печерський районний суд міста києва
Справа № 757/23531/24-к
28 травня 2024 року слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва ОСОБА_1 при секретарі ОСОБА_2 , за участю слідчого ОСОБА_3 , представника особи у володіні якої знаходяться речі та документи - ОСОБА_4 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві клопотання старшого слідчого в особливо важливих справах Головного слідчого управління Національної поліції України підполковник поліції ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей і документів,-
До провадження слідчого судді Печерського районного суду м. Києва надійшло клопотання старшого слідчого в особливо важливих справах Головного слідчого управління Національної поліції України підполковник поліції ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей і документів, які знаходяться у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , розташованого АДРЕСА_1 . В судовому засіданні слідчий просив задовольнити клопотання в повному обсязі з викладених в ньому підстав. Представник особи у володіні якої знаходяться речі та документи в судовому засіданні зазначив, що проти надання копій матеріалів справи не заперечував, оскільки справа розглянута.
Слідчий суддя заслухавши позицію сторін, дослідивши матеріали клопотання дійшов до наступного висновку. Слідчий в своєму клопотанні зазначив, що Головним слідчим управлінням Національної поліції України розслідується кримінальне провадження № 12023000000000462 від 10.03.2023 за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 4 ст. 110 - 2КК України.
Матеріали кримінального провадження № 12023000000000462 від 10.03.2023 за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 4 ст. 110 - 2 КК України виділені з матеріалів кримінального провадження № 12022000000000291 від 12.04.2022 року за ознаками кримінальних правопорушень передбачених ч. 2 ст. 28 ч. 4 ст. 110 - 2, ч. 3 ст. 209, ч. 2 ст. 28 ч. 3 ст. 212 КК України у якому, 17.08.2022, ОСОБА_5 та ОСОБА_6 у спосіб передбачений Главою 6 та Главою 22 Кримінального процесуального кодексу України, повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 28 ч. 4 ст. 110-2, ч. 3 ст. 27 ч. 3 ст. 209 (в редакції Закону № 770-VIII від 10.11.2015), ч. 3 ст. 27 ч. 3 ст. 209 (в редакції Закону № 361-IX від 06.12.2019), ч. 3 ст. 27 ч. 3 ст. 28 ч. 3 ст. 212 (в редакції Закону № 101-IX від 18.09.2019) КК України.
В ході проведення досудового розслідування встановлено, що ОСОБА_5 , ОСОБА_6 діючи умисно, усвідомлюючи злочинний характер своїх дій та бажаючи настання суспільно небезпечних наслідків, залучивши інших підконтрольних осіб, у тому числі службових осіб ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », організували злочинну діяльність спрямовану на ухилення від сплати податку з доходів нерезидента та легалізацію коштів отриманих злочинним шляхом з метою виведення їх до російської федерації та подальшого фінансуванні дій, з метою насильницької зміни та повалення конституційного ладу, захоплення державної влади, зміни меж території України, в особливо великому розмірі що призвело до настання тяжких наслідків.
Так, з метою купівлі валюти для вказаних операцій, представники-вигодонабувачі злочинної схеми вносять недостовірні дані у фінансову звітність, документи стосовно кінцевих власників, про сплачений нерезидентом в Україні податок на прибуток (доходи), та бенефіціарність нерезидента, що сприяє приховуванню формальності суті та мети фінансової операції, та унеможливлює установлення контролюючими органами змісту діяльності її учасників, відсутності економічної доцільності фінансової операції або інших ознак здійснення ризикової діяльності, наявності реальних фінансових можливостей проводити (ініціювати) фінансову операцію на відповідну суму, установлення джерел походження коштів (активів) та кінцевих бенефіціарних власників, учасників фінансової операції, у тому числі відсутність підстав вважати, що вони використовують агентів, номінальних утримувачів (номінальних власників) або посередників з метою приховування кінцевого бенефіціарного власника.
У разі направлення коштів за кордон в якості повернення інвестицій, відправник таких коштів-резидент повинен сплатити податок з доходу нерезидента, що становить 15% та нараховується з суми сплачених нерезиденту грошових коштів, окрім випадків наявності міжнародних договорів України про уникнення подвійного оподаткування.
Використання компаній-нерезидентів певних офшорних юрисдикцій зумовлено наявністю міжнародних договорів про уникнення подвійного оподаткування відповідно до яких діють понижені ставки оподаткування на прибуток нерезидента в разі відсутності номінальних утримувачів (номінальних власників) або посередників.
Указана злочинна діяльність спрямована на виведення коштів за кордон дає можливість резидентам-вигодонабувачам зменшити ставку податку з доходів нерезидентів та власні податкові відрахування, шляхом збільшення витратної частини.
Так, з використанням означеного механізму протягом 2014-2021 років посадовими особами ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » на підставі контракту № 1 від 27.10.2009 року перераховано понад 159 млн. дол. США на рахунки нерезидента « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (Кіпр), а також протягом 2018 року на підставі контракту № 1 від 01.01.2006 року перераховано понад 2,5 млн. дол. США на рахунки нерезидента « ІНФОРМАЦІЯ_4 » (Кіпр), з метою погашення кредиту, отриманого від нерезидента.
Крім того, встановлено, що посадові особи ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ) по контракту №05/07/12 від 05.07.2012 в 2021 році також перераховували на рахунки нерезидента « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (Кіпр) грошові кошти в якості оплати дивідендів на загальну суму понад 60,8 млн. дол. США.
Згідно з даними «Міжнародної групи з протидії відмиванню брудних грошей» (ФАТФ), що є міжурядовим органом, який розробляє рекомендації з метою протидії відмиванню коштів та фінансування тероризму (норми міжнародного права, визнані нашою державою), Національної оцінки ризиків та Типологічного дослідження «Відмивання доходів від податкових злочинів», розроблених ІНФОРМАЦІЯ_6 , кошти, отримані в результаті господарських операцій за участі компаній офшорних та юрисдикцій з послабленим валютним контролем, можуть бути використані для злочину проти основ національної безпеки - фінансування тероризму, оскільки «відмиті» через офшорні рахунки є особливо привабливими для терористичних організацій, що пояснюється, насамперед, складністю встановлення джерел походження таких коштів.
Згідно листа ІНФОРМАЦІЯ_7 № 2521/5/99-00-08-04-05 від 08.04.2022, посадовими особами ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » під час сплати на підставі контракту № 1 від 27.10.2009 коштів у сумі 161,7 млн. дол. США на рахунки нерезидента ІНФОРМАЦІЯ_3 (Кіпр) з метою погашення кредиту, порушено п. 103.2 та 103.3 ст. 103, пп. 141.4.2 п. 141.4 ст. 141 ПКУ, оскільки у діяльності компанії ІНФОРМАЦІЯ_3 відсутні ознаки окремої частини бізнесу, платежі мають «транзитний» характер, діяльність компанії не пов'язана з фінансовими та іншими ризикам, які характерні для підприємницької діяльності, компанія не розпоряджається отриманим доходом, а співробітники не здійснюють функцію контролю і управління компанією, а саме - при виплаті процентних доходів нерезиденту ІНФОРМАЦІЯ_3 (Республіка Кіпр) платником неправомірно застосовано пільги по оподаткуванню, що передбачені угодою між Урядом України і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи, в наслідок чого не утримано податок з доходів нерезидентів в загальній сумі понад 464 млн. грн.
Висновком аналітичного дослідження ІНФОРМАЦІЯ_7 від 08.04.2022№ 13/99-00-08-0104-20/34693827 встановлено, що ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » порушено п. 103.2 та 103.3 ст. 103 пп. 141.4.2 п. 141.4 ст. 141 Податкового кодексу України, в результаті чого мало можливість ухилитися від сплати податку з доходів нерезидентів у розмірі понад 464 901 176 грн. Таким чином, ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » мали можливість здійснити легалізацію коштів отриманих злочинним шляхом у зазначеному вище розмірі.
Згідно висновку експерта за результатами проведення судової економічної експертизи у кримінальному провадженні від 18.04.2022 року № 7088/22-72 з урахуванням того, що кредитор ІНФОРМАЦІЯ_3 (Республіка Кіпр) не є бенефіціарним отримувачем відсотків за користування кредитом, нарахованих позичальником ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » за кредитним договором № 1 від 27.10.2009 та, відповідно зазначені відсотки підлягають оподаткуванню податком на доходи нерезидента з джерелом походження на території України з базовою ставкою 15%, передбаченою пп.141.4.2 п. 141.4 ст. 141 ПКУ, підтверджується висновок аналітичного дослідження ІНФОРМАЦІЯ_7 від 08.04.2022 № 13/99-00-08-0104-20/34693827 щодо заниження ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » задекларованого у податкових деклараціях з податку на прибуток підприємств податку на доходи нерезидента з джерелом походження на території України у період 2016 - 2021 роки у загальній сумі 546 307 218 грн.
У 2012 році кінцевим бенефіціарним власником ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », через ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_9 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_2 ) та кіпрських компаній - нерезидентів « ІНФОРМАЦІЯ_10 » (Кіпр), « ІНФОРМАЦІЯ_11 » (Кіпр) власників яких є « ІНФОРМАЦІЯ_12 » (Джерсі з 2017 року Кіпр), став ОСОБА_7 .
Цього ж року акціонером компанії « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ( ІНФОРМАЦІЯ_13 ), яка є кредитором ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » стала компанія « ІНФОРМАЦІЯ_12 » бенефіціарним власником якої, також був ОСОБА_7 .
Таким чином, одна й та сама юридична особа, « ІНФОРМАЦІЯ_12 » (Джерсі з 2017 року Кіпр, попередня назва ІНФОРМАЦІЯ_14 ) контролювала 100% корпоративних прав ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » як позичальника у кредитній угоді про надання позики так і кредитора компанію « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ( ІНФОРМАЦІЯ_13 ).
Внаслідок створення зазначеної вище структури власності компаній - нерезидентів, надання видимості здійснення реальної господарської діяльності між юридичними особами та протиправного застосування норм Конвенції між Урядом України і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування, ОСОБА_5 діючи умисно, з корисливих мотивів за попередньою змовою з іншими невстановленими досудовим розслідуванням особами, зокрема представниками та співробітниками компаній - нерезидентів « ІНФОРМАЦІЯ_15 » (Кіпр), « ІНФОРМАЦІЯ_11 » (Кіпр), « ІНФОРМАЦІЯ_10 » (Кіпр), « ІНФОРМАЦІЯ_16 » (Кіпр) АО « ІНФОРМАЦІЯ_5 » (рф) та підконтрольних ним ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_9 » і ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », реалізував механізм вчинення злочинної діяльності пов'язаної із ухилення від сплати податків в особливо великому розмірі з метою подальшої легалізації отриманих у незаконний спосіб коштів на території України їх перерахунок на компанії нерезиденти для подальшого використання учасниками групи у власних цілях.
Сторона обвинувачення вважає, що ОСОБА_6 , будучи кінцевим бенефіціарним власником ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », яке є володільцем ТРЦ « ІНФОРМАЦІЯ_17 », перебуваючи у невстановленому місці, погодився на пропозицію свого батька ОСОБА_5 , вчинити дії щодо фінансування насильницької зміни меж території та державного кордону України, зокрема придбання підприємств військово - промислового комплексу на території російської федерації їх фінансово-економічне забезпечення та модернізацію для збуту виробленої продукції військовим та силовим відомствам російської федерації та подальшого використання виробленої військової продукції, зокрема патронів та боєприпасів з метою військової агресії на території України.
Встановлено, що у період з 21.07.2017 по 06.03.2018 з рахунку ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », відкритого в АТ « ІНФОРМАЦІЯ_18 » (МФО НОМЕР_3 ), № НОМЕР_4 перераховано грошові кошти на адресу «ІНФОРМАЦІЯ_3» загальною сумою 22 067 624,39 доларів США, що є еквівалентом 591 304 748,42 грн, під виглядом погашення відсотків за Кредитним договором № 1.
Також у період з 23.10.2020 по 01.02.2022 з рахунку ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », відкритого в АТ « ІНФОРМАЦІЯ_18 » (МФО НОМЕР_3 ), № НОМЕР_4 перераховано грошові кошти на адресу «ІНФОРМАЦІЯ_3» загальною сумою НОМЕР_5 російських рублі, що є еквівалентом 1 035 558 425,22 грн, під виглядом погашення відсотків за Кредитним договором №1.
Отримавши вказані кошти, достовірно знаючи, що вони одержані внаслідок проведення удаваних фінансово - господарських операцій пов'язаних суб'єктів підприємницької діяльності, які задіяні у злочинній діяльності щодо укладеного Кредитного договору № 1 від 27.10.2009 з урахуванням додаткових угод, ОСОБА_6 , діючи за попередньою змовою групою осіб з ОСОБА_5 та іншими не встановленими досудовим розслідуванням особами, виконуючи покладену на нього роль, розпорядився ними на власний розсуд.
Таким чином, ОСОБА_6 та ОСОБА_5 акумулювали 2 607 877 223,44 грн для в тому числі для придбання об'єктів військово-промислового комплексу на території російської федерації, виготовлення ними набоїв, боєприпасів, іншого обладнання та їх модернізації.
Кошти, які за вказівкою ОСОБА_6 та ОСОБА_5 були зібрані та акумульовані на рахунках компанії-нерезидента « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (Кіпр), використані для придбання акцій АТ « ІНФОРМАЦІЯ_19 » та АТ « ІНФОРМАЦІЯ_20 ».
Крім цього в ході проведення досудового розслідування встановлено, що до 30.01.2020 (дата придбання компанію « ІНФОРМАЦІЯ_21 » - кінцевий бенефіціарний власник ОСОБА_8 ), акціонерами компанії « ІНФОРМАЦІЯ_10 » були компанії: « ІНФОРМАЦІЯ_22 » (Британські Віргінські Острови) - 66,65 % (кінцеві бенефіціарні власники члени родини ОСОБА_9 та ОСОБА_10 ) «ІНФОРМАЦІЯ_24» (Кіпр) - 20 % та «ІНФОРМАЦІЯ_23» (Кіпр) - 13,35 % (кінцеві бенефіціарні власники члени родини ОСОБА_7).
Отже, ОСОБА_9 та ОСОБА_10 та ОСОБА_5 через опосередкований вплив афілійованих до них компаній завжди зберігали рівні частині відповідно 66,6% ( ОСОБА_10 , ОСОБА_9 ) та 33,3% (члени родини ОСОБА_7) компанії « ІНФОРМАЦІЯ_10 », що відповідає рівним часткам первинних її засновників - ОСОБА_5 , ОСОБА_9 та ОСОБА_10
30 січня 2020 року компанія « ІНФОРМАЦІЯ_21 » придбала 33,35 % у статутному капіталі компанії « ІНФОРМАЦІЯ_10 ». Продавцями були компанії « ІНФОРМАЦІЯ_23 » (13,35 %) та « ІНФОРМАЦІЯ_24 » (20 %). Придбання корпоративних прав у розмірі, що перевищує 25 % голосів у вищому органі управління, відбулось із урахуванням рішення АМКУ № 812-р від 12 грудня 2019 року про надання дозволу на придбання акцій компанії « ІНФОРМАЦІЯ_10» у розмірі 33,35 %.
В ході розгляду ВАКС позову ІНФОРМАЦІЯ_25 застосування санкції, передбаченої пунктом 11 частини першої статті 4 Закону України «Про санкції», до ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_9 та ОСОБА_10 встановлено, що 02 лютого 2023 року компанія « ІНФОРМАЦІЯ_21 » звернулась до компанії « ІНФОРМАЦІЯ_10 » із заявою про зменшення акціонерного капіталу останньої шляхом анулювання 1731 простих акцій номінальною вартістю 1,56 доларів США кожна, що становлять 33,29 % та належать компанії « ІНФОРМАЦІЯ_21 ».
14 лютого 2023 року компанія « ІНФОРМАЦІЯ_21 » прийняла рішення також про вихід зі складу учасників ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_9 .
21 лютого 2023 року компанія « ІНФОРМАЦІЯ_21 », кінцевим бенефіціаром якої через компанію « ІНФОРМАЦІЯ_26 » є ОСОБА_8 , змінила структуру свого права власності на 33,35 % у статутному капіталі ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », увівши до неї юридичну особу - резидента України ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_27 », бенефіціаром якого також є ОСОБА_8 .
Крім цього, в ході проведення досудового розслідування встановлено, що приватний нотаріус ОСОБА_11 під час внесення змін до інформації про здійснення зв'язку з ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_9 », систематично вносив інформацію про нових кінцевих бенефіціарних власників зазначених юридичних осіб шляхом технічної дії «Корегування» замість реєстраційної дії «Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу», внаслідок чого не долучав до Єдиного державного реєстру електронні копії відповідних реєстраційних карток (заяв) та документів, необхідних для проведення реєстраційної дії. Такі зміни вносились до реєстру з порушенням Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» та Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, адже надані державному реєстратору документи не відповідали вимогам наведених нормативно-правових актів.
Зміни щодо засновників юридичних осіб ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_9 », у часі чітко збігаються із запровадженням санкцій щодо Відповідачів, що можна прослідкувати шляхом співставлення відомостей про застосування санкцій за рішеннями РНБО, та дат здійснення дії «Коригування», внаслідок якої змінювались дані про кінцевих бенефіціарів, що їх можна побачити в Акті за результатами проведення камеральної перевірки державного реєстратора - приватного нотаріуса ОСОБА_11 .
Також, в ході проведення досудового розслідування встановлено, що з рахунків компанії « ІНФОРМАЦІЯ_3 » відкритих у російській федерації в ПАО « ІНФОРМАЦІЯ_28 », кошти отримані від діяльності ТРЦ « ІНФОРМАЦІЯ_17 » та сплачені у вигляді процентів за користування кредитом перераховувались на рахунок компанії « ІНФОРМАЦІЯ_21 » відкритий у вказаній банківській установі після чого одразу перераховувались в Україну. Зокрема встановлений факт перерахування протягом 2020-2022 років 16 306 000 Євро компанією « ІНФОРМАЦІЯ_29 » (Кіпр) в адресу « ІНФОРМАЦІЯ_30 », АДРЕСА_2 , рахунок НОМЕР_6 відкритий у АТ « ІНФОРМАЦІЯ_31 » з призначенням платежу «Capital contribution per minutes no21/05-21 of general meeting of participants of LLC ICF DD 21.05.2021». Відповідно до ч. 6 ст. 163 КПК України слідчий суддя постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів. Слідчий суддя дійшов висновку про необхідність в задоволенні клопотання про надання тимчасового доступу до документів які знаходять у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , розташованого у АДРЕСА_1 , оскільки такі дані необхідні для ефективного здійснення досудового розслідування. Керуючись ст. 108, ст.ст.160, 162-164, 166, ст. 309 КПК України, слідчий суддя,
Клопотання старшого слідчого в особливо важливих справах Головного слідчого управління Національної поліції України підполковник поліції ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей і документів - задовольнити. Надати дозвіл старшому слідчому в ОВС ГСУ Національної поліції України підполковнику поліції ОСОБА_3 , старшому слідчому в ОВС ГСУ Національної поліції України полковнику поліції ОСОБА_12 , старшому слідчому в ОВС ГСУ Національної поліції України підполковнику поліції ОСОБА_13 , старшому слідчому в ОВС ГСУ Національної поліції України підполковнику поліції ОСОБА_14 , старшому слідчому в ОВС ГСУ Національної поліції України підполковнику поліції ОСОБА_15 , старшому слідчому в ОВС ГСУ Національної поліції України підполковнику поліції ОСОБА_16 , старшому слідчому в ОВС ГСУ Національної поліції України майору поліції ОСОБА_17 , старшому слідчому в ОВС ГСУ Національної поліції України майору поліції ОСОБА_18 , старшому слідчому в ОВС ГСУ Національної поліції України майору поліції ОСОБА_19 , старшому слідчому в ОВС ГСУ Національної поліції України майору поліції ОСОБА_20 , старшому слідчому в ОВС ГСУ Національної поліції України капітану поліції ОСОБА_21 , старшому слідчому слідчого відділення відділу поліції №1 Одеського РУП №1 ГУНП в Одеській області капітану поліції ОСОБА_22 , слідчому СВ відділу поліції №1 Одеського РУП №1 ГУНП в Одеській області старшому лейтенанту поліції ОСОБА_23 , слідчим слідчої групи, які здійснюють досудове розслідування, а також прокурорам групи прокурорів на проведення тимчасового доступу до речей і документів, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , розташованого у АДРЕСА_1 , а саме справи про адміністративний позов Міністерства юстиції України до ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , треті особи на боці відповідачів, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору: ОСОБА_24 , ОСОБА_25 , ОСОБА_26 , ОСОБА_27 , ОСОБА_28 , ОСОБА_29 , ОСОБА_8 , ОСОБА_30 , ОСОБА_31 , ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_32 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_9 », компанії « ІНФОРМАЦІЯ_10 », « ІНФОРМАЦІЯ_3 », « ІНФОРМАЦІЯ_29 », про застосування санкції, передбаченої пунктом 11 частини першої статті 4 Закону України «Про санкції» (справа № 991/1914/23, провадження 2-а/991/8/23) з можливістю їх належним чином завірені копії. Визначити строк дії ухвали тривалістю тридцять днів, який обраховувати з дня постановлення ухвали слідчим суддею та надати їй можливість вилучити копії. Службовим особам ІНФОРМАЦІЯ_1 , розташованого у АДРЕСА_1 , надати (забезпечити) тимчасовий доступ до речей і документів, зазначеній в ухвалі особі. У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя ОСОБА_1
Підготовлено в 2 примірниках Прим. 1 - знаходиться в матеріалах кримінального провадження №757/23531/24-к Прим.2 - Слідчому ОСОБА_3 Копія: Вищому антикорупційному суду Виконавець: ОСОБА_1 28.05.2024 р.