Ухвала від 18.06.2024 по справі 554/388/16-ц

Дата документу 18.06.2024Справа № 554/388/16-ц

Провадження № 6/554/211/2024

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

18 червня 2024 року м.Полтава

Октябрський районний суд м.Полтави, в складі суду :

судді - Блажко І.О.

розглянувши в порядку письмового провадження в м.Полтаві клопотання представника товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Еліт Фінанс», за ордером адвоката Плискань Ірини Олегівни про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у цивільній справі за заявою товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Еліт Фінанс» про поновлення пропущеного строку для пред'явлення виконавчого документа до виконання та видачу дублікату виконавчого листа у цивільній справі №554/388/16-ц ,-

ВСТАНОВИВ:

18.06.2024 канцелярією суду через контрольний журнал передачі справ судді передано клопотання представника ТОВ «ФК «Еліт Фінанс», за ордером адвоката Плискань І.О. про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції. В якому прохала надати можливість заявнику, ТОВ «ФК «Еліт Фінанс» (код ЄДРПОУ 40340222), та/або його представнику, адвокату Плискань І.О., брати участь у судовому засіданні у справі №554/388/16-ц, що відбудеться 19.06.2024 о 15.00 год., та в подальших судових засіданнях в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів, за поштовою адресою для реєстрації в підсистемі відеоконференцзв'язку ЄСІТС ІНФОРМАЦІЯ_1

Відповідно до ч.2 ст.247 ЦПК України, фіксування судового засідання технічним засобом здійснює секретар судового засідання. У разі неявки в судове засідання всіх учасників справи чи в разі якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється судом за відсутності учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Суд, дослідивши матеріали справи, приходить до висновку про задоволення клопотання.

Відповідно до ч.ч.1, 2 ст.212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п'ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.

На підставі викладеного, а також наявної технічної можливості у Октябрського районного суду м.Полтави провести судові засідання в такий спосіб (за допомогою програмного забезпечення «EasyCon»), наявні підставі для задоволення клопотання представника представника ТОВ «ФК «Еліт Фінанс», за ордером адвоката Плискань І.О. про проведення судових засідань за участю адвоката Плискань І.О. в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду.

Керуючись ст.ст. 212, 247, 261 ЦПК України , суд , -

УХВАЛИВ:

Клопотання представника товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Еліт Фінанс», за ордером адвоката Плискань Ірини Олегівни про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції - задовольнити.

Допустити участь представника товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Еліт Фінанс», за ордером адвоката Плискань Ірини Олегівни в судовому засіданні призначеному на 15.00 годин 19 червня 2024 року та усіх наступних засіданнях в режимі відеоконференції поза межами суду, з використанням власних технічних засобі - за допомогою системи «EASYCON».

Для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції сторонам необхідно використовувати комп'ютерну техніку або смартфони з доступом в мережу Інтеренет, які дозволяють передавати аудіосигнал та відеозображення.

Судове засідання проводити в режимі відеоконференції із представником товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Еліт Фінанс», за ордером адвокатом Плискань Іриною Олегівною, яка знаходиться поза межами приміщення суду, через програмно-апаратний комплекс фіксування судового засідання (судового процесу) EASYCON https://vkz.court.gov.ua/.

Учасники справи можуть отримати інформацію у даній справі на офіційному вебпорталі судової влади України за веб-адресою http://court.gov.ua/sud1622/з зазначенням індивідуального номеру провадження.

Ухвала набирає чинності з моменту підписання її суддею 18 червня 2024 року.

Повний текст ухвали складено 18 червня 2024 року.

Суддя І.О. Блажко

Попередній документ
119795173
Наступний документ
119795175
Інформація про рішення:
№ рішення: 119795174
№ справи: 554/388/16-ц
Дата рішення: 18.06.2024
Дата публікації: 19.06.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Шевченківський районний суд міста Полтави
Категорія справи: Окремі процесуальні питання; Інші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб)
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: (09.06.2022)
Результат розгляду: Приєднано до матеріалів справи
Дата надходження: 24.05.2021
Предмет позову: про стягнення заборгованості за кредитним договором.
Розклад засідань:
30.10.2020 10:00 Октябрський районний суд м.Полтави
04.02.2021 11:30 Полтавський апеляційний суд
30.04.2024 08:00 Октябрський районний суд м.Полтави
30.04.2024 09:00 Октябрський районний суд м.Полтави
19.06.2024 15:00 Октябрський районний суд м.Полтави
25.07.2024 14:30 Октябрський районний суд м.Полтави
12.08.2024 13:30 Октябрський районний суд м.Полтави
Учасники справи:
головуючий суддя:
БЛАЖКО ІРИНА ОЛЕКСІЇВНА
КРАТ ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ
Крат Василь Іванович; член колегії
КРАТ ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ; ЧЛЕН КОЛЕГІЇ
Пікуль В.П.
суддя-доповідач:
БЛАЖКО ІРИНА ОЛЕКСІЇВНА
КРАСНОЩОКОВ ЄВГЕНІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ
Пікуль В.П.
ЯРЕМКО ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ
відповідач:
Волков Олександр Іванович
Конюшенко Олег Іванович
позивач:
АТ "Дельта Банк"
ПАТ "Дельта Банк"
заявник:
ТзОВ ФК "Еліт Фінанс"
ТОВ "Еліт Фінанс"
ТОВ "ФК "ЕЛІТ ФІНАНС"
ТОВ «Фінансова компанія «ЕЛІТ ФІНАНС»
представник відповідача:
Федорович Євгенія Іванівна
представник заявника:
Бабич Євгеній Олегович
Плиськань Ірина Олегівна
Семченкова Наталія Сергіївна
представник позивача:
Мирко Роман Олексійович
Шторгін Олександр Олександрович
суддя-учасник колегії:
КАРПУШИН Г Л
ОДРИНСЬКА Т В
член колегії:
АНТОНЕНКО НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
ДУНДАР ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА
Дундар Ірина Олександрівна; член колегії
ДУНДАР ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА; ЧЛЕН КОЛЕГІЇ
КРАТ ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ
ОЛІЙНИК АЛЛА СЕРГІЇВНА
Олійник Алла Сергіївна; член колегії
ОЛІЙНИК АЛЛА СЕРГІЇВНА; ЧЛЕН КОЛЕГІЇ
ПОГРІБНИЙ СЕРГІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ
РУСИНЧУК МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ
УСИК ГРИГОРІЙ ІВАНОВИЧ