Справа № 743/521/24
Провадження №2/743/171/24
17 травня 2024 року смт Ріпки
Суддя Ріпкинського районного суду Чернігівської області Кравчук М. В., розглянувши клопотання представника ОСОБА_1 ОСОБА_2 про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 , треті особи без самостійних вимог на предмет спору: управління (служба) у справах дітей Чернігівської міської ради, орган опіки та піклування Ріпкинської селищної ради про позбавлення батьківських прав,-
17.05.2024 р. до суду надійшло клопотання представника позивача про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, зареєстроване за вх. № 1859/24, мотивоване віддаленістю робочого місця адвоката від місцезнаходження суду.
Згідно ч. 1 ст. 212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою.
Враховуючи викладене, суд дійшов висновку про наявність достатніх підстав для проведення судового засідання у режимі відеоконференції.
На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 212, 260, 261 ЦПК України, суд, -
Клопотання представника ОСОБА_1 ОСОБА_2 про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду задовольнити.
Провести судове засідання у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 про позбавлення батьківських прав, призначене на 23 травня 2024 року о 12 годині 00 хвилин, та усі подальші судові засідання у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з представником ОСОБА_1 ОСОБА_2 з використанням власних технічних засобів.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.
Суддя М. В. Кравчук