вул. Симона Петлюри, 16/108, м. Київ, 01032, тел. (044) 235-95-51, е-mail: inbox@ko.arbitr.gov.ua
про поновлення провадження у справі
"20" травня 2024 р. Справа № 911/2352/22
Господарський суд Київської області у складі судді Щоткіна О.В., розглянувши матеріали справи
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Август-Україна»
до Товариства з обмеженою відповідальністю «Ленд Мастер»
про стягнення 31500,00 доларів США,
встановив:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Август-Україна» звернулося до Господарського суду Київської області із позовною заявою від 11.11.2022 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Ленд Мастер» про стягнення 31500,00 доларів США, з яких: 30000,00 доларів США основного боргу та 1500,00 доларів США штрафних санкцій.
Господарський суд Київської області ухвалою від 05.12.2022 прийняв позовну заяву до розгляду, відкрив провадження у справі та вирішив здійснювати розгляд справи за правилами загального позовного провадження із проведенням підготовчого провадження.
Ухвалою від 11.12.2023 суд закрив підготовче провадження, призначив справу до судового розгляду по суті на 20.05.2024 та вирішив звернутись до Міністерства юстиції Грузії через Міністерство юстиції України із судовим дорученням про надання правової допомоги з метою повідомлення Товариства з обмеженою відповідальністю «Ленд Мастер» про дату, час та місце розгляду справи.
Ухвалою від 11.12.2023 суд зупинив провадження у справі до надходження відповіді від Міністерства юстиції Грузії на судове доручення про надання правової допомоги.
Відповідно до статті 230 Господарського процесуального кодексу України провадження у справі поновлюється за клопотанням учасників справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення. Про поновлення провадження у справі суд постановляє ухвалу. З дня поновлення провадження у справі перебіг процесуальних строків продовжується. Провадження у справі продовжується із стадії, на якій його було зупинено.
Враховуючи призначення справи до судового розгляду по суті на 20.05.2024 та необхідність з'ясування питання щодо виконання судового доручення, суд дійшов висновку про поновлення провадження у справі.
Керуючись статтями 230, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд
ухвалив:
Поновити провадження у справі.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.
Суддя О.В. Щоткін