в Тернопільській області щодо невнесення відомостей про злочин до ЄРДР та зобов'язання внести відомості про злочин до ЄРДР,-

ВСТАНОВИВ:

До Гусятинського районного суду Тернопільської області звернувся ОСОБА_2 із скаргою на бездіяльність органу досудового розслідування в порядку ст. 303 КПК України та просить зобов'язати службову особу Відділу поліції № 3 (м. Гусятин) Чортківського районного виділу поліції ГУНП в Тернопільській області, уповноважену на внесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомостей за заявами та повідомленнями про кримінальні правопорушення, внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за заявою ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_1 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.185 КК України.

Згідно протоколу автоматизованого визначення слідчим суддею визначено суддю ОСОБА_1 ..

Згідно ст.24 КПК України, кожному гарантується право на оскарження процесуальних рішень, дій чи бездіяльності суду, слідчого судді, прокурора, слідчого в порядку, передбаченому цим Кодексом.

Відповідно до п. 3 ч. 1ст. 303 КПК України, на досудовому провадженні можуть бути оскаржені рішення, дії чи бездіяльність слідчого, прокурора, зокрема рішення слідчого, дізнавача про закриття кримінального провадження - заявником, потерпілим, його представником чи законним представником.

Відповідно до ч. 1ст. 304 КПК України, скарги на рішення, дії чи бездіяльність слідчого чи прокурора, передбачені частиною першою статті 303 цього Кодексу, можуть бути подані особою протягом десяти днів з моменту прийняття рішення, вчинення дії або бездіяльності. Якщо рішення слідчого чи прокурора оформлюється постановою, строк подання скарги починається з дня отримання особою її копії.

Дослідивши скаргу та додані до неї матеріали, суддя вважає можливим відкрити провадження за вказаною скаргою, призначивши її до розгляду по суті.

Відповідно до ч. 1ст. 55 Конституції України, кожному гарантується право на оскарження в суді рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.

Підстав для повернення скарги, або відмови у її задоволенні не вбачається, відповідно до вимог ст. 304 КПК України.

Відповідно до ч. 3 ст. 306 КПК України, розгляд скарг на рішення, дії чи бездіяльність під час досудового розслідування здійснюється за обов'язкової участі особи, яка подала скаргу, чи її захисника, представника та слідчого чи прокурора, рішення, дії чи бездіяльність яких оскаржується. Відсутність слідчого чи прокурора не є перешкодою для розгляду скарги.

Разом з тим, слідчий суддя вважає за доцільне витребувати з СВ відділення поліції №3 (м.Гусятин) Чортківського районного відділу поліції Головного управління національної поліції в Тернопільській області матеріали перевірки за заявою ОСОБА_2 про вчинення кримінального правопорушення, відповідальність за який передбачена ч.4 ст.185 КК України, відповідно до заяви про вчинення злочину від 10.07.2024 року.

Керуючись ст.117,303-304 КПК України, слідчий суддя,-

УХВАЛИВ:

Прийняти до розгляду скаргу ОСОБА_2 на бездіяльність органу досудового розслідування відділення поліції №3 (м.Гусятин) Чортківського районного відділу поліції Головного управління національної поліції в Тернопільській області щодо невнесення відомостей про злочин до ЄРДР та зобов'язання внести відомості про злочин до ЄРДР, та призначити до розгляду у відкритому судовому засіданні у приміщенні Гусятинського районного суду Тернопільської області на 13 год. 00 хв. 22 липня 2024 року.

Витребувати у СВ відділення поліції №3 (м.Гусятин) Чортківського районного відділу поліції Головного управління національної поліції в Тернопільській області матеріали перевірки за заявою ОСОБА_2 про вчинення кримінального правопорушення, відповідальність за який передбачена ч.4 ст.185 КК України, відповідно до заяви про вчинення злочину від 10.07.2024 року.

Витребувані документи надати суду до початку розгляду скарги.

Про час розгляду справи повідомити скаржника, керівника відділення поліції №3 (м.Гусятин) Чортківського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя Гусятинського районного суду

Тернопільської області ОСОБА_3

Попередній документ
120481199
Наступний документ
120481201
Інформація про рішення:
№ рішення: 120481200
№ справи: 596/1337/24
Дата рішення: 19.07.2024
Дата публікації: 22.07.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Гусятинський районний суд Тернопільської області
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Провадження за скаргами на дії та рішення правоохоронних органів, на дії чи бездіяльність слідчого, прокурора та інших осіб під час досудового розслідування; бездіяльність слідчого, прокурора; стосовно невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (02.08.2024)
Дата надходження: 19.07.2024
Предмет позову: -
Розклад засідань:
22.07.2024 13:00 Гусятинський районний суд Тернопільської області
02.08.2024 11:00 Гусятинський районний суд Тернопільської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
ЛИСЮК ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА
суддя-доповідач:
ЛИСЮК ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА