Ухвала від 16.07.2024 по справі 297/1883/24

Справа № 297/1883/24

Провадження № 22-ц/4806/540/24

УХВАЛА

про відкриття апеляційного провадження

16 липня 2024 року м. Ужгород

Колегія суддів Судової палати у цивільних справах Закарпатського апеляційного суду в складі:

головуючого - Собослоя Г.Г.,

суддів: Мацунича М.В., Кожух О.А.,

вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Берегівського районного суду Закарпатської області від 22 квітня 2024 року у справі за позовомОСОБА_1 до Державної установи "Закарпатська УВП №9" про встановлення факту, що мають юридичне значення,

ВСТАНОВИЛА:

ОСОБА_1 оскаржив в апеляційному порядку ухвалу Берегівського районного суду від 22 квітня 2024 року, якою відмовлено у відкритті провадження у справі.

Форма та зміст поданої апеляційної скарги відповідає вимогам процесуального закону, чинного на день подання скарги, а тому слід відкрити апеляційне провадження.

Згідно ст.360 ЦПК України, учасники справи мають право подати до суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу в письмовій формі протягом строку, встановленого судом апеляційної інстанції в ухвалі про відкриття апеляційного провадження.

Відсутність відзиву на апеляційну скаргу не перешкоджає перегляду рішення суду першої інстанції.

До відзиву додаються докази надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.

Керуючись ст.ст. 354, 356, 359, 360, 361 ЦПК України, колегія суддів

УХВАЛИЛА:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Берегівського районного суду Закарпатської області від 22 квітня 2024 року.

Надіслати особі, яка подала апеляційну скаргу - копію ухвали про відкриття апеляційного провадження, іншим учасникам справи - копію ухвали про відкриття апеляційного провадження разом з копією апеляційної скарги. Роз'яснити учасникам справи право подати до Закарпатського апеляційного суду відзив на апеляційну скаргу в письмовій формі протягом десяти днів з моменту отримання копії даної ухвали.

Інформацію по справі учасники справи можуть отримати на сторінці Закарпатського апеляційного суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою https://zka.court.gov.ua/.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий:

Судді:

Попередній документ
120429706
Наступний документ
120429708
Інформація про рішення:
№ рішення: 120429707
№ справи: 297/1883/24
Дата рішення: 16.07.2024
Дата публікації: 19.07.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Закарпатський апеляційний суд
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи окремого провадження; Справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення, з них:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: (09.12.2024)
Результат розгляду: Приєднано до провадження
Дата надходження: 09.12.2024
Предмет позову: про встановлення факту, що має юридичне значення
Розклад засідань:
24.09.2024 09:00 Закарпатський апеляційний суд