Справа №591/10210/23
Провадження № 2/591/1570/23
про прийняття справи до розгляду
11 червня 2024 року м. Суми
Суддя Зарічного районного суду м. Суми Ніколаєнко О.О., розглянувши матеріали справи за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Європейська агенція з повернення боргів» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,
06 листопада 2023 року позивач звернувся до суду з вказаним позовом та просить стягнути з відповідача на його користь суму заборгованості за кредитним договором №18758-05/2021 в розмірі 29062,50 грн.
Вказана справа надійшла до судді Ніколаєнко О.О. згідно протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 10 червня 2024 року, на підставі Рішення зборів суддів №17 від 10.06.2024 року у зв'язку із звільненням судді ОСОБА_2 у відставку.
Відповідно до п.2 ч.12 ст.33 ЦПК України у разі зміни складу суду на стадії розгляду справи по суті суд повторно розпочинає розгляд справи по суті, крім випадку, коли суд ухвалить рішення про повторне проведення підготовчого провадження.
Тому її слід прийняти до свого провадження та розглянути в судовому засіданні.
У зв'язку із великою завантаженістю та відпусткою головуючого судді судове засідання призначається на 30.07.2024 о 11:30 год.
Керуючись ст.ст. 19, 175, 260 ЦПК України,-
Прийняти до розгляду справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Європейська агенція з повернення боргів» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.
Призначити справу до судового розгляду у відкритому судовому засіданні на 30 липня 2024 року 11-30 год.
Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи http://court.gov.ua/fair/sud1805/.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О.О.Ніколаєнко