Ухвала від 13.06.2024 по справі 400/1664/24

П'ЯТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

13 червня 2024 р.м. ОдесаСправа № 400/1664/24

П'ятий апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:

судді-доповідача: Домусчі С.Д.

суддів: Семенюка Г.В., Шляхтицького О.І.

заслухавши доповідь судді-доповідача про проведення підготовчих дій до апеляційного розгляду адміністративної справи за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Миколаївського окружного адміністративного суду від 22 квітня 2024 року у справі за позовом ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 про визнання довідки від 25.11.2022 №9/1/3391 частково протиправною, визнання протиправними рішення щодо визначення у довідці від 25.11.2022 №9/1/3391 посадового окладу за 16 тарифним розрядом при розрахунку надбавки за класну кваліфікацію 1 класу - 5 відсотків посадового окладу та надбавки до посадового окладу за відомості та їх носії, що мають ступінь секретності “цілком таємно”, - 15 відсотків посадового окладу,

ВСТАНОВИВ:

У справі відкрито апеляційне провадження та витребувані матеріали справи із суду першої інстанції. Суддею-доповідачем в порядку підготовки справи до апеляційного розгляду вчинені необхідні дії, що передбачені ст. 306 КАС України. У справі відсутня необхідність у проведенні додаткових підготовчих дій. Апеляційна скарга подана на судове рішення суду першої інстанції, яке ухвалене в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін (у порядку письмового провадження) (п. 3 ч. 1 ст. 311 КАС України). Перешкоди для призначення справи до апеляційного розгляду без повідомлення учасників справи (в порядку письмового провадження) за наявними у справі матеріалами - відсутні.

Керуючись ст. ст. 248, 306, 307, 311, ч. 2 ст. 325 КАС України,

УХВАЛИВ:

Підготовчі дії до розгляду апеляційної скарги ОСОБА_1 закінчити.

Призначити справу до апеляційного розгляду без повідомлення учасників справи (в порядку письмового провадження) за наявними у справі матеріалами, в приміщенні П'ятого апеляційного адміністративного суду, за адресою: м. Одеса, проспект Гагаріна, 19-21 (корпус Б), у залі судового засідання №10 на 02.07.2024.

Ухвала апеляційного суду набирає законної сили з моменту її постановлення та оскарженню не підлягає.

Суддя-доповідач С.Д. Домусчі

Судді Г.В. Семенюк О.І. Шляхтицький

Попередній документ
119720794
Наступний документ
119720796
Інформація про рішення:
№ рішення: 119720795
№ справи: 400/1664/24
Дата рішення: 13.06.2024
Дата публікації: 17.06.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: П'ятий апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо; управління, нагляду, контролю та інших владних управлінських функцій (призначення, перерахунку та здійснення страхових виплат) у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, з них; загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, з них; осіб, звільнених з публічної служби
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (02.07.2024)
Дата надходження: 21.05.2024
Розклад засідань:
02.07.2024 00:00 П'ятий апеляційний адміністративний суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
ДОМУСЧІ С Д
суддя-доповідач:
ДОМУСЧІ С Д
ЯРОЩУК В Г
суддя-учасник колегії:
СЕМЕНЮК Г В
ШЛЯХТИЦЬКИЙ О І