Красноокнянський районний суд Одеської області
Справа № 506/372/24
Провадження № 3/506/636/24
16 липня 2024 року селище Окни
Суддя Красноокнянського районного суду Бурдинюк О.С., розглянувши матеріали, що надійшли з відділу прикордонної служби « ІНФОРМАЦІЯ_1 » ІНФОРМАЦІЯ_2 , про притягнення до адміністративної відповідальності громадянина ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , громадянина України, непрацюючого,
- за ст.204-1 ч. 2 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
Згідно протоколу 04.04.2024 року о 18.15 год. на північній околиці н.п. Ставрове, на відстані до 15000 м. від лінії проходження ДКУ було виявлено ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , який повторно протягом року намагався перетнути ДКУ поза пунктом пропуску через ДКУ на вихід з України в РМ в районі пп/зн 0409 на напрямку н.п. Ставрове (Укр.) - ОСОБА_2 ), в пішому порядку з документами, що посвідчують його особу, чим порушив ст. 9 Закону України «Про державний кордон України», тобто вчинив адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 204-1 КУпАП.
За цими фактами відносно ОСОБА_1 , працівниками прикордонної служби складено протокол про адміністративне правопорушення серії ПдРУ №290635 від 04.04.2024 року за ст.204-1 ч.2 КУпАП.
Згідно з ч.2, 5 ст.38 КУпАП, якщо справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу чи інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніш як через три місяці з дня його виявлення. У разі закриття кримінального провадження, але за наявності в діях порушника ознак адміністративного правопорушення, адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через місяць з дня прийняття рішення про закриття кримінального провадження.
З матеріалів вбачається, що адміністративне правопорушення вчинено 04.04.2024 року.
Матеріали надійшли до Красноокнянського районного суду Одеської області 15.07.2024 року.
Відповідно до п.7 ст.247 КУпАП, провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю в разі закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених ст.38 КУпАП.
Таким чином, провадження по справі слід закрити, оскільки на момент розгляду справи строки накладення адміністративного стягнення закінчились.
Керуючись ст. 38, п. 7 ст. 247 КУпАП, суддя
Провадження у справі про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , за ст.204-1 ч.2 Кодексу України про адміністративні правопорушення - закрити у зв'язку з закінченням строків накладення адміністративного стягнення.
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником протягом десяти днів з дня винесення постанови, а прокурором - в межах повноважень, визначених ч.5 ст.7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.
Суддя Бурдинюк О. С.