Ухвала від 25.06.2024 по справі 906/582/24

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

майдан Путятинський, 3/65, м. Житомир, 10002, тел. (0412) 48 16 20,

e-mail: inbox@zt.arbitr.gov.ua, web: https://zt.arbitr.gov.ua,

код ЄДРПОУ 03499916

УХВАЛА

"25" червня 2024 р. Справа № 906/582/24

Господарський суд Житомирської області у складі судді Костриці О.О., розглянувши без виклику учасників провадження заяву представника ОСОБА_1 адвоката Вишковського Є.Л. від 21.06.2024 про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою системи відеоконференцзв'язку у справі про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_1 , -

ВСТАНОВИВ:

у провадженні Господарського суду Житомирської області перебуває справа №906/582/24 про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_1 (далі - ОСОБА_1 , боржник).

24.06.2024 в системі "Електронний суд" до господарського суду надійшла заява представника ОСОБА_1 адвоката Вишковського Є.Л. від 21.06.2024 про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою системи відеоконференцзв'язку.

Розглянувши подану заяву, суд дійшов висновку про відмову в її задоволенні, виходячи з наступного.

Згідно із частинами 1-3 статті 197 Господарського процесуального кодексу України (далі - ГПК України) учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, к р і м в и п а д к і в, к о л и я в к а ц ь о г о у ч а с н и к а с п р а в и в с у д о в е з а с і д а н н я в и з н а н а с у д о м о б о в ' я з к о в о ю.

Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п'ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.

Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та засобів електронної ідентифікації, що мають високий рівень довіри, відповідно до вимог законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги", у порядку, встановленому Положенням про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та/або положеннями, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).

У мотивувальній частині заяви адвокат Вишковський Є.Л. зазначає, інформацію щодо фізичної особи ОСОБА_2 .

Разом з тим, інформація про відсутність зареєстрованого Електронного кабінету щодо фізичної особи ОСОБА_2 не стосується даного провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_1 .

Крім того, суд вважає за необхідне зазначити, що ухвалою господарського суду від 13.06.2024, серед іншого, визнано обов'язковою явку ОСОБА_1 у підготовче засідання.

Визнання обов'язковою явки саме боржника - фізичної особи ОСОБА_1 у підготовче засідання суду унеможливлює її участь в режимі відеоконференції чи участь лише представника (поза межами приміщення суду в режимі відеоконференції чи в приміщенні суду).

Зважаючи на викладене, суд дійшов висновку відмовити в задоволенні заяви представника ОСОБА_1 адвоката Вишковського Є.Л. від 21.06.2024 про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою системи відеоконференцзв'язку.

Керуючись ст.ст. 197, 234, 235 ГПК України, господарський суд,-

УХВАЛИВ:

Відмовити в задоволенні заяви представника ОСОБА_1 адвоката Вишковського Є.Л. від 21.06.2024 про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою системи відеоконференцзв'язку

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню.

Дата підписання 25.06.2024

Суддя Костриця О.О.

Попередній документ
119956382
Наступний документ
119956384
Інформація про рішення:
№ рішення: 119956383
№ справи: 906/582/24
Дата рішення: 25.06.2024
Дата публікації: 27.06.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Житомирської області
Категорія справи: Господарські справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи про банкрутство, з них:; неплатоспроможність фізичної особи
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (08.08.2024)
Дата надходження: 28.05.2024
Предмет позову: заява а/к Соловей Ю.А про участь у справі
Розклад засідань:
13.06.2024 10:40 Господарський суд Житомирської області
08.08.2024 11:00 Господарський суд Житомирської області