Дата документу 17.06.2024
Справа № 317/186/24
Провадження № 2-п/334/52/24
17 червня 2024 року
Суддя Ленінського районного суду м. Запоріжжя Ісаков Д.О., розглянувши матеріали заяви представника заявника ОСОБА_1 - адвоката Лишенко Сергія Сергійовича про перегляд заочного рішення №317/186/24 від 20 травня 2024 року, -
17 червня 2024 до Ленінського районного суду м. Запоріжжя надійшла заява представника заявника ОСОБА_1 - адвоката Лишенко Сергія Сергійовича про перегляд заочного рішення Ленінського районного суду м. Запоріжжя №317/186/24 від 20 травня 2024 року у цивільній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Росвен Інвест Україна» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за договором споживчого кредиту.
Заява про перегляд заочного рішення відповідає ст. 285 ЦПК України.
Відповідно до приписів ст. 286 ЦПК України, прийнявши належно оформлену заяву про перегляд заочного рішення, суд невідкладно надсилає її копію та копії доданих до неї матеріалів іншим учасникам справи. Одночасно суд повідомляє учасникам справи про дату, час і місце розгляду заяви.
За таких обставин заяву відповідача ОСОБА_2 про перегляд заочного рішення слід прийняти до розгляду, направивши її копію та додані документи іншим учасникам процесу.
Керуючись статтями: 285, 286 ЦПК України, -
Прийняти до провадження заяву представника заявника ОСОБА_1 - адвоката Лишенко Сергія Сергійовича про перегляд заочного рішення №317/186/24 від 20 травня 2024 року.
Призначити судове засідання з розгляду заяви про перегляд заочного рішення на 22 серпня 2024 року об 11 год. 00 хв.
Направити іншим учасникам копію заяви про перегляд заочного рішення з доданими до неї копіями документів.
Роз'яснити сторонам, що відповідно до ст. 287 ЦПК України їх неявка в судове засідання не перешкоджає розгляду заяви.
Сторони можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України - http://ln.zp.court.gov.ua.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Ісаков Д.О.