Ухвала від 20.06.2024 по справі 910/3293/21

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

м. Київ

20.06.2024Справа № 910/3293/21

Господарський суд міста Києва у складі судді Стасюка С.В., за участю секретаря судового засідання Коваленко М.О., розглянувши звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута

за заявою Комунального підприємства "Водоканал"

до Товариства з обмеженою відповідальністю "ТК Тета" (01015, місто Київ, вулиця Старонаводницька, будинок 136; ідентифікаційний код 22142315)

про банкрутство

Представники учасників справи: згідно протоколу судового засідання

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

Заявник звернувся до суду з заявою про відкриття провадження у справі про банкрутство боржника оскільки останній неспроможний сплатити борг.

Ухвалою господарського суду міста Києва від 23.03.2021 відкрито провадження у справі та призначено розпорядником майна боржника арбітражного керуючого Забродіна Олексія Михайловича.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 18.05.2021 затверджено реєстр вимог кредиторів на загальну суму 294.587,90 грн.

Постановою Господарського суду міста Києва від 08.06.2021 визнано боржника банкрутом та призначено ліквідатором боржника арбітражного керуючого Забродіна Олексія Михайловича.

17.11.2022 від ліквідатора боржника надійшов на затвердження звіт та ліквідаційний баланс.

10.01.2023 від ліквідатора боржника надійшли додатки до звіту.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 06.04.2023 відмовлено ліквідатору боржника в задоволенні заяви про покладення субсидіарної відповідальності за зобов'язаннями боржника на винних осіб та стягнення 778.907, 62 грн.

15.11.2023 від ліквідатора боржника надійшло клопотання про призначення справи до розгляду.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 04.01.2024 справу призначено до розгляду на 23.01.2024.

Суд відзначає, що судові засідання 23.01.2024 не відбулися.

Так, згідно розпорядження № 01.3-16/412/24 від 05.02.2024, відповідно до п. 2.3.50 Положення про автоматизовану систему документообігу суду, призначено повторний автоматичний розподіл матеріалів судової справи № 910/3293/21, у зв'язку із звільненням судді Паська М.В.

За результатами повторного автоматичного розподілу справ справу № 910/3293/21, передано на розгляд судді Стасюку С.В.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 12.02.2024 справу № 910/3293/21 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "ТК Тета" прийнято до свого провадження та призначено до розгляду на 21.03.2024.

20.03.2024 до Господарського суду міста Києва надійшло клопотання ліквідатора банкрута про надання додаткових доказів.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 21.03.2024 відкладено судове засідання на 16.05.2024 та зобов'язано ліквідатора банкрута надати інформацію щодо закриття рахунків Товариства з обмеженою відповідальністю "ТК Тета".

16.05.2024 до Господарського суду міста Києва від ліквідатора на виконання вимог суду надійшло клопотання про надання додаткових доказів, зокрема, довідок банку про закриття рахунків.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 16.05.2024 відкладено судове засідання на 20.06.2024.

28.05.2024 до Господарського суду міста Києва надійшло клопотання ліквідатора про надання додаткових доказів.

20.06.2024 до Господарського суду міста Києва надійшло клопотання Комунального підприємства "Водоканал" в якій останнє просить суд провести судове засідання за відсутності представника. Додатково зазначено, що Комунальне підприємство "Водоканал" підтримує розгляд звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу.

20.06.2024 до Господарського суду міста Києва надійшла заява ГУ ДПС у Запорізькій області, в якій зазначено, що останнє не заперечує щодо затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута.

У судовому засіданні 20.06.2024 розглядались звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута.

Представник ліквідатора надав пояснення щодо поданого звіту, просив суд про затвердження звіту та ліквідаційного балансу банкрута.

Від Комунального підприємства "Водоканал" та ГУ ДПС у Запорізькій області, надійшли клопотання та заява, в яких останні не заперечували щодо затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута.

З поданого ліквідатором звіту, а також наявних в матеріалах справи доказів, вбачається, що з метою виявлення майна чи інших активів банкрута ліквідатором були направлені запити до компетентних органів, зокрема, до Управління забезпечення реалізації повноважень у Запорізькій області Регіонального відділення Фонду державного майна України, Державної податкової служби України, Головного управління Держпраці у Запорізькій області, ГУ Держспоживслужби в м. Києві, Державної служби морського та річкового транспорту України, РСЦ ГСЦ МВС в Запорізькій області, РСЦ ГСЦ МВС в м. Києві, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Головного управління регіональної статистики у м. Києві, Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) Управління забезпечення Примусового виконання рішень у Запорізькій області, Центральне міжрегіональне управління міністерства юстиції (м. Київ) Управління забезпечення примусового виконання рішень у м. Києві, Державного підприємства "Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин", АТ "Українська залізниця", Департаменту муніципальної безпеки, Головного управління Держпраці у Київській області, Державної митної служби України, Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області, Державної організації "Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій", Виконавчого органу Київської міської ради (Київська міська Державна адміністрація) Департамент містобудування та архітектури, Державної виконавчої служби за місцезнаходженням боржника, Державної авіаційної служби України, Державного космічного агентства України та Головного управління Пенсійного фонду України у м. Києві.

Одержані ліквідатором відповіді від зазначених органів свідчать про відсутність у банкрута майнових активів, які належать йому на праві власності або повного господарського відання та які можуть бути включенні до ліквідаційної маси.

Відповідно до листа № 23-07/676-21 від 11.08.2021 ГУ регіональної статистики Товариство з обмеженою відповідальністю "ТК Тета" значиться засновником суб'єкта господарювання: Перша Українська незалежна асоціація дистриб'юторів.

Згідно п. 1 ст. 120 "Організаційно-правові форми об'єднань підприємств" ГКУ господарські об'єднання утворюються як асоціації, корпорації, консорціуми, концерни, інші об'єднання підприємств, передбачені законом.

Асоціація - договірне об'єднання, створене з метою постійної координації господарської діяльності підприємств, що об'єдналися, шляхом централізації однієї або кількох виробничих та управлінських функцій, розвитку спеціалізації і кооперації виробництва, організації спільних виробництв на основі об'єднання учасниками фінансових та матеріальних ресурсів для задоволення переважно господарських потреб учасників асоціації.

Згідно положень п. 133.4.6 п. 133.4 ст. 133 ПКУ, до неприбуткових організацій, що відповідають вимогам цього пункту і не є платниками податку, зокрема, можуть бути віднесені спілки, асоціації та інші об'єднання юридичних осіб.

Відтак, не є активом боржника, за рахунок якого можна задовольнити вимоги кредиторів Перша Українська незалежна асоціація дистриб'юторів.

Відповідно до інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна щодо суб'єкта за Товариством з обмеженою відповідальністю "ТК Тета" відомості про нерухоме майно відсутні. Наявні в Реєстрі прав власності на нерухоме майно записи про права власності на 3 об'єкти нерухоме майно є неактуальними, нерухоме майно зареєстровано за іншими юридичними особами.

Відповідно до інформаційної довідки № 255287985 від 05.05.2021 з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна щодо суб'єкта за Товариством з обмеженою відповідальністю "ТК Тета", в Реєстрі прав власності на нерухоме майно значаться записи про права власності на нерухоме майно: нежитлова будівля за адресою: м. Запоріжжя, вул. Айвазовського, буд. 9; будівля офісу літ. В, склад літ. Г, склад літ. Д, будівля магазину літ. К-2, компресорна літ. Т, електрощитова літ. У за адресою: м. Запоріжжя, вул. Айвазовського, буд. 9; будівля магазину /Г2-2, Г3-2 за адресою: м. Запоріжжя, вул. Рекордна, буд. 2.

Відповідно до інформаційної довідки № 259800874 від 03.06.2022, № 259801700 від 03.06.2021, зазначені вище об'єкти нерухомості вибули із власності боржника в 2016 році за договорами купівлі-продажу.

Згідно інформації з Державного реєстру обтяжень рухомого майна, записи про майно, що є предметом забезпечення відсутні.

Також ліквідатором не було виявлено залишку грошових коштів на рахунках боржника, а виявлені рахунки були закриті.

За результатами проведення інвентаризації майна банкрута ліквідатором не виявлено будь яких майнових активів, які б підлягали включенню до ліквідаційної маси підприємства.

Таким чином, за результатами проведення ліквідаційної процедури, у зв'язку з відсутністю у банкрута майнових активів кредиторська заборгованість банкрута не погашалась.

Відповідно до положень ч. 7 ст. 64 Кодексу України з процедур банкрутства вимоги, не погашені у зв'язку з недостатністю майна, вважаються погашеними.

Через відсутність документів, які відповідно до закону підлягають довгостроковому зберіганню, такі документи ліквідатором до архівної установи не передавались.

На засіданні зборів комітету кредиторів банкрута, яке відбулось 07.11.2022 окрім іншого, прийнято рішення схвалити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс Товариства з обмеженою відповідальністю "ТК Тета", що підтверджується протоколом комітету кредиторів б/н від 07.11.2022.

Приписами ч. 2. ст. 61 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено, що під час здійснення своїх повноважень ліквідатор має право заявити вимоги до третіх осіб, які відповідно до законодавства несуть субсидіарну відповідальність за зобов'язаннями боржника у зв'язку з доведенням його до банкрутства. Розмір зазначених вимог визначається з різниці між сумою вимог кредиторів і ліквідаційною масою.

У разі банкрутства боржника з вини його засновників (учасників, акціонерів) або інших осіб, у тому числі з вини керівника боржника, які мають право давати обов'язкові для боржника вказівки чи мають можливість іншим чином визначати його дії, на засновників (учасників, акціонерів) боржника - юридичної особи або інших осіб у разі недостатності майна боржника може бути покладена субсидіарна відповідальність за його зобов'язаннями.

Відтак, підставою для ініціювання притягнення посадових осіб банкрута до субсидіарної відповідальності - є наявність вини останніх в банкрутстві такого боржника.

Як вбачається з матеріалів справи, ліквідатор боржника звертався до суду із заявою про покладення субсидіарної відповідальності за зобов'язаннями боржника та стягнення 778 907, 62 грн.

Ухвалою Господарського суджу міста Києва від 06.04.2023 було відмовлено ліквідатору боржника в задоволенні заяви про покладення субсидіарної відповідальності за зобов'язаннями боржника на винних осіб та стягнення 778 907, 62 грн.

Не погоджуючись з вказаною ухвалою суду першої інстанції, ліквідатор звернувся з апеляційною скаргою, в якій просив скасувати ухвалу суду від 06.04.2023.

Постановою Північного апеляційного господарського суду від 02.10.2023 апеляційну скаргу ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальністю "ТК Тета" Забродіна Олексія Михайловича задоволено частково. Змінено мотивувальну частину ухвали Господарського суду міста Києва від 06.04.2023 у справі № 910/3293/21, викладено її у редакції даної постанови. В решті ухвалу Господарського суду міста Києва від 06.04.2023 у справі № 910/3293/21 залишено без змін.

Відповідно до ч. 1 ст. 61 Кодексу України з процедур банкрутства ліквідатор з дня свого призначення здійснює такі повноваження: приймає у своє відання майно боржника, забезпечує його збереження; виконує функції з управління та розпорядження майном банкрута; проводить інвентаризацію та визначає початкову вартість майна банкрута; аналізує фінансовий стан банкрута; виконує повноваження керівника (органів управління) банкрута; формує ліквідаційну масу; заявляє до третіх осіб вимоги щодо повернення банкруту сум дебіторської заборгованості; має право отримувати кредит для виплати вихідної допомоги працівникам, які звільняються внаслідок ліквідації банкрута, який відшкодовується згідно з цим Кодексом позачергово за рахунок коштів, одержаних від продажу майна банкрута; з дня визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури повідомляє працівників банкрута про звільнення та здійснює його відповідно до законодавства України про працю. Виплата вихідної допомоги звільненим працівникам банкрута провадиться ліквідатором у першу чергу за рахунок коштів, одержаних від продажу майна банкрута, або отриманого для цієї мети кредиту; заявляє в установленому порядку заперечення щодо заявлених до боржника вимог поточних кредиторів за зобов'язаннями, які виникли під час провадження у справі про банкрутство і є неоплаченими; подає до суду заяви про визнання недійсними правочинів (договорів) боржника; вживає заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб; передає в установленому порядку на зберігання документи банкрута, які відповідно до нормативно-правових актів підлягають обов'язковому зберіганню; продає майно банкрута для задоволення вимог, внесених до реєстру вимог кредиторів, у порядку, передбаченому цим Кодексом; повідомляє про своє призначення державний орган з питань банкрутства в десятиденний строк з дня прийняття рішення господарським судом та надає державному реєстратору в електронній формі через портал електронних сервісів юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань відомості, необхідні для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у порядку, встановленому державним органом з питань банкрутства; у разі провадження банкрутом діяльності, пов'язаної з державною таємницею, вживає заходів з ліквідації режимно-секретного органу; веде реєстр вимог кредиторів; подає в установленому порядку та у випадках, передбачених Законом України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення", інформацію до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення; здійснює дії щодо скасування реєстрації випуску акцій, передбачені законодавством, якщо організаційно-правовою формою юридичної особи - банкрута є акціонерне товариство; здійснює інші повноваження, передбачені цим Кодексом.

Згідно ч. 1 ст. 65 Кодексу України з процедур банкрутства після завершення всіх розрахунків з кредиторами ліквідатор подає до господарського суду звіт та ліквідаційний баланс, до якого додаються: відомості за результатами інвентаризації майна боржника та перелік ліквідаційної маси; відомості про реалізацію об'єктів ліквідаційної маси з посиланням на укладені договори купівлі-продажу; копії документів, що підтверджують відчуження активів боржника під час ліквідаційної процедури (у тому числі протоколи про проведення аукціону, договори купівлі-продажу, акти приймання-передачі майна, акти про придбання майна на аукціоні тощо); реєстр вимог кредиторів з даними про розміри погашених вимог кредиторів; документи, що підтверджують погашення вимог кредиторів; довідка архівної установи про прийняття документів, які відповідно до закону підлягають довгостроковому зберіганню; для акціонерних товариств - розпорядження про скасування реєстрації випуску акцій, видане Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку; для емітентів боргових цінних паперів - звіт про результати погашення цінних паперів.

Звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс є підсумковими документами, які підтверджують належне проведення ліквідатором всіх необхідних заходів ліквідаційної процедури, вчинення адекватних дій щодо виявлення кредиторів та активів боржника, за результатами розгляду яких суд приймає ухвалу про ліквідацію боржника та закриття провадження у справі.

Отже, законодавцем передбачено певну сукупність дій, які необхідно вчинити в ході ліквідаційної процедури та перелік додатків до звіту ліквідатора, які подаються суду разом з зазначеним звітом та є предметом дослідження в судовому засіданні за підсумками ліквідаційної процедури, яке проводиться за участю кредиторів (комітету кредиторів).

Подання звіту та ліквідаційного балансу здійснюється ліквідатором за результатом проведених дієвих заходів, які передбачені у ліквідаційній процедурі.

Кодексом не визначено вичерпного переліку таких заходів, які має вчинити ліквідатор для завершення ліквідаційної процедури, визначені тільки основні напрямки таких дій, що дозволяють сформувати ліквідаційну масу та задовольнити, за умови виявлення майна (ліквідних активів), вимоги кредиторів, що логічно випливає із визначених Кодексом повноважень ліквідатора та надає останньому можливість відповідно до власного самостійного та незалежного розсуду вчиняти дії щодо виявлення та розшуку активів банкрута для формування ліквідаційної маси.

Разом з тим обов'язком ліквідатора є здійснення всієї повноти заходів, спрямованих на виявлення активів боржника, при цьому ні у кого не повинен виникати обґрунтований сумнів щодо їх належного здійснення (принцип безсумнівної повноти дій ліквідатора у ліквідаційній процедурі). Аналогічний правовий висновок викладено у постановах Верховного Суду від 14.02.2018 у справі № 927/1191/14, від 08.05.2018 у справі № 904/5948/16, від 02.07.2019 у справі № 5011-46/1733-2012, від 09.07.2019 у справі № 15/55/2011/5003 та від 27.08.2019 у справі № 913/982/14).

У відповідності до п. 7 ч. 1 ст. 90 Кодексу України з процедур банкрутства господарський суд закриває провадження у справі про банкрутство, якщо затверджений звіт ліквідатора в порядку, передбаченому цим Кодексом.

Згідно ч. 4 ст. 90 Кодексу України з процедур банкрутства у випадках, передбачених пунктами 5-8 частини першої цієї статті, господарський суд в ухвалі про закриття провадження у справі зазначає, що вимоги конкурсних кредиторів, які не були заявлені в установлений цим Кодексом строк або були відхилені господарським судом, вважаються погашеними, а виконавчі документи за відповідними вимогами визнаються такими, що не підлягають виконанню.

Розглянувши поданий суду на затвердження звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута, дослідивши наявні в матеріалах справи докази, суд дійшов висновку про вичерпність та повноту здійснення дій у ліквідаційній процедурі та вжиття належних заходів з виявлення майна боржника. Враховуючи те, що за підсумками проведення ліквідаційної процедури майнових активів для задоволення вимог кредиторів не виявлено, боржника визнано банкрутом, ліквідаційна процедура триває понад один рік, звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс представлені суду, виконані всі необхідні дії на стадії ліквідації банкрута, передбачені Кодексом України з процедур банкрутства, наявні всі підстави ліквідувати банкрута Товариство з обмеженою відповідальністю "ТК Тета".

Крім того, у судовому засіданні 20.06.2024 представник ліквідатора просив суд про затвердження звіту про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат ліквідатора банкрута.

З поданого ліквідатором звіту про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат вбачається, що розмір основної грошової винагороди арбітражного керуючого Забродіна Олексія Михайловича за період виконання повноважень ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальністю "ТК Тета" з 15.06.2021 по 31.10.2022 становить 314 100,00 грн., витрати під час виконання повноважень ліквідатора з 15.06.2021 по 31.10.2022 становлять 527, 40 грн.

Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 12 Кодексу України з процедур банкрутства арбітражний керуючий користується усіма правами розпорядника майна, керуючого санацією, керуючого реструктуризацією, керуючого реалізацією, ліквідатора відповідно до законодавства, у тому числі має право отримувати винагороду в розмірі та порядку, передбачених цим Кодексом.

Порядок сплати грошової винагороди арбітражного керуючого та відшкодування його витрат, понесених під час виконання повноважень у справі про банкрутство, визначено положеннями статті 30 Кодексу України з процедур банкрутства.

Відповідно до ч. 1, 2 ст. 30 Кодексу України з процедур банкрутства арбітражний керуючий виконує повноваження за грошову винагороду. Грошова винагорода арбітражного керуючого складається з основної та додаткової грошових винагород. Розмір основної грошової винагороди арбітражного керуючого за виконання ним повноважень розпорядника майна або ліквідатора визначається в розмірі середньомісячної заробітної плати керівника боржника за останніх 12 місяців його роботи до відкриття провадження у справі, але не менше трьох розмірів мінімальної заробітної плати за кожний місяць виконання арбітражним керуючим повноважень.

Право вимоги основної грошової винагороди виникає в арбітражного керуючого в останній день кожного календарного місяця виконання ним повноважень.

Згідно ч. 6 ст. 30 Кодексу України з процедур банкрутства арбітражний керуючий не менше одного разу на два місяці звітує про нарахування та виплату грошової винагороди арбітражного керуючого, здійснення та відшкодування його витрат на засіданнях зборів кредиторів (у процедурі банкрутства фізичної особи) чи комітету кредиторів (у процедурі банкрутства юридичної особи), а в частині витрат, що стосуються заставного майна, - перед забезпеченим кредитором.

Звіт арбітражного керуючого про нарахування і виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат має бути схвалений зборами кредиторів (у процедурі банкрутства фізичної особи) чи комітетом кредиторів (у процедурі банкрутства юридичної особи), а в частині витрат, що стосуються заставного майна, - забезпеченим кредитором.

Звіт про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат за підсумками процедур розпорядження майном, санації, ліквідації, реструктуризації заборгованості, погашення боргів подається арбітражним керуючим до господарського суду за п'ять днів до закінчення відповідної процедури, розглядається судом та затверджується ухвалою, що може бути оскаржена у встановленому порядку.

Верховний Суд у постановах від 04.10.2018 у справі № 922/132/13-г та від 30.01.2019 у справі № 921/8879/15-г/11 вказав, що при визначенні розміру оплати послуг ліквідатора під час здійснення ним ліквідаційної процедури у справі про банкрутство, господарський суд має досліджувати не тільки періоди здійснення ліквідатором ліквідаційної процедури, а й дії, які вчинялись ліквідатором в цей період.

Як вбачається з матеріалів справи, протоколом комітету кредиторів Товариства з обмеженою відповідальністю "ТК Тета" б/н від 07.11.2022, було схвалено звіт про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат арбітражного керуючого за виконання ним повноважень ліквідатора банкрута у заявленому останнім розмірі.

З огляду на викладене вище, дослідивши матеріали справи та оцінивши наявні в матеріалах справи докази, враховуючи те, що за результатами розгляду звіту ліквідатора суд дійшов висновку щодо вичерпності та повноти здійснення дій у ліквідаційній процедурі, суд вважає обґрунтованим та таким, що підлягає затвердженню звіту про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальністю "ТК Тета" з 15.06.2021 по 31.10.2022 в загальному розмірі 314 627, 40 грн.

Керуючись ст. 30, 64-66, п. 7 ч. 1 ст. 90 Кодексу України з процедур банкрутства, Господарський суд м. Києва

УХВАЛИВ:

1. Затвердити звіт ліквідатора.

2. Затвердити ліквідаційний баланс банкрута.

3. Головному управлінню Державної податкової служби у м. Києві зняти банкрута Товариство з обмеженою відповідальністю "ТК Тета" (01015, місто Київ, вулиця Старонаводницька, будинок 136; ідентифікаційний код 22142315) з податкового обліку.

4. Ліквідувати банкрута Товариство з обмеженою відповідальністю "ТК Тета" (01015, місто Київ, вулиця Старонаводницька, будинок 136; ідентифікаційний код 22142315) як юридичну особу в зв'язку з банкрутством.

5. Печерській районній у м. Києві державній адміністрації провести державну реєстрацію припинення Товариства з обмеженою відповідальністю "ТК Тета" (01015, місто Київ, вулиця Старонаводницька, будинок 136; ідентифікаційний код 22142315) як юридичної особи та внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запис про проведення державної реєстрації припинення Товариства з обмеженою відповідальністю "ТК Тета" як юридичної особи не пізніше наступного робочого дня з дати надходження ухвали.

6. Вимоги конкурсних кредиторів, які не були заявлені в установлений цим Кодексом строк або відхилені господарським судом, вважаються погашеними, а виконавчі документи за відповідними вимогами визнаються такими, що не підлягають виконанню.

7. Затвердити звіт про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат арбітражному керуючому Забродіну Олексію Михайловичу за період виконання повноважень ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальністю "ТК Тета" з 15.06.2021 по 31.10.2022 в загальному розмірі 314 627, 40 грн.

8. Копію ухвали направити державному реєстратору боржника для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи відповідно до ч. 5 ст. 39 Закону України Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.

9. Копію ухвали направити сторонам, ліквідатору, кредиторам, державній виконавчій службі за місцем знаходження боржника та зазначеним вище державним органам і установам для виконання.

10. Провадження у справі № 910/3293/21 закрити.

11. Дію мораторію припинити.

Ухвала набирає законної сили негайно після її оголошення, якщо інше не передбачено цим Кодексом чи Кодексом України з процедур банкрута та може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції в порядку та строки, встановлені статтями 254-257 Господарського процесуального кодексу України.

Дата складання та підписання повного тексту ухвали: 27.06.2024.

Суддя Сергій СТАСЮК