Справа № 120/8436/24
15 липня 2024 року
м. Вінниця
Суддя-доповідач Сьомого апеляційного адміністративного суду Полотнянко Ю.П., розглянувши апеляційну скаргу ОСОБА_1 у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області та Державної казначейської служби України про визнання бездіяльності протиправною та стягнення шкоди,
відповідно до ухвали Вінницького окружного адміністративного суду від 09 липня 2024 року позовну заяву повернуто позивачу.
Не погоджуючись із судовим рішенням, позивач подав апеляційну скаргу.
Відповідно до статті 297 КАС України апеляційна скарга подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції.
Таким чином, з метою розгляду даної апеляційної скарги, вважаю за необхідне витребувати з Вінницького окружного адміністративного суду адміністративну справу №120/8436/24 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області та Державної казначейської служби України про визнання бездіяльності протиправною та стягнення шкоди.
Керуючись ст. 297 КАС України, суд
витребувати з Вінницького окружного адміністративного суду адміністративну справу №120/8436/24 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області та Державної казначейської служби України про визнання бездіяльності протиправною та стягнення шкоди.
Ухвала суду набирає законної сили з моменту підписання суддею та оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач Полотнянко Ю.П.