03 червня 2024 року
справа № 761/16952/22
провадження № 22-ц/824/12792/2024
Київський апеляційний суд у складі судді судової палати з розгляду цивільних справ Музичко С.Г. вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою представника ОСОБА_1 - ОСОБА_2 на рішення Шевченківського районного суду міста Києва від 02 травня 2024 року, постановлено під головуванням судді Фролової І.В., у справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Глобал Тревел Хаб», Товариства з обмеженою відповідальністю «Франчайзингова мережа «Поїхали з нами», Фізичної особи-підприємця ОСОБА_3 про захист прав споживачів, -
До Київського апеляційного суду надійшла апеляційна скарга представника ОСОБА_1 на рішення Шевченківського районного суду міста Києва від 02 травня 2024 року.
Відповідно до даних апеляційної скарги, рішенням Шевченківського районного суду міста Києва від 02 травня 2024 року позов залишено без задоволення.
Статтею 355 ЦПК України визначено, що апеляційна скарга подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції.
Відповідно до ч. 3 ст. 359 ЦПК України в ухвалі про відкриття апеляційного провадження зазначається строк для подання учасниками справи відзиву на апеляційну скаргу та вирішується питання про витребування матеріалів справи.
Питання про відкриття апеляційного провадження не може бути вирішено через відсутність матеріалів справи.
З урахуванням наведеного, матеріали справи підлягають витребуванню з суду першої інстанції.
Керуючись ст. ст. 354, 356, 359 ЦПК України, -
Витребувати зШевченківського районного суду міста Києва матеріали цивільної справи № 761/16952/22 за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Глобал Тревел Хаб», Товариства з обмеженою відповідальністю «Франчайзингова мережа «Поїхали з нами», Фізичної особи-підприємця ОСОБА_3 про захист прав споживачів.
Матеріали, які запитує суд, необхідно направити на адресу Київського апеляційного суду, судді Музичко С.Г.
Суддя