12 червня 2024 року м. Дніпросправа № 160/24693/23
Третій апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:
судді-доповідача: Шальєвої В.А.
суддів: Іванова С.М., Чередниченка В.Є.,
розглянувши в порядку письмового провадження в залі судового засідання Третього апеляційного адміністративного суду в місті Дніпрі заяву представника Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області адвоката Ясиновської Валерії Павлівни про проведення судового засідання в режимі відеоконференції по справі за апеляційною скаргою Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області на рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 23.01.2024 в адміністративній справі № 160/24693/23 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «АТБ-маркет» до Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області про визнання протиправними та скасування постанов про накладення стягнень, -
У провадженні Третього апеляційного адміністративного суду знаходиться адміністративна справа за апеляційною скаргою Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області на рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 23.01.2024 в адміністративній справі № 160/24693/23.
Справу призначено до розгляду у судовому засіданні на 11:00 19.06.2024.
29.05.2024 до суду надійшла заява представника Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області адвоката Ясиновської Валерії Павлівни про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.
Ознайомившись з вищезазначеною заявою, колегія суддів, ураховуючи, що в суді апеляційної інстанції наявна технічна можливість забезпечення проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням учасниками справи власних технічних засобів, вважає за можливе, відповідно до статті 195 КАС України, призначити проведення судового засідання в адміністративній справі №160/24693/23 на 11:00 19.06.2024 в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням учасниками справи власних технічних засобів відповідно до Порядку функціонування окремих підсистем Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, затвердженого рішенням Вищої ради правосуддя від 17.08.2021 №1845/0/15-21.
Керуючись статтями 195, 223, 321 КАС України, суд, -
Заяву представника Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області адвоката Ясиновської Валерії Павлівни про проведення судового засідання в адміністративній справі №160/24693/23 в режимі відеоконференції - задовольнити.
Забезпечити проведення судового засідання в адміністративній справі №160/24693/23 об 11:00 19.06.2024 в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням учасниками справи власних технічних засобів відповідно до Порядку функціонування окремих підсистем Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, затвердженого рішенням Вищої ради правосуддя 17.08.2021 №1845/0/15-21.
Відповідно до частини п'ятої статті 195 КАС України ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку, тощо, несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач В.А. Шальєва
суддя С.М. Іванов
суддя В.Є. Чередниченко