Справа № 120/18870/23
Суддя-доповідач: Сторчак В. Ю.
20 травня 2024 року
м. Вінниця
Сьомий апеляційний адміністративний суд у складі колегії:
головуючого судді: Сторчака В. Ю.
суддів: Граб Л.С. Мойсюка М.І
розглянувши в порядку письмового провадження питання про виправлення описки в ухвалі Сьомого апеляційного адміністративного суду від 16 травня 2024 року у справі за адміністративним позовом Приватного підприємства "Украгроміт" до Головного управління ДПС у Вінницькій області, Державної податкової служби України про визнання протиправними та скасування рішень, зобов'язання вчинити дії,
Сьомий апеляційний адміністративний суд, ухвалою від 16 травня 2024 року апеляційну скаргу Головного управління ДПС у Вінницькій області на рішення Вінницького окружного адміністративного суду від 16 квітня 2024 року залишено без руху.
Проте, при виготовленні проекту ухвали Сьомого апеляційного адміністративного суду від 16 травня 2024 року, а саме, у вступній та резолютивній частинах, невірно вказано апелянта, а саме, Приватне підприємство "Украгроміт", замість вірного - Головне управління ДПС у Вінницькій області.
Згідно з ч. 1 ст. 253 КАС України суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили.
На підставі викладеного, колегія суддів дійшла висновку, що допущена в ухвалі Сьомого апеляційного адміністративного суду від 16 квітня 2024 року описка підлягає виправленню.
Керуючись ст.ст.243, 253, 325, 328, 329 КАС України, суд
Виправити описку, допущену у вступній та резолютивній частинах ухвали Сьомого апеляційного адміністративного суду від 16 травня 2024 року, замінивши апелянта - Приватне підприємство "Украгроміт" на - Головне управління ДПС у Вінницькій області.
Ухвала суду набирає законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржена в касаційному порядку згідно зі ст.ст.328, 329 КАС України.
Головуючий Сторчак В. Ю.
Судді Граб Л.С. Мойсюк М.І