Справа № 712/4176/23
Провадження № 2/712/230/24
(вступна та резолютивна частина )
13 червня 2023 року Соснівський районний суд міста Черкаси у складі:
Головуючого судді Токової С.Є.
при секретарі : Білик О.Ю.
з участю представника позивача ОСОБА_1
відповідача ОСОБА_2
розглянув у відкритому судовому засіданні в порядку спрощеного позовного провадження цивільну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «МЕГА-ЛАДОН ТЕХНО» до ОСОБА_2 про відшкодування шкоди, заподіяної майну юридичної особи внаслідок ДТП, -
Зважаючи на складність у викладенні повного тексту рішення суду, пов"язаного з необхідністю обгрунтування доводів та заперечень учасників справи, на що може бути затрачено значний час, суд вважає за необхідне проголосити вступну та резолютивну частину рішення.
Керуючись ст. 259 ЦПК України, суд, -
Позов задоволити.
Стягнути з ОСОБА_2 на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "МЕГА-ЛАДОН ТЕХНО " ( код ЄДРПООУ 41358817) 89 345,92 грн. в рахунок відшкодування матеріальної шкоди та 2684 грн. сплаченого судового збору, а всього 92029, 92 ( дев"яносто дві тисячі двадцять дев"ять грн.) 92 коп.
Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до Черкаського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги безпосередньо до суду апеляційної інстанції протягом 30 днів.
Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручено у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження , якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
Повний текст рішення суду буде виготовлено до 20 червня 2024 року включно.
Головуючий : С.Є. Токова
Учасники справи : позивач - Товариство з обмеженою відповідальністю " МЕГА-ЛАДОН ТЕХНО", 03061, м. Київ, вул. Шепелєва Миколи, 6; відповідач - ОСОБА_3 , місце проживання, АДРЕСА_1 .