Справа № 442/4302/24
Провадження №2-о/442/412/2024
про відкриття провадження у справі
03 червня 2024 року місто Дрогобич
суддя Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області Павлів З.С., розглянувши матеріали заяви ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ), заінтересована особа: Меденицька селищна рада Дрогобицького району Львівської області (Львівська область, Дрогобицький район, смт.Меденичі, вул.Незалежності, 52) про встановлення факту належності правовстановлюючого документу,
встановив:
ОСОБА_1 звернулася до суду із заявою, в якій просить встановити факт належності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , правовстановлюючих документів, а саме: державних актів на право приватної власності на землю серії ЛВ №039740, серії ЛВ №0397414 та серії ЛВ №039742, виданих 25.12.2003 Дрогобицький районним відділом земельних ресурсів.
Заява подана з додержанням вимог статей 175, 177, 297 ЦПК України.
Підстави для залишення заяви без руху, її повернення, відмови у відкритті провадження відсутні.
Згідно ч.3 ст.294 ЦПК України справи окремого провадження розглядаються судом з додержанням загальних правил, встановлених цим Кодексом, за винятком положень щодо змагальності та меж судового розгляду.
Наявні матеріали дозволяють призначити справу до судового розгляду.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.136, 293, 294, 315-318 ЦПК України, -
постановив:
Прийняти заяву до розгляду та відкрити провадження у цивільній справі за заявою ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ), заінтересована особа: Меденицька селищна рада Дрогобицького району Львівської області (Львівська область, Дрогобицький район, смт.Меденичі, вул.Незалежності, 52) про встановлення факту належності правовстановлюючого документу.
Розгляд справи проводити в порядку спрощеного провадження.
Призначити розгляд справи по суті на21 червня 2024 року о 09:30 год., яке провести відкрито у приміщенні Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області за адресою м.Дрогобич, вул. Війтівська Гора, 39, каб.№3, про що повідомити учасників справи.
Визначити заінтересованій особі п'ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на заяву. У зазначений строк заінтересована особа має право надіслати суду відзив на заяву, яка повинна відповідати вимогам ст.178 ЦПК України, і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову. Відповідно до вимог ч.4 ст.178 ЦПК України, одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копія відзиву та доданих до нього документів заінтересована особа зобов'язана надіслати іншим учасникам справи. У разі ненадання заінтересованою особою відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч.8 ст.178 ЦПК України).
Встановити заявнику п'ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, яка має відповідати вимогам частини третьої - п'ятої ст.178 ЦПК України, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.
Встановити заінтересованій особі п'ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення, яке має відповідати вимогам частини третьої - п'ятої ст.178 ЦПК України, копія якого одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи на офіційному вебпорталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою https://dgm.lv.court.gov.ua/sud1306/
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Павлів З.С.