ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УХВАЛА (вступна та резолютивна частини скорочена ухвала )
16 травня 2024 рокуСправа № 160/7461/24
Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді: Ількова В.В.,
при секретарі: за участі: представника позивача: представника відповідача: Мартіросян Г.А., Трегуб Ю.Є., Самсоненко Ю.Г.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні у місті Дніпро питання щодо зупинення провадження у справі №160/7461/24 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Алкогольно-безалкогольний комбінат Дніпро" до Головного управління ДПС у Дніпропетровській області про визнання протиправними та скасування рішень,-
Керуючись ст. ст. 236, 243, 248, 256 Кодексу адміністративного судочинства України,-
Задовольнити клопотання позивача про зупинення провадження у справі №160/7461/24 за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "Алкогольно-безалкогольний комбінат Дніпро" до Головного управління ДПС у Дніпропетровській області про визнання протиправними та скасування рішень.
Зупинити провадження в адміністративній справі №160/7461/24 за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "Алкогольно-безалкогольний комбінат Дніпро" до Головного управління ДПС у Дніпропетровській області про визнання протиправними та скасування рішень, до набрання законної сили рішенням Дніпропетровського окружного адміністративного суду у справі №160/2092/24.
Зобов'язати учасників справи повідомити суд про усунення обставин, які стали підставою для зупинення провадження у справі.
Копію ухвали направити учасникам справи.
Ухвала суду набирає законної сили відповідно до ст. 256 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржена в порядку та у строки, встановлені ст. ст.295, 297 Кодексу адміністративного судочинства України.
Повний текст ухвали буде складено протягом п'яти днів.
Суддя В.В. Ільков