Комінтернівський районний суд м.Харкова
Номер провадження № 1-кс/641/1308/2024 Справа № 641/3718/24
05 червня 2024 року Слідчий суддя Комінтернівського районного суду м. Харкова ОСОБА_1 , розглянувши матеріали скарги адвоката ОСОБА_2 на бездіяльність уповноважених осіб ВП № 2 ХРУП № 1 ГУНП в Харківській області, яка полягає у невнесенні відомостей до ЄРДР за заявою ОСОБА_3 про скоєне кримінальне правопорушення від 23.05.2024 року, -
адвоката ОСОБА_2 на бездіяльність уповноважених осіб ВП № 2 ХРУП № 1 ГУНП в Харківській області, яка полягає у невнесенні відомостей до ЄРДР за заявою ОСОБА_3 про скоєне кримінальне правопорушення від 23.05.2024 року.
Дана скарга підсудна Комінтернівському районному суду м. Харкова, підстави для повернення скарги чи відмови у відкритті провадження за нею, відповідно до ст. 304 КПК України відсутні.
Керуючись ст.ст.303,304,306 КПК України, слідчий суддя, -
Відкрити провадження за скаргою ОСОБА_2 на бездіяльність уповноважених осіб ВП № 2 ХРУП № 1 ГУНП в Харківській області, яка полягає у невнесенні відомостей до ЄРДР за заявою ОСОБА_3 про скоєне кримінальне правопорушення від 23.05.2024 року.
Розгляд скарги призначити в приміщенні Комінтернівського районного суду м. Харкова, а саме: м. Харків, вул. Холодноярська , 5, на 06 червня 2024 року о 09 год.50 год.
Зобов'язати уповноважених осіб ВП № 2 ХРУП № 1 ГУНП в Харківській області, надати до суду відомості станом на теперішній час, чи внесені відомості про вчинення кримінального правопорушення до ЄРДР по заяві ОСОБА_3 від 23.05.2024 року.
Про розгляд скарги повідомити особу, яка подала скаргу та Слобідську окружну прокуратуру м. Харкова .
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя- ОСОБА_1