Ухвала від 14.05.2024 по справі 548/1110/23

ПОЛТАВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Справа № 548/1110/23 Номер провадження 22-ц/814/2141/24Головуючий у 1-й інстанції Старокожко В.П. Доповідач ап. інст. Бутенко С. Б.

УХВАЛА

14 травня 2024 року м. Полтава

Полтавський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати у цивільних справах:

головуючого судді: Бутенко С. Б.

суддів:Обідіної О.І., Прядкіної О. В.,

вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою представника ОСОБА_1 - адвоката Гавриленка Олексія Володимировича

на рішення Хорольського районного суду Полтавської області від 20 лютого 2024 року у складі судді Старокожко В. П.

у цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , ОСОБА_1 , ОСОБА_4 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідачів - приватний нотаріус Лубенського районного нотаріального округу Полтавської області Береза Дарія Василівна про визнання договору купівлі-продажу земельної ділянки та договору дарування земельної ділянки недійсними, скасування рішень про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, витребування земельних ділянок та за уточненим зустрічним позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_2 про скасування рішення про державну реєстрацію прав та обтяжень на нерухоме майно, визнання неукладеними договорів дарування земельних ділянок та зобов'язання вчинити дії,-

ВСТАНОВИВ:

На виконання ухвали апеляційного суду від 10 квітня 2024 року адвокат Гавриленко О. В. надав суду квитанцію про сплату судового збору в сумі 6441,61 грн, який згідно виписки апеляційного суду зарахований до спеціального фонду Державного бюджету України.

Апеляційна скарга подана у передбачений статтею 354 ЦПК України строк та відповідає вимогам статті 356 ЦПК України й по ній може бути відкрито апеляційне провадження.

За правилами частини 1 статті 360 ЦПК України інші учасники справи мають право подати до суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу в письмовій формі протягом строку, встановленого судом апеляційної інстанції в ухвалі про відкриття апеляційного провадження.

До відзиву додаються докази надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.

У відповідності до статті 179 ЦПК України особа, яка подала апеляційну скаргу, вправі подати відповідь на відзив протягом строку, встановленого судом.

Справа підлягає розгляду в апеляційному суді з повідомленням учасників справи.

Керуючись статтею 359 ЦПК України, -

УХВАЛИВ:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою представника ОСОБА_1 - адвоката Гавриленка Олексія Володимировича на рішення Хорольського районного суду Полтавської області від 20 лютого 2024 року.

Надіслати учасникам справи разом із ухвалою про відкриття апеляційного провадження копію апеляційної скарги та додані до неї матеріали.

Роз'яснити учасникам справи право подати відзив на апеляційну скаргу протягом п'яти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі.

Відсутність відзиву на апеляційну скаргу не перешкоджає перегляду рішення суду першої інстанції.

Особа, яка подала апеляційну скаргу, може надати відповідь на відзив.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий суддя С. Б. Бутенко

Судді О. І. Обідіна

О. В. Прядкіна

Попередній документ
119048300
Наступний документ
119048302
Інформація про рішення:
№ рішення: 119048301
№ справи: 548/1110/23
Дата рішення: 14.05.2024
Дата публікації: 17.05.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Полтавський апеляційний суд
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них:; що виникають з договорів купівлі-продажу
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: (19.06.2025)
Результат розгляду: Приєднано до матеріалів справи
Дата надходження: 15.10.2024
Предмет позову: про визнання договору купівлі-продажу земельної ділянки та договору дарування земельної ділянки недійсними, скасування рішень про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, витребування земельних ділянок за зустрічним позовом про скасування рішення про держа
Розклад засідань:
26.06.2023 11:10 Хорольський районний суд Полтавської області
12.09.2023 09:30 Хорольський районний суд Полтавської області
24.10.2023 15:00 Хорольський районний суд Полтавської області
01.11.2023 10:00 Хорольський районний суд Полтавської області
05.12.2023 09:30 Хорольський районний суд Полтавської області
17.01.2024 09:30 Хорольський районний суд Полтавської області
14.02.2024 13:00 Хорольський районний суд Полтавської області
03.07.2024 11:00 Полтавський апеляційний суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
БУТЕНКО СВІТЛАНА БОРИСІВНА
Старокожко В.П.
СТАРОКОЖКО ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ
суддя-доповідач:
БУТЕНКО СВІТЛАНА БОРИСІВНА
Старокожко В.П.
СТАРОКОЖКО ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ
ЧЕРВИНСЬКА МАРИНА ЄВГЕНІВНА
відповідач:
Рудько Микола Миколайович
Штомпель Марія Борисівна
Штомпель Микола Олексійович
Штомпель Микола Олексійович-апелянт
позивач:
Коваленко Оксана Миколаївна
Коваленко Олена Миколаївна
представник відповідача:
Гавриленко Олексій Володимирович
представник позивача:
Грибовод Віталій Васильович
Подорожняк Віталій Вікторович
суддя-учасник колегії:
ОБІДІНА ОЛЕНА ІВАНІВНА
ПРЯДКІНА ОЛЬГА ВАЛЕНТИНІВНА
третя особа:
приватний нотаріус Лубенського районного нотаріального округу Береза Дарія Василівна
член колегії:
КОРОТЕНКО ЄВГЕН ВАСИЛЬОВИЧ
Коротенко Євген Васильович; член колегії
КОРОТЕНКО ЄВГЕН ВАСИЛЬОВИЧ; ЧЛЕН КОЛЕГІЇ
КОРОТУН ВАДИМ МИХАЙЛОВИЧ