Справа № 215/2398/24
6/215/174/24
27 травня 2024 року Суддя Тернівського районного суду м. Кривого Рогу Лиходєдов А.В., розглянувши матеріали заяви Товариства з обмеженою відповідальністю «Дебт Форс» про заміну сторони у виконавчому провадженні, шляхом заміни стягувача його правонаступником,
У порушення вимог п. п. 2, 5 ч. 3 ст. 175; 442 ЦПК Україниу заяві:
1) чому прізвище боржника зазначено - ОСОБА_1 , тоді коли за відомостями Реєстру Криворізької міської територіальної громади, за адресою - м. Кривий Ріг, вул. Героїв Маріуполя, 41/50, зареєстрована ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ;
2) виклад обставин, якими обґрунтовуються вимоги заяви є неповним та неконкретним, так як не зазначено: - коли саме було укладено кредитний договір між ТОВ «Вердикт Капітал» та ОСОБА_3 ..
На підставі викладеного, керуючись ч. 1 ст. 185 ЦПК України, суд, -
Заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Дебт Форс» про заміну сторони виконавчого пров, залишити без руху, надавши заявнику строк який не може перевищувати десяти днів з дня отримання ним ухвали, для усунення недоліків, роз'яснивши, що вони усуваються шляхом складання нового тексту заяви. При цьому в тексті заяви повинно бути вказано, що вона складена на виконання даної ухвали суду, для виключення повторної реєстрації заяви як нової справи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: