Справа № 726/1317/24
Провадження №2/726/255/24
Категорія 68
04.06.2024 м. Чернівці
Суддя Садгірського районного суду м. Чернівці Байцар Л. В. , розглянувши заяву ОСОБА_1 про залишення без розгляду цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-
У травні 2024 року позивач ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.
Ухвалою Садгірського районного суду м. Чернівці від 27.05.2024 р. відкрито провадження у справі та призначено позов до розгляду.
30.05.2024 р. до Садгірського районного суду м. Чернівці від позивача ОСОБА_1 надійшла заява, в якій він просить суд залишити позовну заяву без розгляду.
Відповідно до вимог п. 5 ч.1 ст. 257 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення позову без розгляду, якщо позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду.
Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 7 Закону України «Про судовий збір», сплачена сума судового збору повертається за клопотанням особи, яка його сплатила за ухвалою суду в разі залишення заяви або скарги без розгляду (крім випадків, якщо такі заяви або скарги залишені без розгляду у зв'язку з повторним неприбуттям або залишення позивачем судового засідання без поважних причини та неподання заяви про розгляд справи за його відсутність, або неподання позивачем витребуваних судом матеріалів, або його заявою (клопотання).
Таким чином, вважаю, що позовну заяву ОСОБА_3 , в інтересах якої діє адвокат Іонашку Владислав Дмитрович до ОСОБА_4 , ОСОБА_5 про виділ в натурі частини земельної ділянки слід залишити без розгляду.
Керуючись п. 5 ч. 1 ст. 257 ЦПК України, суд, -
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу - залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Чернівецького апеляційного суду через Садгірський районний суд м. Чернівці протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Суддя Л. В. Байцар