"21" червня 2024 р.
Єдиний унікальний номер справи: 225/1015/24
Номер провадження: 2-а/225/4/2024
про відкриття провадження у справі
21 червня 2024 року
Суддя Дзержинського міського суду Донецької області Качаленко Г.В., розглянув позовну заяву ОСОБА_1 до Київської митниці про визнання протиправною та скасування постанови про застосування адміністративного стягнення у справі про адміністративне правопорушення, -
10.06.2024 ОСОБА_1 через систему "Електронний суд" звернувся до суду з адміністративним позовом про визнання протиправною та скасування постанови про застосування адміністративного стягнення від 26.08.2021 у справі № 1327/10000/21.
Ухвалою Дзержинського міського суду від 11.06.2024 позовну заяву ОСОБА_1 до Київської митниці про визнання протиправною та скасування постанови про застосування адміністративного стягнення залишено без руху та надано строк для усунення недоліків.
21.06.2024 від ОСОБА_1 на адресу Дзержинськог міського суду надійшла заява про усунення недоліків відповідно до ухвали суду від 11.06.2024.
Відтак, наразі позовна заява відповідає вимогам ст.ст.160, 161 КАСУ, відсутні підстави для залишення позовної заяви без руху, її повернення чи відмови у відкритті провадження у справі. Позовна заява підсудна Дзержинському міському суду Донецької області, як адміністративному суду.
Позовну заяву належить розглядати за правилами адміністративного судочинства з дотриманням особливостей, визначених у ст.286 КАСУ.
З приводу зазначення в позові про зупинення виконання оспорюваної постанови, суд вважає роз'яснює позивачу право звернення з заявою про забезпечення позову згідно з вимогами ст.ст. 150-153 КАСУ.
Керуючись ст.ст.160-172, 268, 269, 286 КАСУ, -
Відкрити провадження в адміністративній справі №225/1015/24 (провадження №2-а/225/4/2024) за позовом ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) до Київської митниці (бульвар Вацлава Гавела, 8-А, м. Київ, 03124, код ЄДРПОУ 43997555) про визнання протиправною та скасування постанови про застосування адміністративного стягнення у справі про адміністративне правопорушення.
Справу призначити до розгляду на 01.07.2024 о 9 год.00 хв., про що повідомити учасників справи.
Відповідно до ч.1 ст. 268 КАСУ негайно повідомити відповідача та інших учасників справи шляхом шляхом направлення тексту повістки до електронного кабінету, а за його відсутності - кур'єром або за відомими суду номером телефону, факсу, електронною поштою чи іншим технічним засобом зв'язку.
Згідно з ч.2 ст. 269 КАСУ копії позовної заяви та доданих до неї документів направляються відповідачу та іншим учасникам справи до електронного кабінету, а за його відсутності - електронною поштою, якщо така відома суду, або надаються для ознайомлення в судовому засіданні.
Роз'яснити відповідачу по справі у п'ятиденний строк з дня одержання копії ухвали та копій документів необхідність подати відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст.162 КАСУ і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову; позивачу, іншим відповідачам, третім особам - копію відзиву та доданих до нього документів.
У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.
Попередити відповідача, що неподання суб'єктом владних повноважень відзиву на позов без поважних причин може бути кваліфіковано судом як визнання позову (ч. 4 ст. 159 КАСУ).
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за посиланням: http://dgm.dn.court.gov.ua E-mail: inbox@dgm.dn.court.gov.ua
Ухвала оскарженню окремо від рішення суду не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Суддя: