Справа № 560/6092/24
іменем України
05 червня 2024 рокум. Хмельницький
Хмельницький окружний адміністративний суд в особі головуючого-судді Петричковича А.І. розглянувши адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "INTER CARS UKRAINE" до Західного міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків , Державної податкової служби України про визнання протиправним та скасування рішення,
Позивач звернувся до суду з позовом від 23.04.2024, в якому просить: 1) визнати протиправним та скасувати рішення про відмову в реєстрації розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, прийняте комісією регіонального рівня з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних Західного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків від 07.03.2024 № 10682756/30865632 щодо розрахунку коригування від 04.01.2023 № 14130/13; 2) визнати протиправними та скасувати рішення про відмову в реєстрації розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, прийняте комісією регіонального рівня з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних Західного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків від 07.03.2024 № 10682754/30865632 щодо розрахунку коригування від 08.03.2023 № 75117/16; 3) визнати протиправними та скасувати рішення про відмову в реєстрації розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, прийняте комісією регіонального рівня з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних Західного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків від 07.03.2024 № 10682755/30865632 щодо розрахунку коригування від 08.03.2023 № 75118/16; 4) зобов'язати Державну податкову службу України зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних розрахунок коригувань від 04.01.2023 № 14130/13 датою його фактичного надходження на реєстрацію, а саме 30.01.23, складену ТОВ «INTER CARS UKRAINE»; 5) зобов'язати Державну податкову службу України зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних розрахунок коригувань від 08.03.2023 № 75117/16, датою його фактичного надходження на реєстрацію, а саме 16.03.23, складену ТОВ «INTER CARS UKRAINE»; 6) зобов'язати Державну податкову службу України зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних розрахунок коригувань від 08.03.2023 № 75118/16, датою його фактичного надходження на реєстрацію, а саме 16.03.23, складену ТОВ «INTER CARS UKRAINE».
В обгрунтування позовних вимог вказує, що для реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних та розрахунків коригувань до податкових накладних було направлено розрахунки коригування, однак отримано повідомлення про зупинення реєстрації вказаних розрахунків. Також, Комісія регіонального рівня відповідача 07.03.2024 відмовила у реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних трьох складених позивачем у зв'язку з поверненням йому раніше проданого товару розрахунків коригування кількісних і вартісних показників до податкових накладних. Однією єдиною підставою для зупинення реєстрації РК було те, що РК подані платником податку, який відповідає п. 8 Критеріїв ризиковості платника податку, затверджених Постановою КМ України від 11 грудня 2019 року № 1165. Вважає, що вказані рішення винесені з порушеннями законодавства та без урахування фактичних обставин, порушують майнові права та інтереси, що зумовлює звернення до суду із позовом про визнання їх протиправними і скасування, а також зобов'язання відповідача зареєструвати розрахунки коригування в ЄРПН.
Відповідно до ухвали від 29.04.2024, суд відкрив спрощене провадження без повідомлення учасників справи.
10.05.2024 від представника Західного міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків надійшов відзив на позовну заяву, в якому просить у задоволенні позову відмовити. Вказує, що Комісією прийнято рішення від 07.03.2024 №№ 10682756/30865632, 10682754/3086563, 10682755/30865632 про відмову у реєстрації РК від 04.01.2023 №14130//13, від 08.03.2023 №75117//16, від 08.03.2023 №75118//16, оскільки надані платником податку копії документів не є достатніми для прийняття відповідного рішення про реєстрацію зазначених розрахунків коригування. Також, подав клопотання, в якому просив розгляд справи проводити в судовому засіданні за участю представника.
Пунктом 20 ч. 1 ст. 4 КАС України визначено, що адміністративна справа незначної складності (малозначна справа) - це адміністративна справа, у якій характер спірних правовідносин, предмет доказування та склад учасників тощо не вимагають проведення підготовчого провадження та (або) судового засідання для повного та всебічного встановлення її обставин.
Згідно з ч. 2 ст. 257 КАС України, за правилами спрощеного позовного провадження може бути розглянута будь-яка справа, віднесена до юрисдикції адміністративного суду, за винятком справ, зазначених у частині четвертій цієї статті.
Частиною 1 ст. 260 КАС України визначено, що питання про розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження суд вирішує в ухвалі про відкриття провадження у справі.
Відповідно до ч. 5 ст. 262 КАС України, суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої зі сторін про інше. За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.
Пунктом 2 ч. 6 ст. 262 КАС України визначено, що суд може відмовити в задоволенні клопотання сторони про розгляд справи в судовому засіданні з повідомленням сторін якщо характер спірних правовідносин та предмет доказування у справі незначної складності не вимагають проведення судового засідання з повідомленням сторін для повного та всебічного встановлення обставин справи.
З урахуванням наведеного, характеру спірних правовідносин та предмету доказування суд приходить до висновку про відсутність підстав для розгляду справи в судовому засіданні з повідомленням сторін, а тому в задоволенні клопотання відповідача слід відмовити.
14.05.2024 до суду поступила відповідь на відзив, в якій позивач вказує, що пункт 187.1 ст. 187 ПК України жодних вимог не містить. Цей пункт визначає дату виникнення податкових зобов'язань з податку на додану вартість. Тому така дата або є, або її немає, і порушити її неможливо.
05.06.2024 до суду поступили додаткові пояснення представника Західного міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків.
З'ясувавши обставини на які сторони покликаються, як на підставу своїх вимог так і заперечень, оцінивши надані учасниками справи докази, суд прийшов до таких висновків, враховуючи наступне.
Між позивачем та ТОВ ФІРМА «АДВЕРС» (далі - покупець) 05.05.2020 укладений договір поставки № U45429 (далі - Договір), відповідно до п. 1.1 якого позивач поставляв у встановлені строки замовлені покупцем запасні частини для транспортних засобів.
29.12.2022 позивач продав покупцю підшипник колеса за видатковою накладною № UAUD1_220062506, код УКТ ЗЕД 8482200000, код товару VKBA 5425, в кількості 1 шт, вартістю 7940,02 грн у тому числі ПДВ 1323,34 грн (далі - Товар 1).
29.12.2022, позивач склав податкову накладну (ПН) № 7144//13 на суму ПДВ 1323,34 грн та зареєстрував її в ЄРПН.
Згодом покупець повернув придбаний Товар 1 на склад позивача за накладною (повернення постачальнику) від 03.01.2023 № 1 на загальну суму 7940,02 грн, у тому числі ПДВ 1323,34 грн.
04.01.2023 позивач отримав товар, склав розрахунок коригування кількісних і вартісних показників (РК) № 14130//13 до податкової накладної від 29.12.2022 № 7144//13, яка раніше була складена на покупця.
Станом на 02.02.2023 у грошових розрахунках по Договору виникла переплата покупця (аванс) у сумі 572,49 грн, включно ПДВ 95,41 грн (підтверджується копією картки клієнта).
Тому, позивач склав на цю передплату ПН від 02.02.2023 № 368436//16 на суму ПДВ 95,41 грн та зареєстрував її в ЄРПН.
21.02.2023, покупець за видатковою накладною № UAUD2_230006419 придбав підшипник колеса, у кількості 2 шт., вартістю 13 721,02 грн, включно ПДВ 2286,84 грн (далі - Товар 2).
21.02.2023, позивач склав податкову накладну № 368437//16, у якій вартість Товару 2 вказана вже за мінусом переплати (авансу) в 572,49 грн, включно ПДВ 95,41 грн, та зареєстрував в ЄРПН.
Покупець повернув придбаний Товар 2 позивачу за накладною (повернення поста чальнику) від 06.03.2023 № 3 на загальну суму 13 721,02 грн, включно ПДВ 2286,84 грн.
Позивач Товар 2 прийняв 08.03.2023, і склав два РК. Кожен розрахунок коригування окремо до відповідної податкової накладної: за № 75118//16 до податкової накладної від 02.02.2023 за № 368436//16 на суму 572,49 грн, включно ПДВ 95,41 грн та № 75117//16 до податкової накладної від 21.02.2023 за №368437//16 на суму 13 148,53 грн, включно ПДВ 2191,42 грн.
РК надіслані покупцеві для реєстрації в ЄРПН. Однак реєстрація вказаних РК була зупинена 16.03.2023 рішеннями відповідача.
Причина зупинення реєстрації усіх розрахунків коригування вказана: Відповідно до п. 201.16 ст. 201 Податкового кодексу України, реєстрація ПН/РК в Єдиному реєстрі податкових накладних зупинена. РК подана платником податку, який відповідає п.8 Критеріїв ризиковості платника податку».
Позивач 01.03.2024 надав відповідачу пояснення та копії документів щодо змісту РК, реєстрація яких була зупинена.
07.03.2024 Західне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків прийняло рішення № 10682756/30865632, № 10682754/30865632, № 10682755/30865632 про відмову у реєстрації розрахунків коригувань в Єдиному реєстрі податкових накладних у зв'язку з: «надання платником податку копій документів, складених із порушенням законодавства».
26.03.2024 комісія ДПС України з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН прийняла рішення № 18173/30865632/2, № 18248/30865632/2, № 18161/30865632/2 за результатами розгляду скарг щодо рішення про відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН, якими скарги залишила без задоволення, а Рішення комісії відповідача про відмову у реєстрації податкової накладної без змін. У Рішеннях ДПС України підставою залишення скарг без задоволення вказав: «ненадання платником податку копій первинних документів щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження, розвантаження продукції, складських документів (інвентаризаційні описи), у тому числі рахунки-фактури/інвойси, акти приймання-передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності певних типових форм та галузевої специфіки, накладних».
Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам, суд зазначає та враховує наступне.
Відповідно до п. 187.1 ст. 187 Податкового кодексу України (далі - ПК України) датою виникнення податкових зобов'язань з постачання товарів/послуг вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше: а) дата зарахування коштів від покупця/замовника на банківський рахунок платника податку як оплата товарів/послуг, що підлягають постачанню, а в разі постачання товарів/послуг за готівку - дата оприбуткування коштів у касі платника податку, а в разі відсутності такої - дата інкасації готівки у банківській установі, що обслуговує платника податку; б) дата відвантаження товарів, а в разі експорту товарів - дата оформлення митної декларації, що засвідчує факт перетинання митного кордону України, оформлена відповідно до вимог митного законодавства, а для послуг - дата оформлення документа, що засвідчує факт постачання послуг платником податку.
Пунктом 201.1 статті 201 ПК України визначено, що на дату виникнення податкових зобов'язань платник податку зобов'язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних у встановлений цим Кодексом термін.
Згідно з п. 201.16 ст. 201 ПК України, реєстрація податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних може бути зупинена в порядку та на підставах, визначених Кабінетом Міністрів України.
Постановою Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 року №1165 на виконання вимог пункту 201.16 статті 201 ПК України затверджено Порядок з питань зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - Порядок №1165), який визначає механізм зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, організаційні та процедурні засади діяльності комісій з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі, права та обов'язки їх членів.
Додатком 1 до Порядку №1165 встановлено Критерії ризиковості платника податку на додану вартість, зокрема: п.8. У контролюючих органах наявна податкова інформація, яка стала відома у процесі провадження поточної діяльності під час виконання покладених на контролюючі органи завдань і функцій, що визначає ризиковість здійснення господарської операції, зазначеної в поданих для реєстрації податковій накладній/розрахунку коригування.
Відповідно до п. 7 Порядку №1165, у разі коли за результатами автоматизованого моніторингу податкової накладної/розрахунку коригування встановлено, що відображена в них операція відповідає хоча б одному критерію ризиковості здійснення операції, крім податкової накладної/розрахунку коригування, складених платником податку, який відповідає хоча б одному показнику, за яким визначається позитивна податкова історія, реєстрація таких податкової накладної/розрахунку коригування зупиняється.
Згідно з пунктами 10, 11 Порядку №1165, у разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі контролюючий орган протягом операційного дня надсилає (в електронній формі у текстовому форматі) в автоматичному режимі платнику податку квитанцію про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування, яка є підтвердженням зупинення такої реєстрації. У квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування зазначаються: 1) номер та дата складення податкової накладної/розрахунку коригування; 2) критерій (критерії) ризиковості платника податку та/або ризиковості здійснення операцій, на підставі якого (яких) зупинено реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі, з розрахованим показником за кожним критерієм, якому відповідає платник податку; 3) пропозиція щодо надання платником податку пояснень та копій документів, необхідних для розгляду питання прийняття контролюючим органом рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі або відмову в такій реєстрації.
Водночас, механізм прийняття рішень про реєстрацію/відмову в реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, реєстрацію яких відповідно до пункту 201.16 статті 201 Податкового кодексу України зупинено в порядку та на підставах, визначених Кабінетом Міністрів України, визначено наказом Міністерства фінансів України від 12.12.2019 року №520, яким затверджено Порядок прийняття рішень про реєстрацію/відмову в реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - Порядок №520).
Пунктом 2 Порядку №520 визначено, що прийняття рішень про реєстрацію/відмову в реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Реєстрі, реєстрацію яких зупинено, здійснюють комісії з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі головних управлінь Державної податкової служби України в областях, м. Києві та Офісу великих платників податків ДПС.
Відповідно до пунктів 3, 4 Порядку №520 у разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі платник податку має право подати копії документів та письмові пояснення стосовно підтвердження інформації, зазначеної у податковій накладній/розрахунку коригування, для розгляду питання прийняття комісією регіонального рівня рішення про реєстрацію/відмову в реєстрації податкової накладної/ розрахунку коригування в Реєстрі. Комісія регіонального рівня протягом п'яти робочих днів, що настають за днем отримання пояснень та копій документів, поданих відповідно до пункту 4 цього Порядку, приймає рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі та надсилає його платнику податку в порядку, встановленому статтею 42 Кодексу.
Пунктом 5 Порядку №520 визначено перелік документів, необхідних для розгляду питання прийняття комісією регіонального рівня рішення про реєстрацію/відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі, реєстрацію яких зупинено в Реєстрі, серед яких:
- договори, зокрема зовнішньоекономічні контракти, з додатками до них;
- договори, довіреності, акти керівного органу платника податку, якими оформлено повноваження осіб, які одержують продукцію в інтересах платника податку для здійснення операції;
- первинні документи щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження, розвантаження продукції, складські документи (інвентаризаційні описи), у тому числі рахунки-фактури/інвойси, акти приймання-передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності певних типових форм і галузевої специфіки, накладні;
- розрахункові документи та/або банківські виписки з особових рахунків;
- документи щодо підтвердження відповідності продукції (декларації про відповідність, паспорти якості, сертифікати відповідності), наявність яких передбачено договором та/або законодавством.
Отже, перелік документів, необхідних для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі, не означає, що платнику податку необхідно подати абсолютно всі, зазначені у ньому документи. Навпаки, зміст цього переліку свідчить на користь того, що враховується специфіка певних господарських операцій.
Даний перелік є загальним і повинен диференціюватися в залежності від того, яка господарська операція покладена в основу виникнення податкових зобов'язань з ПДВ, тобто узгоджуватися з вимогами, як пункту 185.1 статті 185. так і пункту 187.1 статті 187 ПК України.
Суд враховує, що Комісія регіонального рівня приймає рішення про відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі в разі: ненадання платником податку письмових пояснень стосовно підтвердження інформації, зазначеної у податковій накладній/розрахунку коригування, реєстрацію яких зупинено в Реєстрі; та/або ненадання платником податку копій документів відповідно до пункту 5 цього Порядку; та/або надання платником податку копій документів, складених/оформлених із порушенням законодавства.
Водночас, недотримання контролюючим органом вимог щодо змісту та обґрунтованості квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної обумовило неоднозначне трактування позивачем вимоги податкового органу щодо переліку документів, необхідних для реєстрації розрахунків коригування, що в свою чергу, обумовило прийняття відповідачем оскаржуваних рішень.
Основною підставою для відмови в реєстрації розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної в оскаржуваних рішеннях відповідачем зазначено, що позивач надав копії документів, складених із порушенням законодавства.
Проте посилання на вказану підставу в обґрунтування прийняття рішення про відмову в реєстрації розрахунку коригування, за відсутності встановленого законодавством вичерпного переліку документів, та за умови не наведення комісією доказів того, що подані документи є недостатніми чи такими, що у своїй сукупності викликають сумнів у достовірності наданої інформації, свідчить про протиправність такого рішення.
Також, суд враховує, що у разі повернення частини суми попередньої оплати (авансу)/поставлених товарів у зв'язку із зміною кількості поставлених товарів/послуг без зміни їх ціни на дату такого повернення постачальник (продавець) складає розрахунок коригування до податкової накладної, яка була складена на дату отримання коштів/постачання товарів.
У відзиві на позов наведено й інші підстави в обґрунтування оскаржуваного рішення. Однак такі доводи контролюючого органу є неприйнятними з огляду на ч.2 ст.77 КАС України, за якою суб'єкт владних повноважень не може посилатися на докази, які не були покладені в основу оскаржуваного рішення. Аналогічна правова позиція викладена у постанові Верховного Суду від 25 травня 2018 року по справі №2а-28/10/0870.
Крім того, в межах цих спірних правовідносин аналіз господарських операцій між позивачем та його контрагентом не підлягає дослідженню, оскільки це питання повинно досліджуватись під час здійснення податкового контролю, що відповідно до пункту 61.1 статті 61 Податкового кодексу України включає в себе систему заходів, що вживаються контролюючими органами та координуються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику, з метою контролю правильності нарахування, повноти і своєчасності сплати податків і зборів, а також дотримання законодавства з питань регулювання обігу готівки, проведення розрахункових та касових операцій, патентування, ліцензування та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, зокрема, шляхом здійснення перевірок та звірок відповідно до вимог цього Кодексу, а також перевірок щодо дотримання законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, у порядку, встановленому законами України, що регулюють відповідну сферу правовідносин
Приписами пунктів 19, 20 Порядку № 1246, передбачено, що податкова накладна та/або розрахунок коригування, реєстрацію яких зупинено, реєструються у день: 1) прийняття комісією рішення про реєстрацію податкової накладної та/або розрахунку коригування; 2) набрання законної сили рішенням суду про реєстрацію податкової накладної та/або розрахунку коригування (у разі надходження до ДФС відповідного рішення суду). У разі надходження до ДФС рішення суду про реєстрацію або скасування реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування, яке набрало законної сили, такі податкові накладні та/або розрахунки коригування реєструються після проведення перевірок, визначених пунктом 12 цього Порядку (крім абзацу десятого), або їх реєстрація скасовується. При цьому датою реєстрації або скасування реєстрації вважається день, зазначений в такому рішенні, або день набрання законної сили рішенням суду.
Таким чином, нормами ПК України та Порядку № 1246 чітко визначено настання такої події, як набрання законної сили рішенням суду про реєстрацію відповідних податкових накладних та зазначення дат їх реєстрації.
З врахуванням задоволення основної позовної вимоги, також підлягають задоволенню позовні вимоги про зобов'язання ДПС України зареєструвати Розрахунок коригування в ЄРПН, оскільки законодавством не передбачено іншого належного способу захисту порушеного права у спірних правовідносинах, ніж зобов'язання ДПС України зареєструвати Розрахунок коригування в ЄРПН, у зв'язку з чим суд дійшов висновку про обґрунтованість заявленого позивачем способу захисту права, що свідчить про обґрунтованість позовних вимог в цій частині.
Згідно з ч. 1 ст. 77 КАС України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.
Таким чином, суд робить висновок, що позивач довів позовні вимоги, а суб'єкт владних повноважень, який заперечує проти позову, не довів, що діяв у межах закону при прийнятті оскаржуваних рішень про відмову у реєстрації розрахунку коригування, що підтверджено доказами, перевіреними в суді, тому позов задовольняється.
Відповідно до ч. 1 ст. 139 КАС України, при задоволенні позову сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.
Позивачем сплачено 7267,02 грн судового збору за подання позовної заяви з 3-ма вимогами немайнового характеру, тому такі витрати слід присудити на його користь.
Керуючись статтями 6, 72-77, 139, 244, 246, 250, 255, 295 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
Адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю "INTER CARS UKRAINE" задовольнити.
Визнати протиправними та скасувати рішення Західного міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків від 07.03.2024 №10682756/30865632, №10682754/30865632 та №10682755/30865632.
Зобов'язати Державну податкову службу України зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних розрахунки коригування кількісних і вартісних показників Товариства з обмеженою відповідальністю "INTER CARS UKRAINE" від 04.01.2023 № 14130/13, від 08.03.2023 № 75117/16 та від 08.03.2023 № 75118/16.
Стягнути на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "INTER CARS UKRAINE" судові витрати в розмірі 7267,02 (сім тисяч двісті шістдесят сім гривень дві копійки) гривень за рахунок бюджетних асигнувань Західного міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Сьомого апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Повне рішення складене 05 червня 2024 року
Позивач:Товариство з обмеженою відповідальністю "INTER CARS UKRAINE" (вул. Романа Шухевича, 8/9,м. Хмельницький,Хмельницький р-н, Хмельницька обл., 29025 , код ЄДРПОУ - 30865632)
Відповідачі:Західне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків (вул. Стрийська, 35,м. Львів,Львівська обл., Львівський р-н,79026 , код ЄДРПОУ - 44045187) Державна податкова служба України (пл. Львівська, 8,м. Київ,04053 , код ЄДРПОУ - 43005393)
Головуючий суддя А.І. Петричкович