Справа № 2018/13659/2012
н/п 2-с/953/54/24
13 червня 2024 року м. Харків
Суддя Київського районного суду м. Харкова Кононенко Т.О., розглянувши матеріали заяви ОСОБА_1 про скасування судового наказу за заявою Комунального підприємства «Харківські теплові мережі» про стягнення заборгованості за надані послуги за опалення та гарячу води з ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 ,
встановив:
ОСОБА_1 звернувся до суду із заявою, в якій просить скасувати судовий наказ по справі №2018/13659/2012.
Відповідно до довідки, наданої з архіву Київського районного суду м. Харкова, цивільну справу № 2-н-2018/1486/2012 за заявою Комунального підприємства «Харківські теплові мережі» про видачу судового наказу за вимогою про стягнення з ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 заборгованості за надані послуги за опалення та гарячу води - знищено.
Крім того, з архіву Київського районного суду м. Харкова надано судовий наказ за №2018/13659/2012, який ухвалою Київського районного суду від 20 листопада 2014 року скасовано.
Суддя, дослідивши матеріали вказаної заяви та матеріали цивільної справи №2018/13659/2012 вважає, що заява про скасування судового наказу підлягає поверненню заявнику.
Заявником всупереч п. 4 ч. 3 ст. 170 до заяви не додано судовий наказ, що оспорюється.
Згідно ч. 6 ст. 170 ЦПК України у разі подання неналежно оформленої заяви про скасування судового наказу суддя постановляє ухвалу про її повернення без розгляду не пізніше двох днів з дня її надходження до суду.
Враховуючи, що судовий наказ №2018/13659/2012 скасовано заяву про скасування судового наказу необхідно повернути без розгляду.
Керуючись ст.170,171ЦПК України, суддя-
постановив:
Заяву ОСОБА_1 про скасування судового наказу, виданого Київським районним судом м. Харкова по справі № 2018/13659/2012 за заявою Комунального підприємства «Харківські теплові мережі» про стягнення заборгованості за надані послуги за опалення та гарячу води з ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 повернути заявнику без розгляду.
Ухвала суду може бути оскаржена до Харківського апеляційного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення. Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя Т.О. Кононенко