Єдиний унікальний номер 305/919/24
Провадження по справі 2/305/435/24
про закриття підготовчого провадження
та призначення справи до судового розгляду по суті
16.07.2024 року місто Рахів
Рахівський районний суд Закарпатської області у складі: головуючого судді - Дочинця С.І., при секретарі Бакшиній К.В., розглянувши в порядку загального позовного провадження у підготовчому судовому засіданні в приміщенні Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 ,про позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів на утримання дитини, -
У провадженні Рахівського районного суду Закарпатської області перебуває на розгляді цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 ,про позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів на утримання дитини.
Позивач, ОСОБА_1 про день, час та місце розгляду справи повідомлена належним чином шляхом надсилання електронного повідомлення про виклик на номер телефону, вказаний у матеріалах справи.
Відповідач, ОСОБА_2 про дату, місце та час розгляду справи повідомлявся шляхом надсилання судового виклику на останню відому зареєстровану адресу проживання. У судове засідання не з'явився, про причини неявки суд не повідомив.
З огляду на викладене, суд вважає можливим вирішити питання про призначення справи до розгляду по суті на підставі наявних у справі матеріалів.
Дослідивши матеріали справи, суд не знаходить підстав, передбачених ст.198 ЦПК України для відкладення підготовчого засідання або оголошення у ньому перерви, та вважає, що у підготовчому засіданні судом були здійснені всі дії, необхідні для забезпечення правильного і своєчасного розгляду справи по суті, передбачені ст.197 ЦПК України.
З огляду на викладене, суд, у відповідності до вимог ст.200 ЦПК України, приходить до висновку про можливість закрити підготовче засідання та призначити справу до розгляду по суті.
Згідно із ч.2 ст.247 ЦПК України фіксування судового засідання технічним засобом здійснює секретар судового засідання. У разі неявки в судове засідання всіх учасників справи чи в разі якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється судом за відсутності учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Виходячи з вищевикладеного, керуючись ст.83, 197, 198, 200, 247, 259-261, 353 ЦПК України, суд,
Закрити підготовче провадження та призначити справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , про позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів на утримання дитини, до судового розгляду по суті, в приміщенні Рахівського районного суду Закарпатської області на 10 годину 20 хвилин 16 серпня 2024 року.
В судове засідання для розгляду справи по суті викликати учасників.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Рахівського районного суду
Закарпатської області Дочинець С.І.