Ухвала від 12.06.2024 по справі 464/1174/24

Справа № 464/1174/24

пр.№ 1-кс/464/859/24

УХВАЛА

про тимчасовий доступ до речей і документів

12 червня 2024 року слідчий суддя Сихівського районного суду м.Львова ОСОБА_1 , розглянувши клопотання старшого слідчого СВ відділу поліції №2 ЛРУП №2 ГУ НП у Львівській області ОСОБА_2 , про надання тимчасового доступу до речей і документів за матеріалами кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12024141410000143 від 11 лютого 2024 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.190 КК України,-

ВСТАНОВИВ:

старша слідча ОСОБА_3 звернулася із клопотанням про надання тимчасового доступу до інформації, що містить охоронювану законом таємницю та перебуває у володінні ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ), що за юридичною адресою: АДРЕСА_1 , зокрема, до інформації про належність абонентських (основних) номерів із конвергентним номером НОМЕР_2 , в тому числі, відомості про абонента (за наявності копії контрактної угоди), про телефонні та інші з'єднання за період часу з 22:40 год. 09 лютого 2024 року по строк дії ухвали (вхідні/вихідні дзвінки, SMS, MMS, GPRS, переадресація, в тому числі і нульової тривалості), дата, час та тривалість з'єднання з прив'яязкою до базових станцій, кут дії антени базової станції, а також адресу базової станції, ідентифікаційні ознаки кінцевого обладнання (абонента А), абонентський, серійний, IMSI номери сім-карти, ІМЕІ; ідентифікаційні ознаки терміналу, з яким відбувався сеанс зв'язку (абонента Б), з'єднання нульової тривалості, а у разі контрактного обслуговування - інформації, які свідчить про вказаний факт. В обґрунтування клопотання покликається на те, що слідчим відділом відділу поліції №2 Львівського районного управління поліції №2 Головного управління Національної поліції у Львівській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні внесеному до ЄРДР за №12024141410000143 від 11 лютого 2024 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.190 КК України. В ході розслідування даного кримінального провадження встановлено, що 11 лютого 2024 року близько 11 год. 30 хв., невідома особа, із використанням електронно обчислювальної техніки, під приводом допомоги заволоділа грошовими коштами з банківської карти АТ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » НОМЕР_3 , чим спричинила матеріальну шкоду ОСОБА_4 на загальну суму 18796 грн. Під час допиту потерпіла ОСОБА_4 надала покази про те, що смс -повідомлення від невідомої особи, яка представилась як ОСОБА_5 поступали на її мобільний телефон з номером НОМЕР_4 з номеру НОМЕР_2 . Відтак, з метою встановлення всіх обставин вчинення вказаного злочину та встановлення причетності невідомих осіб до вчинення даного злочину та можливих співучасників необхідно отримати вказану інформацію. Вищевказане має суттєве значення для розслідування даного кримінального правопорушення та іншим шляхом отримати вищевказану інформацію не можливо. Просить клопотання задоволити.

Слідчий на розгляд клопотання не з'явилася, просить розглянути клопотання у її відсутності. Клопотання підтримує повністю.

Представники ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » на розгляд клопотання не з'явилися, про час та місце розгляду такого були повідомлені належним чином, про причини неявки не повідомили.

Дослідивши клопотання та додані до нього докази на підтвердження підставності, вважаю, що клопотання підлягає до задоволення з наступних підстав.

Відповідно до п.7 ч.1 ст.162 КПК України інформація, яка знаходиться в операторів та провайдерів телекомунікацій, про зв'язок, абонента, надання телекомунікаційних послуг, у тому числі отримання послуг, їх тривалості, змісту, маршрутів передавання тощо, відноситься до охоронюваної законом таємниці, яка міститься в речах і документах.

Частиною 6 статті 163 КПК України передбачено, що слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.

Слідчим суддею встановлено, що слідчим відділом відділу поліції №2 Львівського районного управління поліції №2 Головного управління Національної поліції у Львівській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні внесеному до ЄРДР за №12024141410000143 від 11 лютого 2024 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.190 КК України, за фактом заволодіння невідомою особою шляхом обману грошовими коштами ОСОБА_4 .

Враховуючи, те що вищезазначена інформація, що містить охоронювану законом таємницю та перебуває у володінні ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, неможливість іншими способами довести обставини, які можливо довести за допомогою цієї інформації, відтак, може сприяти розкриттю кримінального правопорушення та мати доказове значення у справі, приходжу до висновку, що клопотання слідчого підлягає до задоволення.

Керуючись ст. ст. 131, 132, 159-162 КПК України, -

УХВАЛИВ:

клопотання старшого слідчого СВ відділу поліції №2 ЛРУП №2 ГУ НП у Львівській області ОСОБА_2 задоволити.

Надати слідчим СВ ВП №2 ЛРУП №2 ГУНП у Львівській області ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 , ОСОБА_16 , ОСОБА_17 , ОСОБА_18 , ОСОБА_19 , ОСОБА_20 тимчасовий доступ до речей і документів, що містить охоронювану законом таємницю та перебуває у володінні ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ), що за юридичною адресою: АДРЕСА_1 , зокрема, до інформації про належність абонентських (основних) номерів із конвергентним номером НОМЕР_2 , в тому числі, відомості про абонента (за наявності копії контрактної угоди), про телефонні та інші з'єднання за період часу з 22:40 год. 09 лютого 2024 року по 12 червня 2024 року (вхідні/вихідні дзвінки, SMS, MMS, GPRS, переадресація, в тому числі і нульової тривалості), дата, час та тривалість з'єднання з прив'яязкою до базових станцій, кут дії антени базової станції, а також адресу базової станції, ідентифікаційні ознаки кінцевого обладнання (абонента А), абонентський, серійний, IMSI номери сім-карти, ІМЕІ; ідентифікаційні ознаки терміналу, з яким відбувався сеанс зв'язку (абонента Б), з'єднання нульової тривалості, а у разі контрактного обслуговування - інформації, які свідчить про вказаний факт, з можливістю ознайомлення та копіювання документів.

Строк дії ухвали два місяці.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями чинного КПК України з метою відшукання та вилучення зазначених речей.

Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.

СЛІДЧИЙ СУДДЯ Оксана БЕСПАЛЬОК

Попередній документ
119681733
Наступний документ
119681735
Інформація про рішення:
№ рішення: 119681734
№ справи: 464/1174/24
Дата рішення: 12.06.2024
Дата публікації: 14.06.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Сихівський районний суд м. Львова
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про; тимчасовий доступ до речей і документів
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (12.06.2024)
Дата надходження: 11.06.2024
Предмет позову: -
Учасники справи:
головуючий суддя:
БЕСПАЛЬОК ОКСАНА АНДРІЇВНА
суддя-доповідач:
БЕСПАЛЬОК ОКСАНА АНДРІЇВНА