Єдиний унікальний номер №943/1256/24
Провадження №3/943/610/2024
05 червня 2024 року
Суддя Буського районного суду Львівської області Журибіда Б.М., розглянувши матеріали, які надійшли від начальника ВП №2 Золочівського РВП ГУ НП у Львівській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , українки, гр. України, місце праці не встановлено, зареєстрованої в АДРЕСА_1 , жительки АДРЕСА_2
за ст. 184 ч. 2 КпАП України -
встановив :
Працівниками ВП №2 Золочівського РВП ГУ НП у Львівській області 14.03.2024 року о 14.30 год встановлено, що ОСОБА_2 ухиляється від виконання своїх батьківських обов'язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання малолітнього сина ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , який пропускає навчальний в Буському ОЗЗСО І-ІІІ с. №1 та під час навчального процесу перебував поза межами школи, без батьків, повторно протягом року.
До початку судового засідання ОСОБА_2 подала суду письмову заяву з проханням справу слухати у її відсутності, вину свою визнає повністю, просить обрати мінімальне покарання.
Вчинення даного правопорушення стверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії ВАД № 555225 від 14.03.2024 року, рапортом чергового ВП №2, висновком Буської ЦРЛ від 14.03.2024 року, актом обстеження умов проживання інформацією ВП №2, письмовими поясненнями.
Вважаю, що в діях гр. ОСОБА_2 наявні ознаки адміністративного правопорушення, передбачені ст. 184 ч. 2 КпАП України, тому останній слід обрати покарання у виді штрафу, що за своїм видом і мірою є справедливим та достатнім для виправлення правопорушниці та запобіганню вчинення нових правопорушень та стягнути судовий збір.
Керуючись ст. ст. 40-1, 276-280, 283 КпАП України,-
постановив :
ОСОБА_4 визнати винуватою у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 184 ч. 2 КпАП України та накласти стягнення у виді штрафу в розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1700 (одна тисяча сімсот) гривень 00 копійок в дохід держави.
Стягнути з ОСОБА_1 605,60 гривень судового збору в дохід держави.
Постанова може бути оскаржена шляхом подання апеляційної скарги протягом десяти днів з дня винесення постанови до Львівського апеляційного суду через Буський районний суд Львівської області.
Суддя Б. М. Журибіда