Справа № 214/4270/24
1-кп/214/743/24
20 червня 2024 року Саксаганський районний суд м. Кривого Рогу Дніпропетровської області в складі
головуючого судді - ОСОБА_1 ,
за участю:
секретаря судового засідання - ОСОБА_2
прокурора - ОСОБА_3
обвинуваченого - ОСОБА_4
захисника - ОСОБА_5
розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні, в м. Кривому Розі, кримінальне провадження відносно ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 185 КК України (внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань за №12024041750000353 від 17.03.2024 року), -
Клопотання прокурора про продовження запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 - задовольнити частково.
Змінити обвинуваченому ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , запобіжний захід з тримання під вартою, на домашній арешт, заборонивши йому залишати житло за адресою: АДРЕСА_1 з 22.00 години до 06.00 години;
- за першим викликом чи вимогою з'являтися до суду.
Встановити строк домашнього арешту ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ,з 20 червня 2024 року до 18 серпня 2024 року включно.
Роз'яснити обвинуваченому ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ,що відповідно до ч.5 ст. 181КПК України працівники органу Національної поліції з метою контролю за його поведінкою мають право з'являтися в житло, під арештом в якому він перебуває, вимагати надати усні чи письмові пояснення з питань, пов'язаних із виконанням покладених на нього зобов'язань.
Ухвалу про обрання запобіжного заходу у виді домашнього арешту передати для виконання до ВП №4 КРУП ГУНП в Дніпропетровській області.
Органу національної поліції негайно поставити на облік особу, щодо якої застосовано запобіжний захід у виді домашнього арешту і повідомити про це суд.
Звільнити обвинуваченого ОСОБА_4 з під варти в залі суду негайно.
Ухвала може бути оскаржена протягом 5 днів до Дніпровського апеляційного суду.
Повний текст ухвали буде складено та проголошено 21 червня 2024 року о 12-10 годині
Головуючий суддя ОСОБА_1