Справа № 699/365/24
Номер провадження 2-о/699/36/24
27.06.2024 рокум.Корсунь-Шевченківський
Суддя Корсунь-Шевченківського районного суду Черкаської області Гусарова В.В., розглянув цивільну справу за заявою ОСОБА_1 в інтересах якого діє адвокат ІІеребийніс Світлана Василівна заінтересовані особи: Орган Опіки та піклування Селищенської сільської ради Звенигородського району Черкаської області, ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 про визнання фізичної особи недієздатною та призначення опікуна,
Ухвалою суду від 25.03.2024 р. провадження по справі було зупинено в зв'язку з тим, що по справі було призначено судову-психологічну експертизу.
27.06.2024 р. на адресу суду надійшов висновок експерта разом з матеріалами справи.
У відповідності до ст. 254 ч.1 ЦПК України провадження у справі поновлюється ухвалою суду за заявою особи, яка бере участь у справі, або з ініціативи суду після усунення обставин, що викликали його зупинення.
Розглянувши матеріали справи, суд вважає за необхідне провадження по справі поновити та залучити заінтересовану особу .
Керуючись ст. 42, 53, 254 ч.1, 294 ЦПК України, суд
Ухвалив:
Поновити провадження по справі за заявою ОСОБА_1 в інтересах якого діє адвокат ІІеребийніс Світлана Василівна заінтересовані особи: Орган Опіки та піклування Селищенської сільської ради Звенигородського району Черкаської області, ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 про визнання фізичної особи недієздатною та призначення опікуна та викликати сторони у судове засідання на 07.08.2024 р. о 09-00 годині.
Копію ухвали направити учасникам справи.
Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили негайно після її проголошення.
СуддяГусарова В. В.