№22-ц/824/12736/2024
Унікальний №362/6634/23
03 червня 2024 року м. Київ
Київський апеляційний суд в складі судді судової палати з розгляду цивільних справ Приходька К.П., розглянув апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Васильківського міськрайонного суду Київської області від 14 травня 2024 року
у справі за позовомОСОБА_1 до Васильківської міської ради про визначення додаткового строку для прийняття спадщини, -
установив:
30 травня 2024 року від ОСОБА_1 на адресу Київського апеляційного суду надійшла апеляційна скарга на рішення Васильківського міськрайонного суду Київської області від 14 травня 2024 року.
Згідно витягу з протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 30 травня 2024 року, справу №362/6634/23 передано на розгляд колегії суддів у складі: Приходько К.П. - головуючий суддя; судді: Журба С.О., Писана Т.О.
З огляду на те, що апеляційна скарга надійшла до Київського апеляційного суду без матеріалів справи, що унеможливлює розгляд поданої апеляційної скарги, апеляційний суд, відповідно до п.15.5 Перехідних положень ЦПК України, вважає за необхідне витребувати матеріали даної справи у суду першої інстанції та відкласти вирішення питань, пов'язаних з рухом апеляційної скарги, які визначені главою 1 розділу V ЦПК України, до надходження матеріалів справи.
Керуючись ст. 260, п. 15.5 Перехідних положень ЦПК України, суд
ухвалив:
Витребувати з Васильківського міськрайонного суду Київської області матеріали цивільної справи №362/6634/23 за позовом ОСОБА_1 до Васильківської міської ради про визначення додаткового строку для прийняття спадщини.
Відкласти вирішення питань, пов'язаних з рухом апеляційної скарги, до надходження матеріалів справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя К.П. Приходько