печерський районний суд міста києва
Справа № 757/26309/24-к
12 червня 2024 року Слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва ОСОБА_1 , при секретарі ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду клопотання прокурора третього відділу управління процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання публічного обвинувачення Департаменту нагляду за додержанням законів Національною поліцією Украі?ни та органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, Офісу Генерального прокурора ОСОБА_3 про арешт майна в рамках кримінального провадження № 12023020160000534 від 23.10.2023 р,-
10.06.2024 року в провадження слідчого судді ОСОБА_1 надійшло клопотання прокурора третього відділу управління процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання публічного обвинувачення Департаменту нагляду за додержанням законів Національною поліцією Украі?ни та органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, Офісу Генерального прокурора ОСОБА_3 про арешт майна в рамках кримінального провадження № 12023020160000534 від 23.10.2023 р, а саме: арешт на транспортний засіб марки «ВАЗ 211440» з державним номерним знаком НОМЕР_1 , VIN-код: НОМЕР_2 , який перебуває у фактичному користуванні ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , та згідно відомостей з інформаційної підсистеми МВС належить ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , та заборонити будь-яким суб'єктам державної реєстрації права власності на транспортні засоби (регіональним та територіальним сервісним центрам МВС України), іншим акредитованим суб'єктам, посадовим особам здійснювати будь-які реєстраційні дії щодо вказаного транспортного засобу, крім як накладення арешту; арешт на транспортний засіб марки «TOYOTA LAND CRUISER» з державним номерним знаком НОМЕР_3 , VIN-код: НОМЕР_4 , який перебуває у фактичному користуванні ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , та згідно відомостей з інформаційної підсистеми МВС належить ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , та заборонити будь-яким суб'єктам державної реєстрації права власності на транспортні засоби (регіональним та територіальним сервісним центрам МВС України), іншим акредитованим суб'єктам, посадовим особам здійснювати будь-які реєстраційні дії щодо вказаного транспортного засобу, крім як накладення арешту; арешт на об'єкт нерухомого майна в частині 1/2 від розміру частки 1/2 належної ОСОБА_6 , РНОКПП: НОМЕР_5 , а саме квартиру, об'єкт житлової нерухомості розташовану за адресою: АДРЕСА_1 , яка згідно відомостей з державного реєстру речових прав на нерухоме майно в частині 1/2 від загального розміру частки належить ОСОБА_6 , РНОКПП: НОМЕР_5 із забороною його відчужувати, знищувати, перетворювати як власникам, так іншим третім особам, що заявлять право вимоги на нього, а також вчиняти будь-які нотаріальні, реєстраційні та виконавчі дії щодо цього майна з боку уповноважених на це службових та інших посадових осіб (державних та приватних нотаріусів, реєстраторів, виконавців тощо); арешт на об'єкт нерухомого майна в частині 1/2 від загального розміру частки, а саме квартиру, об'єкт житлової нерухомості розташовану за адресою: АДРЕСА_2 , яка згідно відомостей з державного реєстру речових прав на нерухоме майно належить ОСОБА_6 , РНОКПП: НОМЕР_5 із забороною його відчужувати, знищувати, перетворювати як власникам, так іншим третім особам, що заявлять право вимоги на нього, а також вчиняти будь-які нотаріальні, реєстраційні та виконавчі дії щодо цього майна з боку уповноважених на це службових та інших посадових осіб (державних та приватних нотаріусів, реєстраторів, виконавців тощо).
Сторона обвинувачення вказує на те, що Головним слідчим управлінням Національної поліції України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 12023020160000534 від 23.10.2023 за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України за фактом незаконного переправлення осіб через державний кордон України, організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України, керівництво такими діями, сприяння їх вчиненню порадами, вчинені щодо кількох осіб, за попередньою змовою групою осіб, вчинені з корисливих мотивів.
Досудовим розслідуванням установлено, що починаючи з 25.02.2022, група осіб, до складу якої входять громадяни України та Республіки Молдова, у період дії воєнного стану налагодила схему незаконного переправлення осіб чоловічої статі, призивного віку через державний кордон України.
Так, члени вказаної організованої групи умисно, усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер своїх дій та бажаючи їх настання, з корисливих мотивів, розробили та організували схему незаконного переміщення через державний кордон України громадян України чоловічої статі призивного віку, які підпадають під мобілізацію, не мають законних підстав для виїзду за межі державного кордону України та мають бажання будь-яким способом перетнути український кордон, яка полягає у підшуканні таких громадян України, подальшій координації їхніх дій, наданні вказівок та порад, з метою реалізації розробленої схеми та отриманням грошових коштів від таких осіб за надані ними послуги, з кінцевою метою - власного незаконного збагачення.
Так, керуючись єдиним умислом спрямованим на незаконне збагачення, 29.04.2024, ОСОБА_4 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , діючи спільно за попередньою змовою групою невстановлених на даний час осіб, продовжуючи злочинну діяльність, виконуючи вказівки та дотримуючись плану, розробленого ОСОБА_12 , переслідуючи корисливі мотиви, здійснили організацію незаконного переправлення через державний кордон України з Республікою Молдова кількох громадян України, а саме: ОСОБА_13 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , ОСОБА_14 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , ОСОБА_15 , ІНФОРМАЦІЯ_6 , ОСОБА_16 , ІНФОРМАЦІЯ_7 , ОСОБА_17 , ІНФОРМАЦІЯ_8 , та ОСОБА_18 , ІНФОРМАЦІЯ_9 .
Співробітниками ІНФОРМАЦІЯ_10 складено на ОСОБА_13 , ОСОБА_16 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 , ОСОБА_18 та ОСОБА_17 протоколи про вчинення ними адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 204-1 КУпАП.
Так, за викликом на місце події прибула СОГ Могилів-Подільського РВП ГУНП в Вінницькій області у складі якої слідчим було вилучено мобільні телефони вище вказаних осіб.
Надалі, в ході огляду даних мобільних телефонів було виявлено в мобільних додатках Telegram, Signal, WhatsApp листування між особами які намагалися незаконно перетнути державний кордон України та вище вказаними особами, які надавали такі послуги.
Так, в ході огляду мобільного телефону ОСОБА_15 виявлено листування у мобільному додатку Signal з контактом зазначеним як «МММ», яким як наразі встановлено є ОСОБА_10 . У даному листуванні від ОСОБА_10 надійшло текстове повідомлення з даними крипто-валютного гаманця, а саме НОМЕР_6, на який ОСОБА_15 перевів 7000 USDT, що еквівалентно 7000 доларів США за надання йому послуг по незаконному переправленню через державний кордон України.
Крім того, на даний час встановлено, що в незаконному переправленні через державний кордон України своїми порадами та координацією дій учасників злочинної групи сприяв ОСОБА_11 який є колишнім співробітником державної прикордонної служби, якому відомі усі можливі маршрути та шляхи для незаконного перетину українського кордону.
З огляду на вище викладене, на даний час є достатні підстави вважати, що вище вказаний транспортний засіб марки «ВАЗ 211440» з д.н.з. НОМЕР_1 , VIN-код: НОМЕР_2 , який на праві власності належить ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 є засобом вчинення злочину.
Таким чином, до вчинення вказаного кримінального правопорушення може бути причетний ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .
З огляду на викладене, в діях вище вказаних осіб вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України, що відповідно до ст. 12 КК України є тяжким злочином, за який законом, передбачено покарання у вигляді позбавленням волі на строк від семи до дев'яти років з конфіскацією майна.
Прокурор в судове засідання не з'явився, надав заяву про розгляд клопотання за його відсутності, вимоги клопотання підтримує у повному обсязі. Слідчий суддя, дослідивши матеріали клопотання, приходить до наступного висновку. Головним слідчим управлінням Національної поліції України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 12023020160000534 від 23.10.2023 за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України за фактом незаконного переправлення осіб через державний кордон України, організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України, керівництво такими діями, сприяння їх вчиненню порадами, вчинені щодо кількох осіб, за попередньою змовою групою осіб, вчинені з корисливих мотивів.
Досудовим розслідуванням установлено, що починаючи з 25.02.2022, група осіб, до складу якої входять громадяни України та Республіки Молдова, у період дії воєнного стану налагодила схему незаконного переправлення осіб чоловічої статі, призивного віку через державний кордон України.
Так, члени вказаної організованої групи умисно, усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер своїх дій та бажаючи їх настання, з корисливих мотивів, розробили та організували схему незаконного переміщення через державний кордон України громадян України чоловічої статі призивного віку, які підпадають під мобілізацію, не мають законних підстав для виїзду за межі державного кордону України та мають бажання будь-яким способом перетнути український кордон, яка полягає у підшуканні таких громадян України, подальшій координації їхніх дій, наданні вказівок та порад, з метою реалізації розробленої схеми та отриманням грошових коштів від таких осіб за надані ними послуги, з кінцевою метою - власного незаконного збагачення.
Так, керуючись єдиним умислом спрямованим на незаконне збагачення, 29.04.2024, ОСОБА_4 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , діючи спільно за попередньою змовою групою невстановлених на даний час осіб, продовжуючи злочинну діяльність, виконуючи вказівки та дотримуючись плану, розробленого ОСОБА_12 , переслідуючи корисливі мотиви, здійснили організацію незаконного переправлення через державний кордон України з Республікою Молдова кількох громадян України, а саме: ОСОБА_13 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , ОСОБА_14 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , ОСОБА_15 , ІНФОРМАЦІЯ_6 , ОСОБА_16 , ІНФОРМАЦІЯ_7 , ОСОБА_17 , ІНФОРМАЦІЯ_8 , та ОСОБА_18 , ІНФОРМАЦІЯ_9 , за наступних обставин:
Крім того, встановлено, що ОСОБА_16 за надані йому послуги сплатив 8000 USDT, що еквівалентно 8000 доларів США перевівши кошти на крипто валютний гаманець № НОМЕР_7, який останньому в ході листування у мобільному додатку «Signal» надіслав контакт підписаний як «МММ» тобто ОСОБА_10 .
Надалі, коли указані транспортні засоби були заповнені особами, які виявили намір незаконно перетнути кордон, ОСОБА_4 , керуючи транспортним засобом ВАЗ 2114 білого кольору, ОСОБА_8 , який діяв за вказівками вітчима ОСОБА_7 , керуючи транспортним засобом MAZDA 6, розпочали рух в напрямку м. Могилів-Подільський Вінницької області.
Однак, приблизно о 16 год. 15 хв. 29.04.2024, на автошляху «Немирів - Могилів-Подільський» на напрямку н.п. Карпівка (Україна) - н.п. Отач (Республіка Молдова) (південно - західна околиця м. Могилів-Подільський) в районі прикордонного знаку № 0126, під час руху до місця безпосереднього перетину кордону, з причин, які не залежали від волі ОСОБА_4 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_12 та інших невстановлених на даний час осіб, які приймали участь в незаконному переправленні осіб через державний кордон України, попри зусилля та конспіративність, їхні дії викрито співробітниками ІНФОРМАЦІЯ_10 .
У свою чергу, зазначені співробітники зупинили транспортні засоби та викликали 102.
У подальшому, співробітниками ІНФОРМАЦІЯ_10 складено на ОСОБА_13 , ОСОБА_16 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 , ОСОБА_18 та ОСОБА_17 протоколи про вчинення ними адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 204-1 КУпАП.
Так, за викликом на місце події прибула СОГ Могилів-Подільського РВП ГУНП в Вінницькій області у складі якої слідчим було вилучено мобільні телефони вище вказаних осіб.
Надалі, в ході огляду даних мобільних телефонів було виявлено в мобільних додатках Telegram, Signal, WhatsApp листування між особами які намагалися незаконно перетнути державний кордон України та вище вказаними особами, які надавали такі послуги.
Так, в ході огляду мобільного телефону ОСОБА_15 виявлено листування у мобільному додатку Signal з контактом зазначеним як «МММ», яким як наразі встановлено є ОСОБА_10 . У даному листуванні від ОСОБА_10 надійшло текстове повідомлення з даними крипто-валютного гаманця, а саме НОМЕР_6, на який ОСОБА_15 перевів 7000 USDT, що еквівалентно 7000 доларів США за надання йому послуг по незаконному переправленню через державний кордон України.
Крім того, на даний час встановлено, що в незаконному переправленні через державний кордон України своїми порадами та координацією дій учасників злочинної групи сприяв ОСОБА_11 який є колишнім співробітником державної прикордонної служби, якому відомі усі можливі маршрути та шляхи для незаконного перетину українського кордону.
Таким чином, ОСОБА_4 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , які діяли спільно за попередньою змовою групою невстановлених на даний час осіб, з корисливих мотивів, з метою власного незаконного збагачення, організували незаконне переправлення через державний кордон України кількох громадян України чоловічої статі призивного віку, які підпадають під мобілізацію, не мають законних підстав для виїзду за межі державного кордону України, сприяли його вчиненню порадами та вказівками.
З огляду на вище викладене, на даний час є достатні підстави вважати, що вище вказаний транспортний засіб марки «ВАЗ 211440» з д.н.з. НОМЕР_1 , VIN-код: НОМЕР_2 , який на праві власності належить ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 є засобом вчинення злочину.
Таким чином, до вчинення вказаного кримінального правопорушення може бути причетний ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .
З огляду на викладене, в діях вище вказаних осіб вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України, що відповідно до ст. 12 КК України є тяжким злочином, за який законом, передбачено покарання у вигляді позбавленням волі на строк від семи до дев'яти років з конфіскацією майна.
Так, з метою забезпечення подальшого виконання ст. 59 КПК України, а саме стягнення в дохід держави майна яке повністю та частково належить ОСОБА_4 , недопущення приховання, знищення та перероблення такого майна виникає необхідність в накладені арешту на наступне майно:
Транспортний засіб марки «TOYOTA LAND CRUISER» з д.н.з. НОМЕР_3 , VIN-код: НОМЕР_4 ;
Квартира, об'єкт житлової нерухомості розташована за адресою: АДРЕСА_1 ;
Квартира, об'єкт житлової нерухомості розташована за адресою: АДРЕСА_2 .
Вище вказаний транспортний засіб та об'єкти нерухомості мають значення речових доказів у кримінальному провадженні, про що слідчим 31.05.2024 винесено відповідну постанову про визнання речовими доказами вказаних об'єктів рухомого та нерухомого майна.
Встановлено, що відповідно до актового запису про шлюб №65 від 28.04.2007 ОСОБА_4 перебуває у шлюбі з ОСОБА_6 та вище вказані об'єкти нерухомого майна є спільно набутим майном. Згідно ч. 1 ст. 170 КПК України, арештом майна є тимчасове, до скасування у встановленому цим Кодексом порядку, позбавлення за ухвалою слідчого судді або суду права на відчуження, розпорядження та/або користування майном, щодо якого існує сукупність підстав чи розумних підозр вважати, що воно є доказом злочину, підлягає спеціальній конфіскації у підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб, конфіскації у юридичної особи, для забезпечення цивільного позову, стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди, можливої конфіскації майна, а згідно п. 3 ч. 2 ст. 170 КПК України, арешт майна допускається з метою забезпечення конфіскації майна як виду покарання або заходу кримінально-правового характеру щодо юридичної особи.
Завданням арешту майна є запобігання можливості його приховування, пошкодження, псування, знищення, перетворення, відчуження. Слідчий, прокурор повинні вжити необхідних заходів з метою виявлення та розшуку майна, на яке може бути накладено арешт у кримінальному провадженні, зокрема шляхом витребування необхідної інформації у Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, інших державних органів та органів місцевого самоврядування, фізичних і юридичних осіб.
Арешт може бути накладений у встановленому КПК України порядку на рухоме чи нерухоме майно, гроші у будь-якій валюті готівкою або у безготівковій формі, в тому числі кошти та цінності, що знаходяться на банківських рахунках чи на зберіганні у банках або інших фінансових установах, видаткові операції, цінні папери, майнові, корпоративні права, щодо яких ухвалою чи рішенням слідчого судді, суду визначено необхідність арешту майна.
На підставі ст. 131 КПК України одним із видів забезпечення кримінального провадження є арешт майна - тобто тимчасове позбавлення права особи можливості відчужувати, розпоряджатися майно та/або користуватися таким майном.
У свою чергу, не проведення заходу забезпечення кримінального провадження у вигляді арешту майна призведе до недосягнення мети досудового розслідування та в послідуючому неможливості конфіскації майна як виду покарання.
Згідно ч. 2 ст. 172 КПК України клопотання слідчого, прокурора, цивільного позивача про арешт майна, яке не було тимчасово вилучене, може розглядатися без повідомлення підозрюваного, обвинуваченого, іншого власника майна, їх захисника, представника чи законного представника, представника юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, якщо це є необхідним з метою забезпечення арешту майна.
Ураховуючи те, що в разі повідомлення власника майна, його захиснику, іншого власника майна, їх захисника, представника чи законного представника, представника юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження про розгляд даного клопотання, останні можуть вжити заходів щодо реалізації вищевказаного майна, зіпсувати або знищити майно, яке необхідно арештувати в порядку ст. 170 КПК України для забезпечення конфіскації майна, у зв'язку з чим наявні обґрунтовні підстави, передбачені ч. 2 ст. 172 КПК України для розгляду даного клопотання без повідомлення власника виявленого майна та його захисника, іншого власника майна, їх захисника, представника чи законного представника, представника юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження.
Без застосування заходів забезпечення кримінального провадження у вигляді арешту вищезазначеного майна неможливо всебічно, повно і неупереджено дослідити обставини кримінального провадження, які підлягають доказуванню відповідно до вимог ст. 91 КПК України.
Згідно п.7 ч.2 ст.131 КПК України одним із заходів забезпечення кримінального провадження є арешт майна.
Відповідно до ч. 1 ст. 170 КПК України завданням арешту майна є запобігання можливості його приховування, пошкодження, псування, зникнення, втрати, знищення, використання, перетворення, пересування, передачі, відчуження. Слідчий, прокурор повинні вжити необхідних заходів з метою виявлення та розшуку, на яке може бути накладено арешт у кримінальному провадженні.
Частиною 2 ст. 170 КПК України передбачено, що арешт майна допускається з метою забезпечення збереження речових доказів.
Відповідно до ч. 3 ст. 170 КПК України у випадку передбаченому п. 1 ст. 170 КПК України, арешт накладається на майно будь-якої фізичної особи або юридичної особи за наявності достатніх підстав вважати, що воно відповідає критеріям, зазначених у ст. 98 КПК України.
Згідно ст. 98 КПК України речовими доказами є матеріальні об'єкти, які були знаряддям вчинення кримінального правопорушення, зберегли на собі його сліди або містять інші відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, в тому числі предмети, що були об'єктом кримінально протиправних дій, гроші, цінності та інші речі, набуті кримінально протиправним шляхом або отримані юридичною особою внаслідок вчинення кримінального правопорушення.
Відповідно до ст. 64-2 КПК України, третьою особою, щодо майна якої вирішується питання про арешт, може бути будь-яка фізична або юридична особа. Третьою особою, щодо майна якої вирішується питання про арешт, виникають з моменту звернення прокурора до суду із клопотанням про арешт майна.
Разом з тим, відповідно до ч. 3 ст. 368 ЦК України майно, набуте подружжям за час шлюбу, є їхньою спільною сумісною власністю.
Згідно з ч. 2 ст. 372 ЦК України у разі поділу майна, що є у спільній сумісній власності, вважається, що частки співвласників у праві спільної сумісної власності є рівними, якщо інше не встановлено домовленістю між ними або законом.
Відповідні дані мають міститися і у клопотанні слідчого чи прокурора, який звертається з проханням арештувати майно, оскільки, згідно ст. 1 Першого протоколу Конвенції про захист прав та основоположних свобод, будь-яке обмеження права власності повинно здійснюватися відповідно до закону, а отже суб'єкт, який ініціює таке обмеження, повинен обґрунтувати свою ініціативу з посиланням на норми закону. В свою чергу, у кожному конкретному кримінальному провадженні слідчий суддя, застосовуючи вид обтяження, в даному випадку арешт майна, має неухильно дотримуватись вимог закону. При накладенні арешту на майно слідчий суддя має обов'язково переконатися в наявності доказів на підтвердження вчинення кримінального правопорушення. При цьому закон не вимагає аби вони були повними та достатніми на даній стадії кримінального провадження, однак вони мають бути такими, щоб слідчий суддя був впевнений у тому, що дані докази можуть дати підстави для пред'явлення обґрунтованої підозри у вчиненні того чи іншого злочину. Крім того, наявність доказів у кримінальному провадженні має давати слідчому судді впевненість в тому, що в даному кримінальному провадженні необхідно накласти вид обмеження з метою уникнення негативних наслідків. Слідчий суддя, дійшов висновку про необхідність задоволення клопотання про накладення арешту, оскільки існує реальна загроза пошкодження та відчуження на користь третіх осіб необхідних слідству відомостей, які містять на собі речові докази та з метою збереження речових доказів. На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 167, 170-173, 175, 309, 372, 392, 532 КПК України, -
Клопотання - задовольнити.
Накласти арешт на транспортний засіб марки «ВАЗ 211440» з державним номерним знаком НОМЕР_1 , VIN-код: НОМЕР_2 , який перебуває у фактичному користуванні ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , та згідно відомостей з інформаційної підсистеми МВС належить ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , та заборонити будь-яким суб'єктам державної реєстрації права власності на транспортні засоби (регіональним та територіальним сервісним центрам МВС України), іншим акредитованим суб'єктам, посадовим особам здійснювати будь-які реєстраційні дії щодо вказаного транспортного засобу, крім як накладення арешту. Накласти арешт на транспортний засіб марки «TOYOTA LAND CRUISER» з державним номерним знаком НОМЕР_3 , VIN-код: НОМЕР_4 , який перебуває у фактичному користуванні ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , та згідно відомостей з інформаційної підсистеми МВС належить ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , та заборонити будь-яким суб'єктам державної реєстрації права власності на транспортні засоби (регіональним та територіальним сервісним центрам МВС України), іншим акредитованим суб'єктам, посадовим особам здійснювати будь-які реєстраційні дії щодо вказаного транспортного засобу, крім як накладення арешту. Накласти арешт на об'єкт нерухомого майна в частині 1/2 від розміру частки 1/2 належної ОСОБА_6 , РНОКПП: НОМЕР_5 , а саме квартиру, об'єкт житлової нерухомості розташовану за адресою: АДРЕСА_1 , яка згідно відомостей з державного реєстру речових прав на нерухоме майно в частині 1/2 від загального розміру частки належить ОСОБА_6 , РНОКПП: НОМЕР_5 із забороною його відчужувати, знищувати, перетворювати як власникам, так іншим третім особам, що заявлять право вимоги на нього, а також вчиняти будь-які нотаріальні, реєстраційні та виконавчі дії щодо цього майна з боку уповноважених на це службових та інших посадових осіб (державних та приватних нотаріусів, реєстраторів, виконавців тощо). Накласти арешт на об'єкт нерухомого майна в частині 1/2 від загального розміру частки, а саме квартиру, об'єкт житлової нерухомості розташовану за адресою: АДРЕСА_2 , яка згідно відомостей з державного реєстру речових прав на нерухоме майно належить ОСОБА_6 , РНОКПП: НОМЕР_5 із забороною його відчужувати, знищувати, перетворювати як власникам, так іншим третім особам, що заявлять право вимоги на нього, а також вчиняти будь-які нотаріальні, реєстраційні та виконавчі дії щодо цього майна з боку уповноважених на це службових та інших посадових осіб (державних та приватних нотаріусів, реєстраторів, виконавців тощо). Заборонити суб'єктам державної реєстрації речових прав на нерухоме майно (в тому числі Міністерству юстиції України, його структурним підрозділам та територіальним органам), виконавчим органам сільських, селищних та міських рад, обласним, Київській, Севастопольській міським, районним, районним/містах Києві та Севастополі державним адміністраціям, акредитованим суб'єктам державної реєстрації, державним реєстраторам речових прав на нерухоме майно, приватним та державним нотаріусам, а також іншим особам та органам у разі виконання ними повноважень державного реєстратора речових прав на нерухоме майно, іншим уповноваженим суб'єктам державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, проводити будь-які реєстраційні дії щодо вищевказаного майна, крім як накладення арешту. Ухвала про арешт майна негайно виконується слідчим та/або прокурором. Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Київського апеляційного суду протягом п'яти днів з дня проголошення.
Слідчий суддя ОСОБА_1