г Інгулецький районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області
Справа № 213/1410/24
Номер провадження 2/213/918/24
30 травня 2024 року м. Кривий Ріг
Суддя Інгулецького районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області Мазуренко В.В., розглянувши матеріали позовної заяви Акціонерного товариства «Криворізька теплоцентраль» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за комунальні послуги,
В провадженні суду перебуває справа за позовом АТ «Криворізька теплоцентраль» про стягнення з ОСОБА_1 заборгованість за комунальні послуги за період з 01.11.2020 по 31.05.2023, заборгованість із плати за абонентське обслуговування, інфляційних втрат та 3% річних, в загальному розмірі 28 249,91 грн.
Розгляд справи призначено в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін.
Встановлено, що позивачем не надано документу, що підтверджує сплату судового збору у встановленому законом розмірі. Так, відповідно до ставок судового збору, встановлених Законом України «Про судовий збір» судовий збір для даної категорії спорів для юридичної особи складає- 1,5 відсотка ціни позову, але не менше 1 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що був встановлений станом на дату подачі позовної заяви, а саме в розмірі 3028 грн. Позивачем надані платіжні інструкції від 11.12.2023 за №5959 та від 17.05.2023 за №1076 про оплату судового збору в загальному розмірі 2684,00 грн. Таким чином, позивачу необхідно доплатити судовий збір у розмірі 344,00 гривень та надати відповідні докази.
Реквізити судового збору можна отримати в Інгулецькому районному суді міста Кривого Рогу Дніпропетровської області (50026, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Груні Романової, 6а) або на офіційному сайті суду https://ing.dp.court.gov.ua.
Відповідно із ч. 11 ст. 187 ЦПК України суддя, встановивши, після відкриття провадження у справі, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175, 177 цього Кодексу, постановляє ухвалу не пізніше наступного дня, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня вручення позивачу ухвали.
Керуючись ст.ст.175, 187, 260 ЦПК України,
Позовну заявуАкціонерного товариства «Криворізька теплоцентраль» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за комунальні послуги, залишити без руху для доплати судового збору.
Надати позивачеві строк усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня вручення йому цієї ухвали.
Відповідно до вимог ст. 187 ЦПК України, якщо позивач усуне недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, суд продовжує розгляд справи. Якщо позивач не усуне недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, позовна заява залишається без розгляду.
Ухвала суду оскарженню не підлягає.
Суддя В.В.Мазуренко