Провадження № 2/235/983/24
Справа № 235/2999/24
03 червня 2024 року м. Покровськ
Суддя Красноармійського міськрайонного суду Донецької області Величко О.В., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ТДВ СК «Альфа- Гарант», третя особа: ОСОБА_3 про стягнення матеріальної та моральної шкоди, заподіяної внаслідок ДТП, -
В провадженні Красноармійського міськрайонного суду Донецької області знаходиться цивільна справа за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ТДВ СК «Альфа- Гарант», третя особа: ОСОБА_3 про стягнення матеріальної та моральної шкоди, заподіяної внаслідок ДТП.
30.05.2024 року від представника заявника ОСОБА_4 до суду надійшло клопотання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів.
Відповідно до ч.3 ст.182 ЦПК України заяви, клопотання і заперечення подаються та розглядаються в порядку, встановленому цим Кодексом.
Відповідно до ч.2 ст.212 ЦПК України учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п'ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.
Відповідно до ч.1,2 ст.126 ЦПК України право на вчинення процесуальної дії втрачається із закінченням строку, встановленого законом або судом.
Документи, подані після закінчення процесуальних строків, залишаються без розгляду, крім випадків, передбачених цим Кодексом
Керуючись статтями 126 ,212, 260 ЦПК України, суд -
Клопотання представника заявника ОСОБА_4 про проведення судового засідання в режимі відеоконференції по справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ТДВ СК «Альфа- Гарант», третя особа: ОСОБА_3 про стягнення матеріальної та моральної шкоди, заподіяної внаслідок ДТП - залишити без розгляду.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: О.В. Величко