Головуючий у 1 інстанції - Крилова М.М.
Суддя-доповідач - Сіваченко І.В.
21 вересня 2010 року справа №2а-14445/10/0570
приміщення суду за адресою: 83017, м. Донецьк, бул. Шевченка, 26
Колегія суддів Донецького апеляційного адміністративного суду у складі:
головуючого Сіваченка І.В.
суддів Дяченко С.П., Шишова О.О.
розглянувши в порядку письмового провадження заяву представника позивача ОСОБА_2 про виправлення описки у судовому рішенні, -
Ухвалою Донецького апеляційного адміністративного суду від 19 серпня 2010 року представнику позивача ОСОБА_2 було відмовлено у задоволенні апеляційної скарги, а постанову Донецького окружного адміністративного суду від 1 липня 2010 року у справі № 2а-14445/10/0570 за позовом ОСОБА_3 до заступника начальника відділу державної виконавчої служби Ворошиловського районного управління юстиції у м. Донецьку Нещадим Івана Сергійовича «про визнання незаконною і скасування постанови», - залишено без змін.
Представник позивача ОСОБА_2 звернувся до суду із заявою про виправлення описки у судовому рішенні, вказуючи на те, що суд апеляційної інстанції в ухвалі від 19 серпня 2010 року помилково вказав в абзаці 2 на третьому аркуші в частині визначення скороченої назви банківської установи, а саме АКІБ «Укрсиббанк» замість АТ «Укрсиббанк».
Всі особи, які беруть участь у справі, у судове засідання не прибули, хоча вони були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового засідання, тому відповідно до п.2 ч.1 ст. 197 КАС України суд апеляційної інстанції розглянув справу в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами.
Вивчивши матеріали справи, колегія суддів вважає, що заява представника позивача ОСОБА_2 підлягає залишенню без задоволення, з наступних підстав.
У відповідності із ч.1 ст. 169 КАС України суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Із матеріалів справи вбачається, що в ухвалі Донецького апеляційного адміністративного суду від 19 серпня 2010 року в абз.2 на арк.3 дійсно вказано скорочене найменування банківської установи - АКІБ «Укрсиббанк».
Проте, ніякої описки суд апеляційної інстанції не допустив, зазначивши найменування цієї банківської установи на час відкриття виконавчого провадження, про яке йшла мова в цьому спорі.
Відтак, підстав для задоволення заяви про виправлення описки не існує.
З урахуванням викладеного, керуючись ст. 169 Кодексу адміністративного судочинства України, колегія судів, -
Заяву представника позивача ОСОБА_2 про виправлення описки в ухвалі Донецького апеляційного адміністративного суду від 19 серпня 2010 року у справі № 2а-14445/10/0570 за позовом ОСОБА_3 до заступника начальника відділу державної виконавчої служби Ворошиловського районного управління юстиції у м. Донецьку Нещадим Івана Сергійовича «про визнання незаконною і скасування постанови» - залишити без задоволення.
Ухвала набирає законної сили через п'ять днів після направлення її копії особам, які беруть участь в справі, та може бути оскаржена безпосередньо до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днів після набрання законної сили судовим рішенням суду апеляційної інстанції.
Головуючий: І.В.Сіваченко
Судді: С.П.Дяченко
О.О.Шишов