Ухвала від 04.07.2024 по справі 299/4134/24

Виноградівський районний суд Закарпатської області

Справа № 299/4134/24

УХВАЛА

04.07.2024 року м.Виноградів

Суддя Виноградівського районного суду Закарпатської області Трагнюк В.Р., ознайомившись із позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу та визначення місця проживання дитини, третя особа: Орган опіки та піклування Виноградівськї міської ради Закарпатської області,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся в суд із позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу та визначення місця проживання дитини, третя особа: Орган опіки та піклування Виноградівськї міської ради Закарпатської області.

Ухвалою від 19.06.2021 року позовна заява залишена без руху, позивачу надано строк для усунення недоліків та виконання вимог цієї ухвали протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Позивачем подано заяву на виконання ухвали. Недоліки позовної заяви усунуті частково.

Підстав для повернення позовної заяви позивачеві немає.

Керуючись ч.4 ст.19 ст.ст.187, 353 ЦПК України, суддя, -

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження у цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу та визначення місця проживання дитини, третя особа: Орган опіки та піклування Виноградівськї міської ради Закарпатської області.

Справу призначити до підготовчого судового засідання на 09.00 год. 23.08.2024 року та розглядати за правилами загального позовного провадження у приміщенні Виноградівського районного суду Закарпатської області ( м. Виноградів, вул. Тюльпанів, 24 ).

У підготовче судове засідання викликати осіб які беруть участь у справі.

Позивачу надіслати копію ухвали про відкриття провадження у справі, а відповідачу та третій особі, копію ухвали про відкриття провадження разом з копією позовної заяви та копіями доданих до неї документів.

Роз'яснити відповідачу, що відповідно до ч.1 ст. 191 ЦПК України відповідач має право у строк до 23.08.2024 року:

- надіслати суду відзив на позовну заяву і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову;

- надіслати позивачу, а також третій особі - копію відзиву та доданих до нього документів.

У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.

Органу опіки та піклування Виноградівської міської ради Закарпатської області на підставі ч. 5 ст. 19 Сімейного кодексу України надати письмовий висновок щодо розв"язання спору.

Відповідно до ст.192 ЦПК України треті особи протягом п'яти днів, з дня отримання копії ухвали, мають право подати письмові пояснення щодо позову або відзиву.

Інші учасники справи мають право надати свої письмові пояснення щодо відповіді на відзив та заперечення до закінчення підготовчого провадження.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо розгляду вказаної справи на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за адресою http://vn.zk.court.gov.ua/sud0703/.

Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності в апеляційному порядку до Апеляційного суду Закарпатської області протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення.

У відповідності до п.п. 15.5 п.п.15 п. 1 Розділу ХШ Перехідних Положень ЦПК України в новій редакції, до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно- телекомунікаційної системи апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди.

Суддя В. Р. Трагнюк

Попередній документ
120187588
Наступний документ
120187590
Інформація про рішення:
№ рішення: 120187589
№ справи: 299/4134/24
Дата рішення: 04.07.2024
Дата публікації: 08.07.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Виноградівський районний суд Закарпатської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (11.12.2025)
Дата надходження: 04.11.2025
Розклад засідань:
23.08.2024 09:00 Виноградівський районний суд Закарпатської області
03.09.2024 13:30 Виноградівський районний суд Закарпатської області
12.09.2024 15:30 Виноградівський районний суд Закарпатської області
16.09.2024 13:00 Виноградівський районний суд Закарпатської області
12.11.2025 09:40 Виноградівський районний суд Закарпатської області
25.11.2025 11:30 Виноградівський районний суд Закарпатської області
11.12.2025 11:30 Виноградівський районний суд Закарпатської області